Superligaen - Dánia
vasárnap, 26.11.2017
13:00
13:00

Odense

Hobro
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Odense |
| Vendég: | Hobro |
| Távolság: | 143.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Odense Stadium |
| Befogadóképesség: | 15 761 (13 963) |
| Méretek: | 102 x 65 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.50 | 3.10 | 1X | 1.37 | 1.70 | |||
| 33% | 38% | 29% | 1.37 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 73% | 27% | 41% | 59% | 25% | 75% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-30 | Hobro | 1 - 1 | Odense |
| 2016-05-15 | Odense | 0 - 1 | Hobro |
| 2016-03-19 | Hobro | 0 - 2 | Odense |
| 2015-07-19 | Odense | 3 - 0 | Hobro |
| 2015-05-31 | Hobro | 2 - 2 | Odense |
| 2014-11-02 | Odense | 3 - 1 | Hobro |
| 2014-07-20 | Odense | 1 - 2 | Hobro |
| 2014-01-24 | Odense | 3 - 0 | Hobro |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 88% | 62% | 25% |
Odense utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-19 | Horsens | 0 - 0 | Odense |
| 2017-11-10 | Sankt Pauli | 3 - 1 | Odense |
| 2017-11-05 | Odense | 0 - 3 | Sonderjyske |
| 2017-10-29 | Aalborg | 0 - 2 | Odense |
| 2017-10-25 | Odense | 0 - 3 | Midtjylland |
| 2017-10-22 | Lyngby | 1 - 1 | Odense |
| 2017-10-15 | Odense | 1 - 0 | Köbenhavn |
| 2017-09-30 | Hobro | 1 - 1 | Odense |
| 2017-09-24 | Odense | 3 - 1 | Randers |
| 2017-09-21 | Fremad Amager | 2 - 3 | Odense |
| 2017-09-15 | Silkeborg | 1 - 0 | Odense |
| 2017-09-10 | Odense | 1 - 1 | Bröndby |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Hobro utolsó 12 mérkőzések
| 2017-11-17 | Helsingor | 0 - 1 | Hobro |
| 2017-11-05 | Hobro | 0 - 1 | Aalborg |
| 2017-11-01 | Hobro | 1 - 1 | Nordsjaelland |
| 2017-10-29 | Sonderjyske | 1 - 1 | Hobro |
| 2017-10-22 | Hobro | 4 - 0 | Nordsjaelland |
| 2017-10-15 | Horsens | 2 - 2 | Hobro |
| 2017-09-30 | Hobro | 1 - 1 | Odense |
| 2017-09-24 | Hobro | 1 - 2 | Bröndby |
| 2017-09-17 | Midtjylland | 5 - 1 | Hobro |
| 2017-09-08 | Hobro | 3 - 2 | Sonderjyske |
| 2017-08-29 | Kolding | 0 - 1 | Hobro |
| 2017-08-25 | Silkeborg | 0 - 2 | Hobro |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 5 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 42% | 33% |
Tabella Superligaen
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bröndby | 16 | +20 | 36 |
| 2 | Midtjylland | 16 | +15 | 35 |
| 3 | Nordsjaelland | 16 | +8 | 30 |
| 4 | Hobro | 16 | +6 | 26 |
| 5 | Horsens | 16 | +3 | 23 |
| 6 | Köbenhavn | 16 | +6 | 22 |
| 7 | Odense | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Aalborg | 17 | -4 | 22 |
| 9 | Sonderjyske | 17 | +5 | 21 |
| 10 | Lyngby | 16 | -8 | 18 |
| 11 | Aarhus | 16 | -10 | 17 |
| 12 | Randers | 17 | -10 | 14 |
| 13 | Silkeborg | 16 | -14 | 14 |
| 14 | Helsingor | 17 | -18 | 12 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Odense | |
| Hobro | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Odense | Hobro |
|---|---|---|---|
| 1 | Bröndby | 1 - 1 | |
| 2 | Midtjylland | 0 - 2 | 5 - 1 |
| 3 | Nordsjaelland | 1 - 2 | |
| 4 | Hobro | - | |
| 5 | Horsens | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Köbenhavn | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Odense | - | |
| 8 | Aalborg | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Sonderjyske | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Lyngby | ||
| 11 | Aarhus | 2 - 0 | |
| 12 | Randers | 3 - 1 | |
| 13 | Silkeborg | 0 - 2 | |
| 14 | Helsingor | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Odense | Hobro | |
| Pozíció | 7 | 4 |
| Pontok | 22 | 26 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 10 | 7 |
| Pontok | 11 | 10 |
Liga forma
| Odense | Hobro | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
7 4 |
7
5 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
2 3 |
2
4 2 |
Liga gólok
| Odense | Hobro | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
14 |
24
18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
9 |
8
11 |
Teljes statisztika Superligaen
| Mérkőzések (114) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (327) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.87 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.64 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.23 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 37% |
Odense következő 6 mérkőzések
| 2017-12-04 | Midtjylland | - | Odense |
| 2017-12-10 | Odense | - | Silkeborg |
| 2018-01-19 | Nykobing | - | Odense |
| 2018-01-25 | Odense | - | Vejle |
| 2018-01-31 | Odense | - | Odds BK |
| 2018-02-03 | IFK Göteborg | - | Odense |
Hobro következő 6 mérkőzések
| 2017-12-03 | Hobro | - | Horsens |
| 2017-12-10 | Nordsjaelland | - | Hobro |
| 2018-01-19 | Midtjylland | - | Hobro |
| 2018-01-23 | Hobro | - | Skive |
| 2018-01-29 | Zaglebie Lubin | - | Hobro |
| 2018-02-03 | Slovacko | - | Hobro |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Valószínűség | 33% | 38% | 29% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.37 | 1.70 |
| Valószínűség | 52% | 48% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 73% | 27% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.75 | 1.25 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.90 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-11-26 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
