Botola - Marokkó
szombat, 30.12.2017
17:00
17:00

OCK Khouribga

FAR Rabat
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Khouribga |
| Vendég: | Rabat |
| Távolság: | 126.1 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (17:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 2.87 | 2.54 | X2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 26% | 45% | 29% | 1.44 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 2.35 | 2.87 | 1.39 | 5.31 | 1.12 | ||||||
| 64% | 36% | 39% | 61% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-03-05 | FAR Rabat | 4 - 2 | OCK Khouribga |
| 2016-10-17 | OCK Khouribga | 1 - 2 | FAR Rabat |
| 2016-05-22 | OCK Khouribga | 0 - 1 | FAR Rabat |
| 2015-12-25 | FAR Rabat | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2015-03-15 | FAR Rabat | 0 - 1 | OCK Khouribga |
| 2014-11-09 | OCK Khouribga | 2 - 1 | FAR Rabat |
| 2014-08-31 | FAR Rabat | 3 - 1 | OCK Khouribga |
| 2014-08-27 | OCK Khouribga | 0 - 0 | FAR Rabat |
| 2014-03-02 | OCK Khouribga | 0 - 1 | FAR Rabat |
| 2013-10-05 | FAR Rabat | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2013-05-21 | OCK Khouribga | 1 - 1 | FAR Rabat |
| 2012-12-28 | FAR Rabat | 2 - 1 | OCK Khouribga |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 6 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 42% | 17% |
OCK Khouribga utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-27 | RAC Casablanca | 2 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-12-24 | OCK Khouribga | 1 - 0 | RSB Berkane |
| 2017-12-17 | CR Al Hoceima | 1 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-12-08 | OCK Khouribga | 1 - 0 | MAT Tetouan |
| 2017-12-03 | Difaa El Jadida | 4 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-11-26 | OCK Khouribga | 0 - 5 | WAC Casablanca |
| 2017-11-19 | Rapide Oued Zem | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2017-11-05 | OCK Khouribga | 2 - 1 | FUS Rabat |
| 2017-10-28 | CA Khenifra | 0 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-10-22 | OCK Khouribga | 2 - 2 | OCS Safi |
| 2017-09-30 | HUSA Agadir | 3 - 0 | OCK Khouribga |
| 2017-09-24 | OCK Khouribga | 1 - 1 | IR Tanger |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 25% |
FAR Rabat utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-27 | FAR Rabat | 0 - 0 | FUS Rabat |
| 2017-12-23 | FAR Rabat | 2 - 0 | RAC Casablanca |
| 2017-12-17 | CA Khenifra | 0 - 0 | FAR Rabat |
| 2017-12-11 | FAR Rabat | 1 - 3 | RSB Berkane |
| 2017-12-02 | OCS Safi | 1 - 1 | FAR Rabat |
| 2017-11-26 | FAR Rabat | 2 - 2 | CR Al Hoceima |
| 2017-11-19 | HUSA Agadir | 2 - 2 | FAR Rabat |
| 2017-11-15 | FAR Rabat | 0 - 0 | WAC Casablanca |
| 2017-11-05 | FAR Rabat | 2 - 0 | MAT Tetouan |
| 2017-11-02 | RCA Casablanca | 0 - 0 | FAR Rabat |
| 2017-10-29 | IR Tanger | 0 - 1 | FAR Rabat |
| 2017-10-26 | FAR Rabat | 1 - 1 | RCA Casablanca |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 8 | 1 | 7 | 3 | 3 | |
| 25% | 67% | 8% | 58% | 25% | 25% |
Tabella Botola
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HUSA Agadir | 14 | +14 | 26 |
| 2 | IR Tanger | 14 | +6 | 24 |
| 3 | Difaa El Jadida | 14 | +9 | 23 |
| 4 | RCA Casablanca | 13 | +8 | 22 |
| 5 | CR Al Hoceima | 14 | +5 | 21 |
| 6 | OCS Safi | 14 | +3 | 20 |
| 7 | FUS Rabat | 14 | +3 | 20 |
| 8 | FAR Rabat | 14 | +1 | 19 |
| 9 | RSB Berkane | 13 | 0 | 18 |
| 10 | KACM Marrakech | 13 | -3 | 17 |
| 10 | Rapide Oued Zem | 14 | -3 | 17 |
| 12 | OCK Khouribga | 14 | -10 | 16 |
| 13 | WAC Casablanca | 11 | +3 | 15 |
| 14 | CA Khenifra | 14 | -6 | 13 |
| 15 | RAC Casablanca | 14 | -13 | 11 |
| 16 | MAT Tetouan | 14 | -17 | 6 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| OCK Khouribga | |
| FAR Rabat | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | OCK Khouribga | FAR Rabat |
|---|---|---|---|
| 1 | HUSA Agadir | 2 - 2 | |
| 2 | IR Tanger | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Difaa El Jadida | ||
| 4 | RCA Casablanca | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | CR Al Hoceima | ||
| 6 | OCS Safi | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | FUS Rabat | 2 - 1 | |
| 8 | FAR Rabat | - | |
| 9 | RSB Berkane | 1 - 0 | |
| 10 | KACM Marrakech | 0 - 1 | |
| 10 | Rapide Oued Zem | ||
| 12 | OCK Khouribga | - | |
| 13 | WAC Casablanca | 0 - 5 | |
| 14 | CA Khenifra | 0 - 0 | |
| 15 | RAC Casablanca | ||
| 16 | MAT Tetouan | 1 - 0 |
Liga pozíció
| OCK Khouribga | FAR Rabat | |
| Pozíció | 12 | 8 |
| Pontok | 16 | 19 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 5 |
| Pontok | 12 | 9 |
Liga forma
| OCK Khouribga | FAR Rabat | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
4 6 |
4
7 3 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
3 1 |
2
3 1 |
Liga gólok
| OCK Khouribga | FAR Rabat | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
23 |
13
12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
8
10 |
5
5 |
Teljes statisztika Botola
| Mérkőzések (109) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 36% |
| Vendég győzelmek | 25% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (234) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.15 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.17 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.97 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 18% |
OCK Khouribga következő 6 mérkőzések
| 2018-02-14 | RCA Casablanca | - | OCK Khouribga |
| 2018-02-18 | OCK Khouribga | - | KACM Marrakech |
| 2018-02-25 | IR Tanger | - | OCK Khouribga |
| 2018-03-04 | OCK Khouribga | - | HUSA Agadir |
| 2018-03-11 | OCS Safi | - | OCK Khouribga |
| 2018-03-18 | OCK Khouribga | - | CA Khenifra |
FAR Rabat következő 6 mérkőzések
| 2018-02-11 | Rapide Oued Zem | - | FAR Rabat |
| 2018-02-18 | FAR Rabat | - | RCA Casablanca |
| 2018-02-28 | WAC Casablanca | - | FAR Rabat |
| 2018-03-04 | FAR Rabat | - | KACM Marrakech |
| 2018-03-11 | Difaa El Jadida | - | FAR Rabat |
| 2018-03-18 | FAR Rabat | - | IR Tanger |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.70 | 2.87 | 2.54 |
| Valószínűség | 26% | 45% | 29% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.50 | 1.44 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.52 | 2.35 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.52 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.87 | 1.39 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Alatt 2.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 5.31 | 1.12 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.12 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-30 16:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
