Belga labdarúgókupa - Belgium
kedd, 12.12.2017
19:45
2 - 3
(1 - 1, 1 - 2)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Ostende |
| Vendég: |
Liege |
| Távolság: |
197.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Batimont Solar Park
|
| Befogadóképesség: |
8 432 |
| Méretek: |
120 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
19:45 (20:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.14 |
3.29 |
3.39 |
12 |
|
|
|
1.33 |
1.72 |
| 35% |
32% |
33% |
1.34 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.04 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 77% |
23% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
37% |
63% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
|
2017-11-18 |
Standard Liege
|
0 - 0 |
Oostende
|
|
2017-03-12 |
Standard Liege
|
2 - 2 |
Oostende
|
|
2016-10-30 |
Oostende
|
3 - 1 |
Standard Liege
|
|
2015-12-20 |
Oostende
|
4 - 1 |
Standard Liege
|
|
2015-08-23 |
Standard Liege
|
1 - 2 |
Oostende
|
|
2014-11-23 |
Oostende
|
3 - 2 |
Standard Liege
|
|
2014-09-13 |
Standard Liege
|
3 - 5 |
Oostende
|
|
2014-01-18 |
Standard Liege
|
2 - 0 |
Oostende
|
|
2013-09-15 |
Oostende
|
2 - 4 |
Standard Liege
|
|
2005-05-21 |
Oostende
|
1 - 1 |
Standard Liege
|
|
2004-12-19 |
Standard Liege
|
5 - 0 |
Oostende
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
3 |
|
10 |
8 |
7 |
| 45% |
27% |
27% |
|
91% |
73% |
64% |
Oostende utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-09 |
Oostende
|
0 - 1 |
Mechelen
|
|
2017-12-01 |
Charleroi
|
1 - 1 |
Oostende
|
|
2017-11-28 |
Oostende
|
2 - 0 |
St. Truiden
|
|
2017-11-25 |
Oostende
|
1 - 0 |
Eupen
|
|
2017-11-18 |
Standard Liege
|
0 - 0 |
Oostende
|
|
2017-11-05 |
Oostende
|
4 - 2 |
Zulte Waregem
|
|
2017-10-28 |
Lokeren
|
0 - 3 |
Oostende
|
|
2017-10-24 |
Oostende
|
3 - 0 |
Charleroi
|
|
2017-10-21 |
St. Truiden
|
1 - 0 |
Oostende
|
|
2017-10-15 |
Oostende
|
2 - 3 |
Club Brugge
|
|
2017-09-30 |
Kortrijk
|
1 - 2 |
Oostende
|
|
2017-09-23 |
Genk
|
1 - 1 |
Oostende
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
5 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
42% |
17% |
Standard Liege utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-08 |
Beveren
|
3 - 1 |
Standard Liege
|
|
2017-12-03 |
Standard Liege
|
1 - 1 |
Royal Antwerp
|
|
2017-11-29 |
Anderlecht
|
0 - 1 |
Standard Liege
|
|
2017-11-26 |
Genk
|
0 - 2 |
Standard Liege
|
|
2017-11-18 |
Standard Liege
|
0 - 0 |
Oostende
|
|
2017-11-03 |
KAA Gent
|
1 - 0 |
Standard Liege
|
|
2017-10-29 |
Standard Liege
|
3 - 1 |
Beveren
|
|
2017-10-26 |
Royal Antwerp
|
0 - 0 |
Standard Liege
|
|
2017-10-20 |
RE Mouscron
|
1 - 3 |
Standard Liege
|
|
2017-10-15 |
Standard Liege
|
3 - 1 |
Kortrijk
|
|
2017-10-01 |
Anderlecht
|
1 - 0 |
Standard Liege
|
|
2017-09-24 |
Standard Liege
|
2 - 1 |
Lokeren
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
7 |
5 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
58% |
42% |
33% |
Tabella Oostende
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella Pro League
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Club Brugge |
18 |
14 |
2 |
2 |
41 |
17 |
+24 |
44 |
| 2 |
Charleroi |
18 |
11 |
5 |
2 |
32 |
18 |
+14 |
38 |
| 3 |
Anderlecht |
18 |
10 |
4 |
4 |
29 |
21 |
+8 |
34 |
| 4 |
KAA Gent |
18 |
8 |
4 |
6 |
26 |
17 |
+9 |
28 |
| 5 |
Royal Antwerp |
18 |
7 |
7 |
4 |
24 |
21 |
+3 |
28 |
| 6 |
St. Truiden |
18 |
7 |
6 |
5 |
23 |
25 |
-2 |
27 |
| 7 |
Beveren |
18 |
7 |
3 |
8 |
35 |
32 |
+3 |
24 |
| 8 |
Standard Liege |
18 |
6 |
6 |
6 |
19 |
22 |
-3 |
24 |
| 9 |
Genk |
18 |
5 |
8 |
5 |
24 |
23 |
+1 |
23 |
| 10 |
Zulte Waregem |
18 |
6 |
2 |
10 |
29 |
32 |
-3 |
20 |
| 11 |
RE Mouscron |
18 |
5 |
5 |
8 |
24 |
31 |
-7 |
20 |
| 12 |
Oostende |
18 |
5 |
4 |
9 |
22 |
24 |
-2 |
19 |
| 13 |
Mechelen |
18 |
4 |
6 |
8 |
21 |
28 |
-7 |
18 |
| 14 |
Kortrijk |
18 |
4 |
5 |
9 |
21 |
31 |
-10 |
17 |
| 15 |
Lokeren |
18 |
4 |
5 |
9 |
19 |
29 |
-10 |
17 |
| 16 |
Eupen |
18 |
2 |
6 |
10 |
26 |
44 |
-18 |
12 |
Oostende következő 6 mérkőzések
|
2017-12-15 |
RE Mouscron
|
- |
Oostende
|
|
2017-12-22 |
Beveren
|
- |
Oostende
|
|
2017-12-27 |
Oostende
|
- |
Genk
|
|
2018-01-08 |
Oostende
|
- |
Stuttgart
|
|
2018-01-10 |
Erzgebirge Aue
|
- |
Oostende
|
|
2018-01-16 |
Oostende
|
- |
Genk
|
Standard Liege következő 6 mérkőzések
|
2017-12-16 |
Standard Liege
|
- |
KAA Gent
|
|
2017-12-23 |
Standard Liege
|
- |
St. Truiden
|
|
2017-12-27 |
Kortrijk
|
- |
Standard Liege
|
|
2018-01-09 |
Düsseldorf
|
- |
Standard Liege
|
|
2018-01-20 |
Standard Liege
|
- |
Eupen
|
|
2018-01-23 |
Zulte Waregem
|
- |
Standard Liege
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.14 |
3.29 |
3.39 |
| Valószínűség |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.34 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.33 |
1.72 |
| Valószínűség |
53% |
47% |
|
1X @ 1.33 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.33 |
3.25 |
| Valószínűség |
|
77% |
23% |
|
Felett 1.5 @ 1.33 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.04 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
57% |
43% |
|
Felett 2.5 @ 2.04 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.50 |
1.28 |
| Valószínűség |
|
37% |
63% |
|
Alatt 3.5 @ 1.28 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.80 |
1.90 |
| Valószínűség |
|
61% |
39% |
|
Igen @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-12 16:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!