I liga - Lengyelország
szerda, 09.05.2018
18:45
18:45

Odra Opole

Stomil Olsztyn
2 - 4
(0 - 2, 2 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Opole |
| Vendég: | Olsztyn |
| Távolság: | 387.6 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.25 | 4.33 | 1 | 1.22 | 1.90 | |||
| 47% | 26% | 27% | 1.90 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 23% | 77% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Stomil Olsztyn | 2 - 0 | Odra Opole |
Odra Opole utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-04 | Bytovia Bytow | 1 - 0 | Odra Opole |
| 2018-04-27 | Odra Opole | 1 - 1 | Chrobry Glogow |
| 2018-04-20 | Stal Mielec | 2 - 2 | Odra Opole |
| 2018-04-14 | Odra Opole | 0 - 0 | Wigry Suwalki |
| 2018-04-08 | Zaglebie Sosn. | 1 - 0 | Odra Opole |
| 2018-04-04 | Rakow Czest. | 0 - 0 | Odra Opole |
| 2018-03-31 | Chojniczanka | 2 - 1 | Odra Opole |
| 2018-03-25 | Odra Opole | 1 - 2 | GKS Katowice |
| 2018-03-10 | Odra Opole | 0 - 0 | Puszcza Niepol. |
| 2018-03-02 | Miedz Legnica | 3 - 1 | Odra Opole |
| 2017-11-25 | Odra Opole | 1 - 1 | Pogon Siedlce |
| 2017-11-19 | Gornik Leczna | 0 - 3 | Odra Opole |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 8% | 50% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Stomil Olsztyn utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-05 | Stomil Olsztyn | 1 - 0 | GKS Katowice |
| 2018-04-29 | Rakow Czest. | 2 - 1 | Stomil Olsztyn |
| 2018-04-24 | Stomil Olsztyn | 2 - 2 | Ruch Chorzow |
| 2018-04-21 | Stomil Olsztyn | 2 - 0 | Puszcza Niepol. |
| 2018-04-14 | Miedz Legnica | 1 - 0 | Stomil Olsztyn |
| 2018-04-11 | Stomil Olsztyn | 1 - 1 | Ol. Grudziadz |
| 2018-04-07 | Stomil Olsztyn | 0 - 2 | Pogon Siedlce |
| 2018-04-04 | Stomil Olsztyn | 1 - 2 | Wigry Suwalki |
| 2018-03-31 | Gornik Leczna | 1 - 1 | Stomil Olsztyn |
| 2018-03-17 | GKS Tychy | 1 - 0 | Stomil Olsztyn |
| 2018-03-03 | Podbeskidzie | 1 - 0 | Stomil Olsztyn |
| 2017-11-24 | Stomil Olsztyn | 0 - 1 | Chojniczanka |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 3 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 25% | 8% |
Tabella I liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Miedz Legnica | 29 | +19 | 52 |
| 2 | GKS Katowice | 29 | +8 | 47 |
| 3 | Chojniczanka | 29 | +12 | 47 |
| 4 | Stal Mielec | 29 | +9 | 47 |
| 5 | Zaglebie Sosn. | 29 | +10 | 46 |
| 6 | Wigry Suwalki | 29 | -2 | 45 |
| 7 | Chrobry Glogow | 29 | +5 | 44 |
| 8 | Rakow Czest. | 29 | +7 | 43 |
| 9 | GKS Tychy | 29 | -3 | 43 |
| 10 | Podbeskidzie | 29 | +1 | 40 |
| 11 | Odra Opole | 29 | 0 | 39 |
| 12 | Puszcza Niepol. | 29 | -1 | 38 |
| 13 | Bytovia Bytow | 29 | -3 | 38 |
| 14 | Pogon Siedlce | 29 | -7 | 32 |
| 15 | Gornik Leczna | 29 | -11 | 30 |
| 16 | Ol. Grudziadz | 29 | -11 | 28 |
| 17 | Stomil Olsztyn | 29 | -14 | 27 |
| 18 | Ruch Chorzow | 29 | -19 | 21 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Odra Opole | |
| Stomil Olsztyn | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Odra Opole | Stomil Olsztyn |
|---|---|---|---|
| 1 | Miedz Legnica | 2 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | GKS Katowice | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | Chojniczanka | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Stal Mielec | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 5 | Zaglebie Sosn. | 1 - 0 | 5 - 1 |
| 6 | Wigry Suwalki | 0 - 0 | |
| 7 | Chrobry Glogow | 1 - 1 | |
| 8 | Rakow Czest. | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | GKS Tychy | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Podbeskidzie | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Odra Opole | - | |
| 12 | Puszcza Niepol. | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 13 | Bytovia Bytow | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 14 | Pogon Siedlce | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Gornik Leczna | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Ol. Grudziadz | 1 - 1 | |
| 17 | Stomil Olsztyn | - | |
| 18 | Ruch Chorzow | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Odra Opole | Stomil Olsztyn | |
| Pozíció | 11 | 17 |
| Pontok | 39 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 18 |
| Pontok | 26 | 5 |
Liga forma
| Odra Opole | Stomil Olsztyn | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
9 10 |
8
4 17 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 2 |
1
2 11 |
Liga gólok
| Odra Opole | Stomil Olsztyn | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
32
32 |
31
45 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
11 |
11
29 |
Teljes statisztika I liga
| Mérkőzések (261) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (615) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.36 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.31 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.05 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 43% |
| Felett 3.5 | 22% |
Odra Opole következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Podbeskidzie | - | Odra Opole |
| 2018-05-18 | Odra Opole | - | Ruch Chorzow |
| 2018-05-27 | GKS Tychy | - | Odra Opole |
| 2018-06-02 | Odra Opole | - | Ol. Grudziadz |
| 2018-07-21 | Odra Opole | - | GKS Tychy |
| 2018-07-28 | Odra Opole | - | Sandecja |
Stomil Olsztyn következő 6 mérkőzések
| 2018-05-12 | Stomil Olsztyn | - | Zaglebie Sosn. |
| 2018-05-19 | Wigry Suwalki | - | Stomil Olsztyn |
| 2018-05-27 | Stomil Olsztyn | - | Stal Mielec |
| 2018-06-03 | Chrobry Glogow | - | Stomil Olsztyn |
| 2018-07-28 | Bytovia Bytow | - | Stomil Olsztyn |
| 2018-08-04 | Podbeskidzie | - | Stomil Olsztyn |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.25 | 4.33 |
| Valószínűség | 47% | 26% | 27% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 1.90 |
| Valószínűség | 63% | 37% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-09 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
