Ciprusi bajnokság
szombat, 06.01.2018
14:00
14:00

Ol. Nicosia

Omonia Nicosia
2 - 3
(0 - 2, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nicosia |
| Vendég: | Nicosia |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 4.75 | 1.39 | X2 | 2.75 | 1.11 | |||
| 23% | 38% | 39% | 1.11 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.16 | 1.60 | 2.29 | 2.56 | 1.44 | ||||||
| 81% | 19% | 61% | 39% | 32% | 68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Omonia Nicosia | 1 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2013-03-16 | Ol. Nicosia | 1 - 4 | Omonia Nicosia |
| 2012-12-03 | Omonia Nicosia | 2 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2012-02-18 | Omonia Nicosia | 1 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2011-10-29 | Ol. Nicosia | 0 - 2 | Omonia Nicosia |
| 2011-01-29 | Ol. Nicosia | 0 - 2 | Omonia Nicosia |
| 2010-10-18 | Omonia Nicosia | 2 - 2 | Ol. Nicosia |
| 2007-12-22 | Omonia Nicosia | 2 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2007-09-03 | Ol. Nicosia | 0 - 1 | Omonia Nicosia |
| 2007-04-15 | Ol. Nicosia | 2 - 1 | Omonia Nicosia |
| 2006-11-05 | Omonia Nicosia | 3 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2006-03-18 | Omonia Nicosia | 1 - 0 | Ol. Nicosia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 4 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 33% | 25% |
Ol. Nicosia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-03 | Paphos | 1 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2017-12-20 | Ol. Nicosia | 3 - 2 | Ethnikos Achna |
| 2017-12-17 | Ap. Limassol | 5 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2017-12-10 | Ol. Nicosia | 1 - 2 | AEK Larnaca |
| 2017-12-03 | Doxa Katokopia | 3 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2017-11-29 | Ol. Nicosia | 3 - 0 | Anagennisi Deryneia |
| 2017-11-25 | APOEL Nicosia | 6 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2017-11-18 | Ol. Nicosia | 0 - 0 | Aris Limassol |
| 2017-11-04 | Anorthosis | 5 - 1 | Ol. Nicosia |
| 2017-10-29 | Ol. Nicosia | 1 - 1 | Nea Salamis |
| 2017-10-26 | AEL Limassol | 3 - 0 | Ol. Nicosia |
| 2017-10-22 | Ol. Nicosia | 2 - 1 | Ermis Aradippou |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 5 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 42% |
Omonia Nicosia utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-02 | Alki Oroklini | 0 - 3 | Omonia Nicosia |
| 2017-12-21 | Omonia Nicosia | 3 - 0 | Paphos |
| 2017-12-16 | Ethnikos Achna | 2 - 2 | Omonia Nicosia |
| 2017-12-11 | Omonia Nicosia | 0 - 1 | Ap. Limassol |
| 2017-12-04 | AEK Larnaca | 5 - 0 | Omonia Nicosia |
| 2017-11-26 | Doxa Katokopia | 1 - 2 | Omonia Nicosia |
| 2017-11-17 | Omonia Nicosia | 1 - 3 | APOEL Nicosia |
| 2017-11-04 | Aris Limassol | 2 - 2 | Omonia Nicosia |
| 2017-10-28 | Omonia Nicosia | 1 - 1 | Anorthosis |
| 2017-10-24 | Nea Salamis | 1 - 3 | Omonia Nicosia |
| 2017-10-21 | Omonia Nicosia | 1 - 0 | AEL Limassol |
| 2017-10-15 | Ermis Aradippou | 2 - 1 | Omonia Nicosia |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 9 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 75% | 42% |
Tabella Ciprusi bajnokság
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Larnaca | 18 | +26 | 40 |
| 2 | Anorthosis | 18 | +12 | 37 |
| 3 | APOEL Nicosia | 16 | +26 | 36 |
| 4 | Ap. Limassol | 15 | +34 | 35 |
| 5 | AEL Limassol | 17 | +10 | 30 |
| 6 | Doxa Katokopia | 18 | +5 | 27 |
| 7 | Omonia Nicosia | 17 | +4 | 26 |
| 8 | Paphos | 17 | -11 | 21 |
| 9 | Alki Oroklini | 18 | -12 | 19 |
| 10 | Ol. Nicosia | 18 | -22 | 16 |
| 11 | Ermis Aradippou | 18 | -17 | 15 |
| 12 | Nea Salamis | 18 | -22 | 11 |
| 13 | Aris Limassol | 18 | -18 | 10 |
| 14 | Ethnikos Achna | 18 | -15 | 8 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Ol. Nicosia | |
| Omonia Nicosia | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Ol. Nicosia | Omonia Nicosia |
|---|---|---|---|
| 1 | AEK Larnaca | 1 - 2 | 5 - 0 |
| 2 | Anorthosis | ||
| 3 | APOEL Nicosia | ||
| 4 | Ap. Limassol | 1 - 1 | |
| 5 | AEL Limassol | ||
| 6 | Doxa Katokopia | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 7 | Omonia Nicosia | - | |
| 8 | Paphos | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Alki Oroklini | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 10 | Ol. Nicosia | - | |
| 11 | Ermis Aradippou | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Nea Salamis | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 13 | Aris Limassol | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | Ethnikos Achna | 3 - 2 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Ol. Nicosia | Omonia Nicosia | |
| Pozíció | 10 | 7 |
| Pontok | 16 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 7 |
| Pontok | 11 | 11 |
Liga forma
| Ol. Nicosia | Omonia Nicosia | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
7 8 |
7
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
5 2 |
3
2 3 |
Liga gólok
| Ol. Nicosia | Omonia Nicosia | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
37 |
30
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
10 |
14
15 |
Teljes statisztika Ciprusi bajnokság
| Mérkőzések (122) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 29% |
| Vendég győzelmek | 28% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (328) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 52% |
| Felett 3.5 | 28% |
Ol. Nicosia következő 6 mérkőzések
| 2018-01-15 | Alki Oroklini | - | Ol. Nicosia |
| 2018-01-22 | Ermis Aradippou | - | Ol. Nicosia |
| 2018-01-30 | Ol. Nicosia | - | AEL Limassol |
| 2018-02-06 | Nea Salamis | - | Ol. Nicosia |
| 2018-02-11 | Ol. Nicosia | - | Anorthosis |
| 2018-02-14 | Ol. Nicosia | - | Nea Salamis |
Omonia Nicosia következő 6 mérkőzések
| 2018-01-13 | Omonia Nicosia | - | Ermis Aradippou |
| 2018-01-17 | Ap. Limassol | - | Omonia Nicosia |
| 2018-01-20 | AEL Limassol | - | Omonia Nicosia |
| 2018-01-30 | Omonia Nicosia | - | Nea Salamis |
| 2018-02-07 | Anorthosis | - | Omonia Nicosia |
| 2018-02-10 | Omonia Nicosia | - | Aris Limassol |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 6.00 | 4.75 | 1.39 |
| Valószínűség | 23% | 38% | 39% |
| X2 @ 1.11 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.11 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.16 | |
| Valószínűség | 81% | 19% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.56 | 1.44 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.79 | 1.93 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 1.79 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-06 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
