Primera RFEF - 2. csoport - Spanyolország
szombat, 05.05.2018
15:00
15:00

Osasuna B

Ath. Bilbao B
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Pamplona |
| Vendég: | Bilbao |
| Távolság: | 115.4 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.50 | 4.50 | 1.33 | 2 | 3.25 | 1.07 | |||
| 15% | 34% | 51% | 1.33 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.68 | 1.80 | 2.00 | 3.10 | 1.31 | ||||||
| 63% | 37% | 42% | 58% | 20% | 80% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-09 | Ath. Bilbao B | 2 - 0 | Osasuna B |
| 2013-02-02 | Ath. Bilbao B | 2 - 1 | Osasuna B |
| 2012-09-15 | Osasuna B | 1 - 2 | Ath. Bilbao B |
Osasuna B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Izarra | 3 - 0 | Osasuna B |
| 2018-04-22 | Osasuna B | 0 - 0 | Pena Sport |
| 2018-04-15 | R. Santander | 2 - 0 | Osasuna B |
| 2018-04-08 | Osasuna B | 0 - 1 | Sp. Gijon B |
| 2018-04-01 | Mirandes | 2 - 1 | Osasuna B |
| 2018-03-24 | Osasuna B | 2 - 4 | Gernika Club |
| 2018-03-17 | Arenas Club | 3 - 0 | Osasuna B |
| 2018-03-10 | Osasuna B | 1 - 0 | Real Union |
| 2018-03-03 | Real Sociedad B | 0 - 0 | Osasuna B |
| 2018-02-24 | Osasuna B | 0 - 0 | UD Logrones |
| 2018-02-18 | Tudelano | 2 - 0 | Osasuna B |
| 2018-02-14 | Osasuna B | 0 - 1 | Barakaldo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 6 | 4 | 1 | |
| 8% | 25% | 67% | 50% | 33% | 8% |
Ath. Bilbao B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Ath. Bilbao B | 8 - 0 | Lealtad |
| 2018-04-22 | Caudal Dep. | 1 - 2 | Ath. Bilbao B |
| 2018-04-14 | Ath. Bilbao B | 3 - 1 | Burgos |
| 2018-04-07 | Amorebieta | 0 - 3 | Ath. Bilbao B |
| 2018-03-29 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | Barakaldo |
| 2018-03-25 | CD Vitoria | 1 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2018-03-17 | Ath. Bilbao B | 1 - 0 | Leioa |
| 2018-03-10 | Ath. Bilbao B | 6 - 1 | Izarra |
| 2018-03-04 | Pena Sport | 1 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2018-02-24 | Ath. Bilbao B | 3 - 0 | R. Santander |
| 2018-02-18 | Sp. Gijon B | 0 - 0 | Ath. Bilbao B |
| 2018-02-10 | Ath. Bilbao B | 2 - 1 | Mirandes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 8 | 7 | 3 | |
| 75% | 17% | 8% | 67% | 58% | 25% |
Tabella Primera RFEF - 2. csoport
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mirandes | 36 | +19 | 72 |
| 2 | Sp. Gijon B | 36 | +24 | 71 |
| 3 | Real Sociedad B | 36 | +20 | 68 |
| 4 | R. Santander | 36 | +16 | 68 |
| 5 | Ath. Bilbao B | 36 | +35 | 67 |
| 6 | Gernika Club | 36 | +6 | 58 |
| 7 | Barakaldo | 36 | +17 | 57 |
| 8 | UD Logrones | 36 | +15 | 55 |
| 9 | Tudelano | 36 | +8 | 52 |
| 10 | Burgos | 36 | +1 | 50 |
| 11 | Leioa | 36 | +4 | 47 |
| 12 | Arenas Club | 36 | +4 | 45 |
| 13 | Amorebieta | 36 | +2 | 43 |
| 14 | Real Union | 36 | -16 | 42 |
| 15 | CD Vitoria | 36 | -8 | 39 |
| 16 | Izarra | 36 | -24 | 38 |
| 17 | Pena Sport | 36 | -24 | 35 |
| 18 | Lealtad | 36 | -30 | 27 |
| 19 | Osasuna B | 36 | -31 | 24 |
| 20 | Caudal Dep. | 36 | -38 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Osasuna B | |
| Ath. Bilbao B | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Osasuna B | Ath. Bilbao B |
|---|---|---|---|
| 1 | Mirandes | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Sp. Gijon B | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 3 | Real Sociedad B | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 4 | R. Santander | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Ath. Bilbao B | - | |
| 6 | Gernika Club | 2 - 4 | 3 - 0 |
| 7 | Barakaldo | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | UD Logrones | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Tudelano | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Burgos | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Leioa | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Arenas Club | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 13 | Amorebieta | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 14 | Real Union | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | CD Vitoria | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Izarra | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 17 | Pena Sport | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Lealtad | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Osasuna B | - | |
| 20 | Caudal Dep. | 0 - 0 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Osasuna B | Ath. Bilbao B | |
| Pozíció | 19 | 5 |
| Pontok | 24 | 67 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 19 | 8 |
| Pontok | 18 | 22 |
Liga forma
| Osasuna B | Ath. Bilbao B | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
9 22 |
19
10 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
6 8 |
5
7 6 |
Liga gólok
| Osasuna B | Ath. Bilbao B | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
56 |
62
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
21 |
19
19 |
Teljes statisztika Primera RFEF - 2. csoport
| Mérkőzések (360) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 24% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (786) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.18 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.29 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 57% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 38% |
| Felett 3.5 | 20% |
Osasuna B következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | CD Vitoria | - | Osasuna B |
| 2019-07-20 | Osasuna | - | Osasuna B |
| 2019-08-25 | Tudelano | - | Osasuna B |
| 2019-09-01 | Osasuna B | - | Valladolid B |
| 2019-09-07 | Osasuna B | - | Arenas Club |
| 2019-09-14 | Amorebieta | - | Osasuna B |
Ath. Bilbao B következő 6 mérkőzések
| 2018-05-13 | Ath. Bilbao B | - | Tudelano |
| 2018-05-20 | Ath. Bilbao B | - | Villarreal B |
| 2018-05-26 | Villarreal B | - | Ath. Bilbao B |
| 2018-08-25 | Ath. Bilbao B | - | Tudelano |
| 2018-09-01 | G. Torrelavega | - | Ath. Bilbao B |
| 2018-09-08 | Ath. Bilbao B | - | Amorebieta |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 7.50 | 4.50 | 1.33 |
| Valószínűség | 15% | 34% | 51% |
| 2 @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.07 |
| Valószínűség | 23% | 77% |
| X2 @ 1.07 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.24 | 3.68 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.24 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.10 | 1.31 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.31 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.17 | 1.60 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.60 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-05 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
