Primera División - Bolívia
kedd, 27.02.2018
00:30
00:30

Oriente Petr.

U. Sucre
4 - 2
(1 - 0, 3 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Santa Cruz de la Sierra |
| Vendég: | Sucre |
| Távolság: | 259.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ramon Tahuichi Aguilera |
| Befogadóképesség: | 33 000 |
| Méretek: | 104 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 00:30 (20:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 3.70 | 6.50 | 1 | 1.11 | 2.50 | |||
| 45% | 23% | 32% | 1.50 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 63% | 37% | 49% | 51% | 44% | 56% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-28 | U. Sucre | 1 - 0 | Oriente Petr. |
| 2017-08-07 | Oriente Petr. | 1 - 0 | U. Sucre |
| 2017-04-23 | Oriente Petr. | 1 - 0 | U. Sucre |
| 2017-01-31 | U. Sucre | 0 - 1 | Oriente Petr. |
| 2016-12-11 | U. Sucre | 4 - 0 | Oriente Petr. |
| 2016-10-17 | Oriente Petr. | 1 - 1 | U. Sucre |
| 2016-04-10 | U. Sucre | 2 - 1 | Oriente Petr. |
| 2016-01-28 | Oriente Petr. | 1 - 1 | U. Sucre |
| 2015-11-29 | U. Sucre | 3 - 2 | Oriente Petr. |
| 2015-09-10 | Oriente Petr. | 0 - 0 | U. Sucre |
| 2015-04-04 | U. Sucre | 1 - 2 | Oriente Petr. |
| 2015-01-30 | Oriente Petr. | 2 - 2 | U. Sucre |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Oriente Petr. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-23 | Destroyers | 3 - 1 | Oriente Petr. |
| 2018-02-18 | J. Wilstermann | 1 - 0 | Oriente Petr. |
| 2018-02-09 | J. Wilstermann | 2 - 2 | Oriente Petr. |
| 2018-02-04 | Oriente Petr. | 5 - 2 | Guabira Montero |
| 2018-02-02 | Oriente Petr. | 1 - 2 | J. Wilstermann |
| 2018-01-27 | U. de Deportes | 3 - 1 | Oriente Petr. |
| 2018-01-23 | Oriente Petr. | 2 - 0 | U. de Deportes |
| 2017-12-15 | Oriente Petr. | 2 - 3 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-12-10 | Guabira Montero | 1 - 0 | Oriente Petr. |
| 2017-12-08 | Oriente Petr. | 2 - 1 | J. Wilstermann |
| 2017-12-01 | Petr. Yacuiba | 3 - 0 | Oriente Petr. |
| 2017-11-25 | Oriente Petr. | 2 - 0 | Nacional Potosi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 67% | 42% |
U. Sucre utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-17 | U. Sucre | 2 - 0 | Guabira Montero |
| 2018-02-10 | Destroyers | 1 - 0 | U. Sucre |
| 2018-02-04 | U. Sucre | 0 - 1 | Bolivar La Paz |
| 2018-02-01 | Real Potosi | 4 - 4 | U. Sucre |
| 2017-12-17 | Bolivar La Paz | 1 - 2 | U. Sucre |
| 2017-12-09 | Petr. Yacuiba | 2 - 0 | U. Sucre |
| 2017-12-07 | U. Sucre | 2 - 0 | Nacional Potosi |
| 2017-12-02 | The Strongest | 3 - 2 | U. Sucre |
| 2017-11-26 | U. Sucre | 0 - 0 | San Jose Oruro |
| 2017-11-19 | Blooming | 4 - 0 | U. Sucre |
| 2017-11-11 | U. Sucre | 2 - 0 | Sp. Boys Warnes |
| 2017-11-05 | Real Potosi | 1 - 1 | U. Sucre |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 33% | 25% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar La Paz | 5 | +7 | 10 |
| 2 | The Strongest | 5 | +4 | 10 |
| 3 | San Jose Oruro | 5 | +6 | 8 |
| 4 | J. Wilstermann | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Royal Pari | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Destroyers | 5 | -4 | 7 |
| 7 | Nacional Potosi | 5 | +1 | 6 |
| 8 | A. Cochabamba | 5 | -2 | 5 |
| 9 | Guabira Montero | 4 | +1 | 4 |
| 10 | U. Sucre | 4 | 0 | 4 |
| 11 | Real Potosi | 5 | -6 | 4 |
| 12 | Oriente Petr. | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Sp. Boys Warnes | 5 | -5 | 3 |
| 14 | Blooming | 4 | -1 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Oriente Petr. | |
| U. Sucre | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Oriente Petr. | U. Sucre |
|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar La Paz | ||
| 2 | The Strongest | ||
| 3 | San Jose Oruro | ||
| 4 | J. Wilstermann | ||
| 5 | Royal Pari | ||
| 6 | Destroyers | 1 - 0 | |
| 7 | Nacional Potosi | ||
| 8 | A. Cochabamba | ||
| 9 | Guabira Montero | 5 - 2 | |
| 10 | U. Sucre | - | |
| 11 | Real Potosi | 4 - 4 | |
| 12 | Oriente Petr. | - | |
| 13 | Sp. Boys Warnes | ||
| 14 | Blooming |
Liga pozíció
| Oriente Petr. | U. Sucre | |
| Pozíció | 12 | 10 |
| Pontok | 3 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 11 | 6 |
| Pontok | 3 | 1 |
Liga forma
| Oriente Petr. | U. Sucre | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 2 |
1
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
1 1 |
Liga gólok
| Oriente Petr. | U. Sucre | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
6
6 |
6
6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
5
2 |
4
5 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (32) | |
| Hazai győzelmek | 62% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 12% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (102) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.19 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.34 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.84 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 50% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 41% |
Oriente Petr. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-02 | Blooming | - | Oriente Petr. |
| 2018-03-04 | Real Potosi | - | Oriente Petr. |
| 2018-03-09 | Oriente Petr. | - | Bolivar La Paz |
| 2018-03-14 | Oriente Petr. | - | Destroyers |
| 2018-03-18 | Guabira Montero | - | Oriente Petr. |
| 2018-04-02 | Oriente Petr. | - | Blooming |
U. Sucre következő 6 mérkőzések
| 2018-03-04 | U. Sucre | - | J. Wilstermann |
| 2018-03-11 | U. Sucre | - | Real Potosi |
| 2018-03-18 | Bolivar La Paz | - | U. Sucre |
| 2018-03-25 | San Jose Oruro | - | U. Sucre |
| 2018-04-01 | U. Sucre | - | Destroyers |
| 2018-04-06 | Guabira Montero | - | U. Sucre |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 3.70 | 6.50 |
| Valószínűség | 45% | 23% | 32% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.11 | 2.50 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.50 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.25 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 2.25 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-26 20:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
