Division 1 - Dél - Svédország
kedd, 01.05.2018
16:00
16:00

Oddevold

Skövde
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Uddevalla |
| Vendég: | Skovde |
| Távolság: | 111.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 16:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.50 | 6.50 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 90% | 6% | 3% | 1.44 | 97% | 3% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 95% | 5% | 52% | 48% | 31% | 69% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-15 | Oddevold | 1 - 0 | Skövde |
| 2017-06-10 | Skövde | 1 - 1 | Oddevold |
| 2014-11-01 | Skövde | 1 - 3 | Oddevold |
| 2014-06-30 | Oddevold | 2 - 1 | Skövde |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | |
| 75% | 25% | 0% | 75% | 50% | 25% |
Oddevold utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Eskilsminne | 1 - 4 | Oddevold |
| 2018-04-16 | Oddevold | 2 - 1 | Husqvarna |
| 2018-04-08 | Karlskrona | 1 - 1 | Oddevold |
| 2018-03-04 | Syrianska | 5 - 3 | Oddevold |
| 2018-02-24 | Oddevold | 1 - 2 | AIK Stockholm |
| 2018-02-17 | Oddevold | 1 - 1 | Halmstads |
| 2017-11-04 | Oskarshamns | 1 - 1 | Oddevold |
| 2017-10-28 | Oddevold | 3 - 2 | Landskrona BoIS |
| 2017-10-21 | Husqvarna | 2 - 1 | Oddevold |
| 2017-10-15 | Oddevold | 1 - 0 | Skövde |
| 2017-10-07 | Karlskrona | 3 - 1 | Oddevold |
| 2017-09-30 | Utsiktens | 1 - 4 | Oddevold |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Skövde utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Skövde | 0 - 2 | Lunds BK |
| 2018-04-15 | Mjallby | 4 - 1 | Skövde |
| 2018-04-07 | Skövde | 0 - 2 | Angelholms |
| 2017-11-04 | Husqvarna | 1 - 3 | Skövde |
| 2017-10-28 | Skövde | 2 - 0 | Assyriska BK |
| 2017-10-21 | Kristianstad FC | 2 - 1 | Skövde |
| 2017-10-15 | Oddevold | 1 - 0 | Skövde |
| 2017-10-07 | Skövde | 1 - 0 | Landskrona BoIS |
| 2017-09-30 | Skövde | 1 - 1 | Karlskrona |
| 2017-09-23 | Oskarshamns | 2 - 0 | Skövde |
| 2017-09-16 | Utsiktens | 3 - 1 | Skövde |
| 2017-09-09 | Skövde | 2 - 2 | Qviding |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 42% | 33% |
Tabella Division 1 - Dél
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Torns IF | 4 | +4 | 12 |
| 2 | Mjallby | 4 | +8 | 10 |
| 3 | Oskarshamns | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Oddevold | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Angelholms | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Lunds BK | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Kristianstad FC | 4 | 0 | 6 |
| 8 | Tvaakers IF | 3 | -1 | 6 |
| 9 | Karlskrona | 3 | +2 | 5 |
| 10 | Utsiktens | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Eskilsminne | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Ljungskile | 4 | -2 | 2 |
| 13 | Atvidabergs | 4 | -3 | 2 |
| 14 | Grebbestads | 4 | -4 | 1 |
| 14 | Husqvarna | 4 | -4 | 1 |
| 16 | Skövde | 3 | -7 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Oddevold | |
| Skövde | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Oddevold | Skövde |
|---|---|---|---|
| 1 | Torns IF | ||
| 2 | Mjallby | 4 - 1 | |
| 3 | Oskarshamns | ||
| 4 | Oddevold | - | |
| 5 | Angelholms | ||
| 6 | Lunds BK | ||
| 7 | Kristianstad FC | ||
| 8 | Tvaakers IF | ||
| 9 | Karlskrona | ||
| 10 | Utsiktens | ||
| 11 | Eskilsminne | ||
| 12 | Ljungskile | ||
| 13 | Atvidabergs | ||
| 14 | Grebbestads | ||
| 14 | Husqvarna | 2 - 1 | |
| 16 | Skövde | - |
Liga pozíció
| Oddevold | Skövde | |
| Pozíció | 4 | 16 |
| Pontok | 7 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 16 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Oddevold | Skövde | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 0 |
0
0 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Oddevold | Skövde | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
3 |
1
8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
1
4 |
Teljes statisztika Division 1 - Dél
| Mérkőzések (30) | |
| Hazai győzelmek | 33% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 43% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (87) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.90 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.33 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.57 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 90% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 70% |
| Felett 1.5 | 87% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 27% |
Oddevold következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Torns IF | - | Oddevold |
| 2018-05-13 | Oddevold | - | Kristianstad FC |
| 2018-05-20 | Ljungskile | - | Oddevold |
| 2018-05-27 | Oddevold | - | Lunds BK |
| 2018-06-02 | Mjallby | - | Oddevold |
| 2018-06-06 | Oddevold | - | Grebbestads |
Skövde következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Skövde | - | Utsiktens |
| 2018-05-13 | Karlskrona | - | Skövde |
| 2018-05-19 | Kristianstad FC | - | Skövde |
| 2018-05-29 | Skövde | - | Husqvarna |
| 2018-06-02 | Grebbestads | - | Skövde |
| 2018-06-06 | Skövde | - | Ljungskile |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 4.50 | 6.50 |
| Valószínűség | 90% | 6% | 3% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 2.62 |
| Valószínűség | 97% | 3% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 4.50 | |
| Valószínűség | 95% | 5% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.35 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.37 | 1.53 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 1.53 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 67% | 33% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-01 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
