Szuperliga - Görögország
vasárnap, 21.01.2018
17:30
17:30

Olympiakosz

Skoda Xanthi
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Piraeus |
| Vendég: | Xanthi |
| Távolság: | 370.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Karaiszkákisz Stadion |
| Befogadóképesség: | 32 115 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 7.00 | 23.00 | 1 | 1.01 | 6.00 | |||
| 57% | 17% | 26% | 1.14 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.60 | 2.29 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 68% | 32% | 35% | 65% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | Skoda Xanthi | 1 - 1 | Olympiakosz |
| 2017-01-21 | Olympiakosz | 2 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2017-01-08 | Skoda Xanthi | 0 - 2 | Olympiakosz |
| 2016-01-23 | Olympiakosz | 1 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2015-09-22 | Skoda Xanthi | 1 - 3 | Olympiakosz |
| 2015-05-23 | Olympiakosz | 3 - 1 | Skoda Xanthi |
| 2015-03-15 | Olympiakosz | 2 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2015-01-11 | Skoda Xanthi | 1 - 3 | Olympiakosz |
| 2014-01-26 | Skoda Xanthi | 0 - 2 | Olympiakosz |
| 2013-09-14 | Olympiakosz | 4 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2013-02-17 | Skoda Xanthi | 0 - 2 | Olympiakosz |
| 2012-10-20 | Olympiakosz | 4 - 0 | Skoda Xanthi |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 11 | 5 | 5 | |
| 92% | 8% | 0% | 92% | 42% | 42% |
Olympiakosz utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-15 | Olympiakosz | 2 - 0 | Lamia |
| 2018-01-10 | Olympiakosz | 2 - 0 | Plataniasz |
| 2018-01-07 | Larissa | 0 - 3 | Olympiakosz |
| 2017-12-20 | Plataniasz | 0 - 2 | Olympiakosz |
| 2017-12-17 | Olympiakosz | 1 - 0 | PAS Giannina |
| 2017-12-09 | Panetolikos | 1 - 4 | Olympiakosz |
| 2017-12-05 | Olympiakosz | 0 - 2 | Juventus |
| 2017-12-02 | Olympiakosz | 3 - 1 | Ap. Szmirnisz |
| 2017-11-29 | Ch. Kissamikos | 1 - 1 | Olympiakosz |
| 2017-11-26 | Kerkyra | 1 - 3 | Olympiakosz |
| 2017-11-22 | Sporting CP | 3 - 1 | Olympiakosz |
| 2017-11-18 | Olympiakosz | 2 - 1 | Levadiakosz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 6 | 4 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 50% | 33% |
Skoda Xanthi utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Skoda Xanthi | 3 - 2 | Plataniasz |
| 2018-01-10 | Skoda Xanthi | 4 - 0 | Larissa |
| 2018-01-07 | Lamia | 0 - 1 | Skoda Xanthi |
| 2017-12-21 | Larissa | 3 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2017-12-17 | Skoda Xanthi | 1 - 1 | Panathinaikosz |
| 2017-12-09 | Larissa | 1 - 0 | Skoda Xanthi |
| 2017-12-02 | Skoda Xanthi | 0 - 3 | PAOK |
| 2017-11-28 | Panszerraikosz | 1 - 2 | Skoda Xanthi |
| 2017-11-25 | PAS Giannina | 1 - 1 | Skoda Xanthi |
| 2017-11-19 | Skoda Xanthi | 2 - 0 | Panioniosz |
| 2017-11-04 | Panetolikos | 1 - 3 | Skoda Xanthi |
| 2017-10-29 | Skoda Xanthi | 0 - 2 | Atromitosz |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Tabella Szuperliga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | 18 | +19 | 38 |
| 2 | Olympiakosz | 17 | +21 | 35 |
| 3 | PAOK | 17 | +25 | 34 |
| 4 | Atromitosz | 17 | +14 | 33 |
| 5 | Aszterasz Tr. | 17 | +9 | 26 |
| 6 | Panioniosz | 17 | +5 | 26 |
| 7 | Skoda Xanthi | 17 | +1 | 24 |
| 8 | Levadiakosz | 18 | -8 | 21 |
| 9 | Larissa | 18 | -12 | 21 |
| 10 | PAS Giannina | 17 | -3 | 18 |
| 11 | Panetolikos | 17 | -5 | 18 |
| 12 | Panathinaikosz | 18 | +1 | 16 |
| 13 | Lamia | 17 | -9 | 16 |
| 14 | Ap. Szmirnisz | 17 | -10 | 13 |
| 15 | Kerkyra | 18 | -23 | 11 |
| 16 | Plataniasz | 18 | -25 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Olympiakosz | |
| Skoda Xanthi | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Olympiakosz | Skoda Xanthi |
|---|---|---|---|
| 1 | AEK Athén | ||
| 2 | Olympiakosz | - | |
| 3 | PAOK | 1 - 0 | |
| 4 | Atromitosz | 0 - 1 | |
| 5 | Aszterasz Tr. | 1 - 1 | |
| 6 | Panioniosz | ||
| 7 | Skoda Xanthi | - | |
| 8 | Levadiakosz | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Larissa | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | PAS Giannina | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Panetolikos | 1 - 3 | |
| 12 | Panathinaikosz | ||
| 13 | Lamia | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Ap. Szmirnisz | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 15 | Kerkyra | 0 - 2 | |
| 16 | Plataniasz | 5 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Olympiakosz | Skoda Xanthi | |
| Pozíció | 2 | 7 |
| Pontok | 35 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 5 |
| Pontok | 22 | 13 |
Liga forma
| Olympiakosz | Skoda Xanthi | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
2 3 |
6
6 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
1 1 |
4
1 3 |
Liga gólok
| Olympiakosz | Skoda Xanthi | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
16 |
17
16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
19
6 |
9
6 |
Teljes statisztika Szuperliga
| Mérkőzések (139) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 32% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (312) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.24 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.29 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.95 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 43% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 35% |
| Felett 3.5 | 24% |
Olympiakosz következő 6 mérkőzések
| 2018-01-24 | Olympiakosz | - | AEK Athén |
| 2018-01-28 | Aszterasz Tr. | - | Olympiakosz |
| 2018-02-04 | Olympiakosz | - | AEK Athén |
| 2018-02-07 | AEK Athén | - | Olympiakosz |
| 2018-02-11 | Atromitosz | - | Olympiakosz |
| 2018-02-18 | Olympiakosz | - | Panioniosz |
Skoda Xanthi következő 6 mérkőzések
| 2018-01-28 | Skoda Xanthi | - | Levadiakosz |
| 2018-02-03 | Aszterasz Tr. | - | Skoda Xanthi |
| 2018-02-10 | Skoda Xanthi | - | Kerkyra |
| 2018-02-18 | AEK Athén | - | Skoda Xanthi |
| 2018-02-25 | Skoda Xanthi | - | Ap. Szmirnisz |
| 2018-03-03 | Atromitosz | - | Skoda Xanthi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 7.00 | 23.00 |
| Valószínűség | 57% | 17% | 26% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.01 | 6.00 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 4.33 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.19 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 35% | 65% | |
| Alatt 2.5 @ 2.29 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.44 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.44 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 45% | 55% | |
| Nem @ 1.39 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-21 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
