Division 1 - Dél - Svédország
szombat, 14.04.2018
15:00
15:00

Oskarshamns

Tvaakers IF
2 - 3
(2 - 0, 0 - 3)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Oskarshamn |
| Vendég: | Tvååker |
| Távolság: | 245.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 42% | 32% | 26% | 1.57 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.60 | 1.47 | 2.60 | 2.47 | 1.48 | ||||||
| 95% | 5% | 83% | 17% | 15% | 85% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2016-09-24 | Oskarshamns | 0 - 1 | Tvaakers IF |
| 2016-06-18 | Tvaakers IF | 2 - 2 | Oskarshamns |
Oskarshamns utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Grebbestads | 1 - 2 | Oskarshamns |
| 2017-11-04 | Oskarshamns | 1 - 1 | Oddevold |
| 2017-10-29 | Mjallby | 2 - 1 | Oskarshamns |
| 2017-10-21 | Oskarshamns | 2 - 1 | Landskrona BoIS |
| 2017-10-14 | Oskarshamns | 3 - 4 | Karlskrona |
| 2017-10-08 | Ljungskile | 3 - 1 | Oskarshamns |
| 2017-09-30 | Rosengard 1917 | 3 - 0 | Oskarshamns |
| 2017-09-23 | Oskarshamns | 2 - 0 | Skövde |
| 2017-09-16 | Kristianstad FC | 2 - 3 | Oskarshamns |
| 2017-09-09 | Oskarshamns | 2 - 3 | Utsiktens |
| 2017-09-02 | Assyriska BK | 2 - 1 | Oskarshamns |
| 2017-08-26 | Oskarshamns | 1 - 0 | Qviding |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 9 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 75% | 33% |
Tvaakers IF utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | Tvaakers IF | 2 - 1 | Utsiktens |
| 2018-03-03 | Helsingborgs | 3 - 0 | Tvaakers IF |
| 2018-02-24 | Tvaakers IF | 2 - 3 | Norrköping |
| 2018-02-18 | Tvaakers IF | 0 - 3 | Örebro |
| 2017-08-23 | Tvaakers IF | 2 - 1 | Örgryte |
| 2016-11-05 | Tvaakers IF | 1 - 3 | Kristianstad FC |
| 2016-10-31 | Oddevold | 2 - 2 | Tvaakers IF |
| 2016-10-22 | Prespa Birlik | 0 - 1 | Tvaakers IF |
| 2016-10-15 | Tvaakers IF | 1 - 1 | Qviding |
| 2016-10-09 | Landskrona BoIS | 3 - 0 | Tvaakers IF |
| 2016-10-01 | Tvaakers IF | 2 - 1 | Östers |
| 2016-09-24 | Oskarshamns | 0 - 1 | Tvaakers IF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 9 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 75% | 25% |
Tabella Division 1 - Dél
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Angelholms | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Eskilsminne | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Oskarshamns | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Tvaakers IF | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Torns IF | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Atvidabergs | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Karlskrona | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Ljungskile | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Oddevold | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Mjallby | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Husqvarna | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Grebbestads | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Kristianstad FC | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Lunds BK | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Utsiktens | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Skövde | 1 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Oskarshamns | |
| Tvaakers IF | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Oskarshamns | Tvaakers IF | |
| Pozíció | 2 | 2 |
| Pontok | 3 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 9 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Oskarshamns | Tvaakers IF | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Oskarshamns | Tvaakers IF | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
2
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Division 1 - Dél
| Mérkőzések (8) | |
| Hazai győzelmek | 25% |
| Döntetlenek | 38% |
| Vendég győzelmek | 38% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (18) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.25 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.00 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 88% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 75% |
| Felett 1.5 | 88% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 0% |
Oskarshamns következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Atvidabergs | - | Oskarshamns |
| 2018-04-29 | Oskarshamns | - | Husqvarna |
| 2018-05-05 | Kristianstad FC | - | Oskarshamns |
| 2018-05-12 | Oskarshamns | - | Eskilsminne |
| 2018-05-19 | Lunds BK | - | Oskarshamns |
| 2018-05-22 | IF Sylvia | - | Oskarshamns |
Tvaakers IF következő 6 mérkőzések
| 2018-04-21 | Tvaakers IF | - | Mjallby |
| 2018-05-01 | Karlskrona | - | Tvaakers IF |
| 2018-05-05 | Tvaakers IF | - | Lunds BK |
| 2018-05-12 | Ljungskile | - | Tvaakers IF |
| 2018-05-18 | Grebbestads | - | Tvaakers IF |
| 2018-05-26 | Tvaakers IF | - | Angelholms |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 4.00 | 4.75 |
| Valószínűség | 42% | 32% | 26% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.25 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.60 | |
| Valószínűség | 95% | 5% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.47 | 2.60 | |
| Valószínűség | 83% | 17% | |
| Felett 2.5 @ 1.47 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.47 | 1.48 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.48 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.70 | 2.04 | |
| Valószínűség | 91% | 9% | |
| Igen @ 1.70 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
