Persa Liha - Ukrajna
péntek, 11.05.2018
15:30
15:30

Obolon

Kramatorsk
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Kijev |
| Vendég: | Kramatorsk |
| Távolság: | 542.0 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:30 (17:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.39 | 3.75 | 2 | 1.25 | 1.90 | |||
| 34% | 16% | 50% | 3.75 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.89 | 2.14 | 1.67 | 3.95 | 1.20 | ||||||
| 58% | 42% | 41% | 59% | 16% | 84% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-11 | Kramatorsk | 0 - 1 | Obolon |
| 2017-05-21 | Obolon | 1 - 2 | Kramatorsk |
| 2016-10-21 | Kramatorsk | 3 - 1 | Obolon |
| 2016-03-26 | Obolon | 1 - 1 | Kramatorsk |
| 2015-08-15 | Kramatorsk | 1 - 2 | Obolon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | |
| 40% | 20% | 40% | 80% | 60% | 20% |
Obolon utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Balkany Zorya | 0 - 0 | Obolon |
| 2018-05-02 | Obolon | 0 - 2 | Deszna Chernigov |
| 2018-04-28 | Hirnyk-Sport | 3 - 2 | Obolon |
| 2018-04-23 | Obolon | 0 - 1 | Rukh Vynnyky |
| 2018-04-18 | FC Poltava | 2 - 1 | Obolon |
| 2018-04-13 | Obolon | 0 - 1 | Volyn Luck |
| 2018-04-07 | Helios Kharkiv | 1 - 0 | Obolon |
| 2018-03-30 | Obolon | 1 - 0 | Inhulets |
| 2018-03-25 | Mykolaiv | 1 - 0 | Obolon |
| 2018-03-18 | Obolon | 2 - 4 | Kolos Kovalyovka |
| 2017-11-18 | Obolon | 1 - 2 | Kremin |
| 2017-11-11 | Sumy | 0 - 0 | Obolon |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 42% | 33% | 17% |
Kramatorsk utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-06 | Kramatorsk | 1 - 0 | Kremin |
| 2018-05-02 | Sumy | 2 - 1 | Kramatorsk |
| 2018-04-28 | Kramatorsk | 2 - 1 | Naftovik-Ukr. |
| 2018-04-22 | Cherkashchyna | 2 - 1 | Kramatorsk |
| 2018-04-18 | Kramatorsk | 1 - 0 | Arszenal Kijev |
| 2018-04-14 | Zhemchuzhyna Od | 2 - 2 | Kramatorsk |
| 2018-04-10 | Kramatorsk | 1 - 1 | Hirnyk-Sport |
| 2018-04-06 | Kolos Kovalyovka | 1 - 0 | Kramatorsk |
| 2018-04-02 | Kramatorsk | 3 - 1 | Balkany Zorya |
| 2018-03-26 | Deszna Chernigov | 3 - 1 | Kramatorsk |
| 2017-11-17 | Rukh Vynnyky | 2 - 0 | Kramatorsk |
| 2017-11-11 | Kramatorsk | 2 - 0 | FC Poltava |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Tabella Persa Liha
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Poltava | 32 | +31 | 71 |
| 2 | Arszenal Kijev | 32 | +33 | 69 |
| 3 | Inhulets | 32 | +27 | 66 |
| 4 | Deszna Chernigov | 32 | +39 | 65 |
| 5 | Kolos Kovalyovka | 32 | +10 | 60 |
| 6 | Rukh Vynnyky | 32 | +6 | 48 |
| 7 | Kramatorsk | 32 | +1 | 48 |
| 8 | Hirnyk-Sport | 32 | -10 | 47 |
| 9 | Helios Kharkiv | 32 | -1 | 46 |
| 10 | Mykolaiv | 32 | -9 | 44 |
| 11 | Sumy | 32 | -9 | 39 |
| 12 | Balkany Zorya | 32 | -5 | 37 |
| 13 | Obolon | 32 | -13 | 31 |
| 14 | Volyn Luck | 32 | -16 | 30 |
| 15 | Kremin | 32 | -27 | 29 |
| 16 | Cherkashchyna | 32 | -19 | 28 |
| 17 | Naftovik-Ukr. | 32 | -17 | 27 |
| 18 | Zhemchuzhyna Od | 32 | -21 | 27 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Obolon | |
| Kramatorsk | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Obolon | Kramatorsk |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Poltava | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Arszenal Kijev | 1 - 5 | 2 - 0 |
| 3 | Inhulets | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 4 | Deszna Chernigov | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 5 | Kolos Kovalyovka | 2 - 4 | 1 - 0 |
| 6 | Rukh Vynnyky | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Kramatorsk | - | |
| 8 | Hirnyk-Sport | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Helios Kharkiv | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 10 | Mykolaiv | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Sumy | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Balkany Zorya | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Obolon | - | |
| 14 | Volyn Luck | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Kremin | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 16 | Cherkashchyna | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Naftovik-Ukr. | 3 - 2 | 1 - 2 |
| 18 | Zhemchuzhyna Od | 0 - 0 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| Obolon | Kramatorsk | |
| Pozíció | 13 | 7 |
| Pontok | 31 | 48 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 17 | 12 |
| Pontok | 16 | 15 |
Liga forma
| Obolon | Kramatorsk | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
7 17 |
14
6 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
1 10 |
4
3 9 |
Liga gólok
| Obolon | Kramatorsk | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
36 |
41
40 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
24 |
17
26 |
Teljes statisztika Persa Liha
| Mérkőzések (288) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 19% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (644) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.24 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.98 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 59% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 39% |
| Felett 1.5 | 60% |
| Felett 2.5 | 39% |
| Felett 3.5 | 19% |
Obolon következő 6 mérkőzések
| 2018-05-19 | Zhemchuzhyna Od | - | Obolon |
| 2018-07-21 | Mykolaiv | - | Obolon |
| 2018-07-29 | Obolon | - | Rukh Vynnyky |
| 2018-08-04 | Hirnyk-Sport | - | Obolon |
| 2018-08-12 | Obolon | - | Zirka Krop. |
| 2018-08-18 | Kharkiv | - | Obolon |
Kramatorsk következő 6 mérkőzések
| 2018-05-19 | Kramatorsk | - | Mykolaiv |
| 2018-07-21 | Inhulets | - | Kramatorsk |
| 2018-07-29 | Kramatorsk | - | Ahrobiznes |
| 2018-08-03 | Prykarpattia | - | Kramatorsk |
| 2018-08-10 | Kramatorsk | - | Volyn Luck |
| 2018-08-18 | Kolos Kovalyovka | - | Kramatorsk |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.39 | 3.75 |
| Valószínűség | 34% | 16% | 50% |
| 2 @ 3.75 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.90 |
| Valószínűség | 40% | 60% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 2.89 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.67 | |
| Valószínűség | 41% | 59% | |
| Alatt 2.5 @ 1.67 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.95 | 1.20 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 3.5 @ 1.20 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.03 | 1.71 | |
| Valószínűség | 38% | 62% | |
| Nem @ 1.71 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-11 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
