3. Liga - Németország
péntek, 09.02.2018
18:00
18:00

Osnabrück

Chemnitz
6 - 1
(1 - 0, 5 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Osnabrück |
| Vendég: | Chemnitz |
| Távolság: | 372.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Osnatel-Arena |
| Befogadóképesség: | 16 667 (5 728) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.20 | 5.50 | 1X | 1.16 | 2.39 | |||
| 42% | 25% | 33% | 1.16 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 37% | 63% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | Chemnitz | 0 - 0 | Osnabrück |
| 2017-03-18 | Osnabrück | 3 - 0 | Chemnitz |
| 2016-09-24 | Chemnitz | 3 - 0 | Osnabrück |
| 2016-05-07 | Chemnitz | 2 - 1 | Osnabrück |
| 2015-11-28 | Osnabrück | 2 - 0 | Chemnitz |
| 2014-12-13 | Osnabrück | 2 - 0 | Chemnitz |
| 2014-08-02 | Chemnitz | 2 - 0 | Osnabrück |
| 2013-12-21 | Osnabrück | 0 - 2 | Chemnitz |
| 2013-07-21 | Chemnitz | 0 - 3 | Osnabrück |
| 2013-03-08 | Osnabrück | 2 - 2 | Chemnitz |
| 2012-09-22 | Chemnitz | 0 - 2 | Osnabrück |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 4 | 10 | 5 | 1 | |
| 45% | 18% | 36% | 91% | 45% | 9% |
Osnabrück utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Hallescher | 1 - 0 | Osnabrück |
| 2018-01-27 | Osnabrück | 2 - 2 | Fortuna Köln |
| 2018-01-20 | Wehen Wiesbaden | 5 - 1 | Osnabrück |
| 2018-01-10 | Mechelen | 2 - 1 | Osnabrück |
| 2017-12-09 | Osnabrück | 2 - 0 | Unterhaching |
| 2017-12-03 | Werder Bremen 2 | 2 - 2 | Osnabrück |
| 2017-11-25 | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | Osnabrück |
| 2017-11-17 | Osnabrück | 4 - 1 | Aalen |
| 2017-11-04 | Paderborn | 3 - 0 | Osnabrück |
| 2017-10-28 | Osnabrück | 4 - 0 | Zwickau |
| 2017-10-25 | Osnabrück | 2 - 3 | Nürnberg |
| 2017-10-20 | Hansa Rostock | 2 - 0 | Osnabrück |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 67% | 50% |
Chemnitz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Chemnitz | 1 - 0 | Carl Zeiss Jena |
| 2018-01-27 | Aalen | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2018-01-20 | Chemnitz | 0 - 2 | Paderborn |
| 2017-12-16 | Zwickau | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2017-12-10 | Hansa Rostock | 3 - 1 | Chemnitz |
| 2017-12-02 | Chemnitz | 2 - 3 | Magdeburg |
| 2017-11-24 | Pr. Münster | 1 - 0 | Chemnitz |
| 2017-11-18 | Chemnitz | 0 - 3 | Würzburger |
| 2017-11-04 | Meppen | 3 - 2 | Chemnitz |
| 2017-10-27 | Chemnitz | 1 - 0 | RW Erfurt |
| 2017-10-20 | Sonnenhof | 3 - 1 | Chemnitz |
| 2017-10-14 | Chemnitz | 3 - 1 | SF Lotte |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 9 | 8 | 7 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 67% | 58% |
Tabella 3. Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 23 | +30 | 51 |
| 2 | Magdeburg | 23 | +13 | 47 |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 23 | +28 | 43 |
| 4 | Hansa Rostock | 22 | +12 | 40 |
| 5 | Fortuna Köln | 23 | +9 | 38 |
| 6 | Karlsruher | 22 | +6 | 37 |
| 7 | Unterhaching | 23 | -1 | 35 |
| 8 | Würzburger | 23 | -1 | 34 |
| 9 | Sonnenhof | 22 | -1 | 32 |
| 10 | Meppen | 23 | -2 | 32 |
| 11 | Aalen | 23 | 0 | 31 |
| 12 | Hallescher | 23 | -1 | 28 |
| 13 | SF Lotte | 23 | -5 | 28 |
| 14 | Pr. Münster | 23 | -4 | 27 |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 23 | -6 | 27 |
| 16 | Zwickau | 23 | -8 | 27 |
| 17 | Osnabrück | 22 | -13 | 22 |
| 18 | Werder Bremen 2 | 23 | -18 | 17 |
| 19 | Chemnitz | 23 | -13 | 10 |
| 20 | RW Erfurt | 23 | -25 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Osnabrück | |
| Chemnitz | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Osnabrück | Chemnitz |
|---|---|---|---|
| 1 | Paderborn | 3 - 2 | |
| 2 | Magdeburg | 0 - 2 | |
| 3 | Wehen Wiesbaden | 0 - 4 | 2 - 1 |
| 4 | Hansa Rostock | 3 - 1 | |
| 5 | Fortuna Köln | 2 - 2 | |
| 6 | Karlsruher | ||
| 7 | Unterhaching | 2 - 0 | 4 - 2 |
| 8 | Würzburger | 1 - 1 | |
| 9 | Sonnenhof | 3 - 1 | |
| 10 | Meppen | 3 - 2 | |
| 11 | Aalen | 4 - 1 | 3 - 2 |
| 12 | Hallescher | 3 - 3 | 0 - 3 |
| 13 | SF Lotte | 1 - 0 | |
| 14 | Pr. Münster | 1 - 0 | |
| 15 | Carl Zeiss Jena | 1 - 1 | |
| 16 | Zwickau | 4 - 0 | 3 - 2 |
| 17 | Osnabrück | - | |
| 18 | Werder Bremen 2 | 1 - 1 | |
| 19 | Chemnitz | - | |
| 20 | RW Erfurt | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Osnabrück | Chemnitz | |
| Pozíció | 17 | 19 |
| Pontok | 22 | 10 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 19 |
| Pontok | 15 | 5 |
Liga forma
| Osnabrück | Chemnitz | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 10 |
5
4 14 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 3 |
1
2 9 |
Liga gólok
| Osnabrück | Chemnitz | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
24
37 |
29
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
14 |
18
27 |
Teljes statisztika 3. Liga
| Mérkőzések (228) | |
| Hazai győzelmek | 50% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 27% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (607) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.11 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 29% |
Osnabrück következő 6 mérkőzések
| 2018-02-14 | Osnabrück | - | Karlsruher |
| 2018-02-18 | SF Lotte | - | Osnabrück |
| 2018-02-24 | Osnabrück | - | Sonnenhof |
| 2018-03-02 | RW Erfurt | - | Osnabrück |
| 2018-03-06 | Osnabrück | - | Meppen |
| 2018-03-10 | Würzburger | - | Osnabrück |
Chemnitz következő 6 mérkőzések
| 2018-02-17 | Chemnitz | - | Unterhaching |
| 2018-02-25 | Karlsruher | - | Chemnitz |
| 2018-03-03 | Chemnitz | - | Wehen Wiesbaden |
| 2018-03-07 | Fortuna Köln | - | Chemnitz |
| 2018-03-11 | Chemnitz | - | Hallescher |
| 2018-03-18 | Chemnitz | - | Werder Bremen 2 |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 4.20 | 5.50 |
| Valószínűség | 42% | 25% | 33% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.39 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 2.20 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.64 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-09 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
