Premier Soccer League - Dél-afrikai Köz.
kedd, 05.12.2017
17:30
17:30

Orlando Pirates

Supersport Utd
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Johannesburg |
| Vendég: | Pretoria |
| Távolság: | 52.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Orlando (Soweto) |
| Befogadóképesség: | 45 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.70 | 3.10 | 1 | 1.36 | 1.50 | |||
| 49% | 25% | 26% | 2.50 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.70 | 1.44 | 5.50 | 1.12 | ||||||
| 59% | 41% | 26% | 74% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-06-24 | Supersport Utd | 4 - 1 | Orlando Pirates |
| 2017-03-07 | Orlando Pirates | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2016-11-26 | Supersport Utd | 1 - 0 | Orlando Pirates |
| 2016-11-01 | Supersport Utd | 6 - 1 | Orlando Pirates |
| 2016-05-28 | Supersport Utd | 3 - 2 | Orlando Pirates |
| 2016-05-21 | Orlando Pirates | 2 - 2 | Supersport Utd |
| 2015-08-12 | Supersport Utd | 1 - 0 | Orlando Pirates |
| 2015-04-29 | Orlando Pirates | 4 - 1 | Supersport Utd |
| 2015-03-21 | Supersport Utd | 1 - 0 | Orlando Pirates |
| 2014-11-23 | Supersport Utd | 1 - 2 | Orlando Pirates |
| 2014-11-08 | Orlando Pirates | 0 - 2 | Supersport Utd |
| 2014-08-02 | Orlando Pirates | 2 - 1 | Supersport Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 42% |
Orlando Pirates utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-26 | Royal AM | 0 - 1 | Orlando Pirates |
| 2017-11-21 | Orlando Pirates | 0 - 0 | Golden Arrows |
| 2017-11-01 | Orlando Pirates | 1 - 3 | Mamelodi Sund. |
| 2017-10-21 | Kaizer Chiefs | 0 - 0 | Orlando Pirates |
| 2017-10-18 | Orlando Pirates | 1 - 1 | Platinum Stars |
| 2017-09-30 | Polokwane City | 2 - 2 | Orlando Pirates |
| 2017-09-23 | Bidvest Wits | 1 - 0 | Orlando Pirates |
| 2017-09-19 | Orlando Pirates | 1 - 0 | Cape Town City |
| 2017-09-15 | Durban City | 0 - 0 | Orlando Pirates |
| 2017-09-12 | Orlando Pirates | 1 - 0 | Ajax Cape Town |
| 2017-08-22 | Baroka | 1 - 1 | Orlando Pirates |
| 2017-08-19 | Orlando Pirates | 1 - 0 | Chippa Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
| 33% | 50% | 17% | 33% | 17% | 17% |
Supersport Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-29 | Supersport Utd | 1 - 0 | Ajax Cape Town |
| 2017-10-31 | Supersport Utd | 3 - 0 | Golden Arrows |
| 2017-10-22 | Club Africain | 1 - 3 | Supersport Utd |
| 2017-10-14 | Cape Town City | 1 - 1 | Supersport Utd |
| 2017-10-01 | Supersport Utd | 1 - 1 | Club Africain |
| 2017-09-19 | Supersport Utd | 1 - 1 | Chippa Utd |
| 2017-09-12 | Supersport Utd | 2 - 0 | Platinum Stars |
| 2017-09-09 | Durban City | 0 - 2 | Supersport Utd |
| 2017-08-26 | Supersport Utd | 1 - 1 | Durban City |
| 2017-08-23 | Kaizer Chiefs | 1 - 2 | Supersport Utd |
| 2017-08-19 | Supersport Utd | 0 - 2 | Mamelodi Sund. |
| 2017-08-12 | Kaizer Chiefs | 0 - 1 | Supersport Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 3 | 1 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 25% | 8% |
Tabella Premier Soccer League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Baroka | 12 | +5 | 19 |
| 2 | Orlando Pirates | 12 | +1 | 18 |
| 3 | Golden Arrows | 12 | +3 | 17 |
| 4 | Cape Town City | 11 | +2 | 17 |
| 5 | Mamelodi Sund. | 9 | +5 | 16 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 12 | +3 | 16 |
| 7 | Chippa Utd | 12 | +2 | 16 |
| 8 | Royal AM | 11 | 0 | 16 |
| 9 | AmaZulu Durban | 11 | -1 | 14 |
| 10 | Supersport Utd | 6 | +5 | 13 |
| 11 | Free State Stars | 11 | 0 | 13 |
| 12 | Durban City | 10 | 0 | 11 |
| 13 | Polokwane City | 11 | -3 | 11 |
| 14 | Ajax Cape Town | 11 | -6 | 9 |
| 15 | Platinum Stars | 12 | -7 | 9 |
| 16 | Bidvest Wits | 11 | -9 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Orlando Pirates | |
| Supersport Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Orlando Pirates | Supersport Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Baroka | ||
| 2 | Orlando Pirates | - | |
| 3 | Golden Arrows | 0 - 0 | |
| 4 | Cape Town City | 1 - 0 | |
| 5 | Mamelodi Sund. | 1 - 3 | |
| 6 | Kaizer Chiefs | 1 - 2 | |
| 7 | Chippa Utd | 1 - 0 | |
| 8 | Royal AM | ||
| 9 | AmaZulu Durban | ||
| 10 | Supersport Utd | - | |
| 11 | Free State Stars | ||
| 12 | Durban City | ||
| 13 | Polokwane City | ||
| 14 | Ajax Cape Town | 1 - 0 | |
| 15 | Platinum Stars | 1 - 1 | |
| 16 | Bidvest Wits |
Liga pozíció
| Orlando Pirates | Supersport Utd | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 18 | 13 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 1 | 15 |
| Pontok | 11 | 3 |
Liga forma
| Orlando Pirates | Supersport Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
6 2 |
4
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 1 |
1
0 0 |
Liga gólok
| Orlando Pirates | Supersport Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
8 |
9
4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
4 |
2
1 |
Teljes statisztika Premier Soccer League
| Mérkőzések (87) | |
| Hazai győzelmek | 26% |
| Döntetlenek | 43% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (169) | |
| Meccsenkénti gólok | 1.94 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 0.95 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.99 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 67% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 62% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 62% |
| Felett 2.5 | 29% |
| Felett 3.5 | 16% |
Orlando Pirates következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Orlando Pirates | - | AmaZulu Durban |
| 2017-12-16 | Free State Stars | - | Orlando Pirates |
| 2018-01-06 | Orlando Pirates | - | Baroka |
| 2018-01-13 | Mamelodi Sund. | - | Orlando Pirates |
| 2018-01-20 | Orlando Pirates | - | Polokwane City |
| 2018-01-27 | Platinum Stars | - | Orlando Pirates |
Supersport Utd következő 6 mérkőzések
| 2017-12-09 | Supersport Utd | - | Cape Town City |
| 2017-12-13 | Free State Stars | - | Supersport Utd |
| 2017-12-17 | Baroka | - | Supersport Utd |
| 2017-12-20 | Royal AM | - | Supersport Utd |
| 2018-01-06 | Supersport Utd | - | Kaizer Chiefs |
| 2018-01-10 | Bidvest Wits | - | Supersport Utd |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 2.70 | 3.10 |
| Valószínűség | 49% | 25% | 26% |
| 1 @ 2.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.50 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Felett 1.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 1.44 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 2.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.50 | 1.12 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.12 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 37% | 63% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-05 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
