Szlovén Kupa - Szlovénia
szerda, 04.04.2018
17:00
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Ljubljana |
| Vendég: |
Celje |
| Távolság: |
61.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stozice Stadium
|
| Befogadóképesség: |
16 038 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.39 |
4.50 |
7.50 |
1 |
|
|
|
1.07 |
2.75 |
| 44% |
34% |
22% |
1.39 |
|
|
|
83% |
17% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-02-25 |
Ol. Ljubljana
|
2 - 1 |
Celje
|
|
2017-09-23 |
Celje
|
0 - 0 |
Ol. Ljubljana
|
|
2017-07-16 |
Ol. Ljubljana
|
3 - 1 |
Celje
|
|
2017-04-09 |
Celje
|
1 - 1 |
Ol. Ljubljana
|
|
2016-11-30 |
Ol. Ljubljana
|
2 - 1 |
Celje
|
|
2016-09-21 |
Celje
|
0 - 1 |
Ol. Ljubljana
|
|
2016-07-16 |
Ol. Ljubljana
|
1 - 0 |
Celje
|
|
2016-05-11 |
Celje
|
1 - 3 |
Ol. Ljubljana
|
|
2016-03-13 |
Ol. Ljubljana
|
0 - 0 |
Celje
|
|
2015-10-31 |
Celje
|
0 - 4 |
Ol. Ljubljana
|
|
2015-10-28 |
Celje
|
3 - 1 |
Ol. Ljubljana
|
|
2015-10-21 |
Ol. Ljubljana
|
2 - 2 |
Celje
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
8 |
7 |
5 |
| 58% |
33% |
8% |
|
67% |
58% |
42% |
Ol. Ljubljana utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-31 |
Ol. Ljubljana
|
1 - 1 |
Maribor
|
|
2018-03-18 |
Ankaran
|
0 - 3 |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-03-14 |
Ol. Ljubljana
|
4 - 0 |
Rudar Velenje
|
|
2018-03-11 |
Triglav
|
0 - 1 |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-03-07 |
Ol. Ljubljana
|
5 - 1 |
Aluminij
|
|
2018-03-04 |
Gorica
|
0 - 1 |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-02-25 |
Ol. Ljubljana
|
2 - 1 |
Celje
|
|
2018-02-08 |
Ol. Ljubljana
|
3 - 3 |
FK Rosztov
|
|
2017-12-03 |
Domzale
|
1 - 0 |
Ol. Ljubljana
|
|
2017-11-29 |
Maribor
|
1 - 1 |
Ol. Ljubljana
|
|
2017-11-26 |
Ol. Ljubljana
|
1 - 0 |
Krsko
|
|
2017-11-17 |
Maribor
|
1 - 0 |
Ol. Ljubljana
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
7 |
5 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
58% |
42% |
25% |
Celje utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-31 |
Celje
|
7 - 1 |
Ankaran
|
|
2018-03-17 |
Rudar Velenje
|
2 - 1 |
Celje
|
|
2018-03-14 |
Celje
|
5 - 2 |
Triglav
|
|
2018-03-11 |
Aluminij
|
1 - 2 |
Celje
|
|
2018-03-07 |
Celje
|
2 - 0 |
Gorica
|
|
2018-02-25 |
Ol. Ljubljana
|
2 - 1 |
Celje
|
|
2017-12-03 |
Krsko
|
3 - 1 |
Celje
|
|
2017-11-25 |
Celje
|
2 - 1 |
Maribor
|
|
2017-11-18 |
Ankaran
|
1 - 2 |
Celje
|
|
2017-11-03 |
Celje
|
2 - 1 |
Rudar Velenje
|
|
2017-10-28 |
Triglav
|
0 - 2 |
Celje
|
|
2017-10-24 |
Mura
|
0 - 1 |
Celje
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
0 |
3 |
|
11 |
9 |
3 |
| 75% |
0% |
25% |
|
92% |
75% |
25% |
Tabella 1. SNL
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Ol. Ljubljana |
25 |
18 |
5 |
2 |
47 |
11 |
+36 |
59 |
| 2 |
Maribor |
24 |
14 |
7 |
3 |
39 |
18 |
+21 |
49 |
| 3 |
Domzale |
23 |
14 |
4 |
5 |
50 |
19 |
+31 |
46 |
| 4 |
Rudar Velenje |
23 |
11 |
4 |
8 |
31 |
25 |
+6 |
37 |
| 5 |
Celje |
24 |
10 |
6 |
8 |
40 |
32 |
+8 |
36 |
| 6 |
Gorica |
24 |
8 |
4 |
12 |
24 |
34 |
-10 |
28 |
| 7 |
Krsko |
23 |
7 |
5 |
11 |
30 |
40 |
-10 |
26 |
| 8 |
Aluminij |
24 |
5 |
6 |
13 |
26 |
43 |
-17 |
21 |
| 9 |
Triglav |
24 |
3 |
6 |
15 |
20 |
46 |
-26 |
15 |
| 10 |
Ankaran |
24 |
2 |
7 |
15 |
20 |
59 |
-39 |
13 |
Ol. Ljubljana következő 6 mérkőzések
|
2018-04-08 |
Krsko
|
- |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-04-11 |
Celje
|
- |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-04-14 |
Ol. Ljubljana
|
- |
Domzale
|
|
2018-04-22 |
Celje
|
- |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-04-29 |
Ol. Ljubljana
|
- |
Gorica
|
|
2018-05-03 |
Aluminij
|
- |
Ol. Ljubljana
|
Celje következő 6 mérkőzések
|
2018-04-07 |
Maribor
|
- |
Celje
|
|
2018-04-11 |
Celje
|
- |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-04-14 |
Celje
|
- |
Krsko
|
|
2018-04-18 |
Domzale
|
- |
Celje
|
|
2018-04-22 |
Celje
|
- |
Ol. Ljubljana
|
|
2018-04-28 |
Celje
|
- |
Domzale
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.39 |
4.50 |
7.50 |
| Valószínűség |
44% |
34% |
22% |
|
1 @ 1.39 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.07 |
2.75 |
| Valószínűség |
83% |
17% |
|
1X @ 1.07 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.22 |
4.00 |
| Valószínűség |
|
75% |
25% |
|
Felett 1.5 @ 1.22 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
53% |
47% |
|
Felett 2.5 @ 1.72 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.75 |
1.39 |
| Valószínűség |
|
32% |
68% |
|
Alatt 3.5 @ 1.39 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.90 |
1.80 |
| Valószínűség |
|
47% |
53% |
|
Nem @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-04 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!