Botola - Marokkó
vasárnap, 15.04.2018
18:00
18:00

OCK Khouribga

Difaa El Jadida
3 - 3
(2 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Khouribga |
| Vendég: | El Jadida |
| Távolság: | 154.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 18:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.00 | 2.87 | X2 | 1.39 | 1.53 | |||
| 28% | 33% | 39% | 1.53 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.58 | 2.50 | 1.50 | 4.33 | 1.18 | ||||||
| 64% | 36% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-03 | Difaa El Jadida | 4 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-03-12 | OCK Khouribga | 0 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2016-10-23 | Difaa El Jadida | 3 - 0 | OCK Khouribga |
| 2016-06-04 | Difaa El Jadida | 1 - 3 | OCK Khouribga |
| 2016-01-06 | OCK Khouribga | 1 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2015-03-20 | OCK Khouribga | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2014-11-22 | Difaa El Jadida | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2014-05-07 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2013-11-10 | OCK Khouribga | 1 - 1 | Difaa El Jadida |
| 2013-03-02 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | OCK Khouribga |
| 2012-10-21 | OCK Khouribga | 2 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2012-03-04 | OCK Khouribga | 0 - 2 | Difaa El Jadida |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 4 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 33% | 25% |
OCK Khouribga utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | WAC Casablanca | 5 - 2 | OCK Khouribga |
| 2018-04-01 | OCK Khouribga | 1 - 0 | Rapide Oued Zem |
| 2018-03-24 | FUS Rabat | 0 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-03-18 | OCK Khouribga | 1 - 0 | CA Khenifra |
| 2018-03-11 | OCS Safi | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-03-04 | OCK Khouribga | 2 - 1 | HUSA Agadir |
| 2018-02-25 | IR Tanger | 2 - 0 | OCK Khouribga |
| 2018-02-18 | OCK Khouribga | 3 - 0 | KACM Marrakech |
| 2018-02-14 | RCA Casablanca | 4 - 3 | OCK Khouribga |
| 2017-12-30 | OCK Khouribga | 1 - 2 | FAR Rabat |
| 2017-12-27 | RAC Casablanca | 2 - 1 | OCK Khouribga |
| 2017-12-24 | OCK Khouribga | 1 - 0 | RSB Berkane |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 50% | 17% |
Difaa El Jadida utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Difaa El Jadida | 1 - 1 | RAC Casablanca |
| 2018-04-02 | RSB Berkane | 0 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2018-03-28 | MAT Tetouan | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2018-03-24 | Difaa El Jadida | 3 - 1 | CR Al Hoceima |
| 2018-03-11 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | FAR Rabat |
| 2018-03-04 | Difaa El Jadida | 0 - 1 | WAC Casablanca |
| 2018-02-28 | Difaa El Jadida | 3 - 0 | FUS Rabat |
| 2018-02-25 | Rapide Oued Zem | 0 - 0 | Difaa El Jadida |
| 2018-02-14 | CA Khenifra | 3 - 3 | Difaa El Jadida |
| 2017-12-31 | OCS Safi | 2 - 2 | Difaa El Jadida |
| 2017-12-28 | Difaa El Jadida | 1 - 0 | HUSA Agadir |
| 2017-12-23 | IR Tanger | 1 - 0 | Difaa El Jadida |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 5 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 42% | 33% | 25% |
Tabella Botola
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 24 | +15 | 47 |
| 2 | HUSA Agadir | 24 | +16 | 41 |
| 3 | OCS Safi | 25 | +7 | 39 |
| 4 | Difaa El Jadida | 24 | +13 | 37 |
| 5 | RCA Casablanca | 23 | +12 | 37 |
| 6 | WAC Casablanca | 24 | +11 | 37 |
| 7 | FUS Rabat | 24 | +3 | 36 |
| 8 | RSB Berkane | 23 | +3 | 34 |
| 9 | FAR Rabat | 25 | -1 | 33 |
| 10 | OCK Khouribga | 24 | -13 | 29 |
| 11 | CR Al Hoceima | 25 | -4 | 28 |
| 12 | KACM Marrakech | 24 | -12 | 26 |
| 13 | Rapide Oued Zem | 23 | -7 | 25 |
| 14 | MAT Tetouan | 23 | -14 | 23 |
| 15 | CA Khenifra | 23 | -7 | 22 |
| 16 | RAC Casablanca | 24 | -22 | 14 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| OCK Khouribga | |
| Difaa El Jadida | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | OCK Khouribga | Difaa El Jadida |
|---|---|---|---|
| 1 | IR Tanger | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | HUSA Agadir | 2 - 1 | |
| 3 | OCS Safi | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Difaa El Jadida | - | |
| 5 | RCA Casablanca | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 6 | WAC Casablanca | 0 - 5 | 2 - 1 |
| 7 | FUS Rabat | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | RSB Berkane | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | FAR Rabat | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | OCK Khouribga | - | |
| 11 | CR Al Hoceima | 2 - 2 | |
| 12 | KACM Marrakech | 3 - 0 | |
| 13 | Rapide Oued Zem | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | MAT Tetouan | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | CA Khenifra | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 16 | RAC Casablanca | 0 - 3 |
Liga pozíció
| OCK Khouribga | Difaa El Jadida | |
| Pozíció | 10 | 4 |
| Pontok | 29 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 10 |
| Pontok | 24 | 11 |
Liga forma
| OCK Khouribga | Difaa El Jadida | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
5 11 |
10
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
3 2 |
2
5 5 |
Liga gólok
| OCK Khouribga | Difaa El Jadida | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
39 |
36
23 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
13 |
15
16 |
Teljes statisztika Botola
| Mérkőzések (191) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 34% |
| Vendég győzelmek | 22% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (415) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.17 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.24 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.93 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 63% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 17% |
OCK Khouribga következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | MAT Tetouan | - | OCK Khouribga |
| 2018-04-28 | OCK Khouribga | - | CR Al Hoceima |
| 2018-05-09 | RSB Berkane | - | OCK Khouribga |
| 2018-05-13 | OCK Khouribga | - | RAC Casablanca |
| 2018-05-18 | FAR Rabat | - | OCK Khouribga |
| 2018-08-26 | OCK Khouribga | - | MAT Tetouan |
Difaa El Jadida következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | Difaa El Jadida | - | RCA Casablanca |
| 2018-04-28 | KACM Marrakech | - | Difaa El Jadida |
| 2018-05-04 | MC Alger | - | Difaa El Jadida |
| 2018-05-09 | Difaa El Jadida | - | IR Tanger |
| 2018-05-12 | HUSA Agadir | - | Difaa El Jadida |
| 2018-05-20 | Difaa El Jadida | - | OCS Safi |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.00 | 2.87 |
| Valószínűség | 28% | 33% | 39% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.53 |
| Valószínűség | 42% | 58% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.58 | |
| Valószínűség | 64% | 36% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.50 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.33 | 1.18 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.01 | 1.71 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Nem @ 1.71 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-15 16:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
