1. divízió - Dánia
vasárnap, 11.03.2018
12:45
12:45

Nykobing

Vendsyssel FF
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nykobing Falster |
| Vendég: | Hjorring |
| Távolság: | 322.2 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 12:45 (13:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.79 | 3.50 | 1.95 | X2 | 1.85 | 1.28 | |||
| 24% | 33% | 43% | 1.28 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 85% | 15% | 58% | 42% | 43% | 57% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-24 | Vendsyssel FF | 4 - 2 | Nykobing |
| 2017-03-27 | Nykobing | 1 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2016-11-02 | Vendsyssel FF | 3 - 1 | Nykobing |
| 2016-07-31 | Nykobing | 3 - 2 | Vendsyssel FF |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 3 | 4 | 4 | 3 | |
| 25% | 0% | 75% | 100% | 100% | 75% |
Nykobing utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Viborg | 3 - 1 | Nykobing |
| 2018-01-19 | Nykobing | 1 - 2 | Odense |
| 2017-11-26 | Skive | 4 - 4 | Nykobing |
| 2017-11-19 | Nykobing | 2 - 2 | HB Koge |
| 2017-11-15 | Nykobing | 2 - 3 | Fredericia |
| 2017-11-12 | Brabrand | 1 - 1 | Nykobing |
| 2017-11-05 | Nykobing | 3 - 2 | Roskilde |
| 2017-10-29 | Nykobing | 0 - 0 | Esbjerg |
| 2017-10-25 | Nykobing | 1 - 1 | Vejle |
| 2017-10-22 | Thisted | 0 - 1 | Nykobing |
| 2017-10-01 | Roskilde | 2 - 0 | Nykobing |
| 2017-09-24 | Vendsyssel FF | 4 - 2 | Nykobing |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 7 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 58% | 50% |
Vendsyssel FF utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | Roskilde |
| 2018-01-26 | Midtjylland | 0 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-01-20 | Aarhus | 2 - 4 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-26 | Vejle | 4 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-19 | Viborg | 2 - 0 | Vendsyssel FF |
| 2017-11-13 | Vendsyssel FF | 4 - 1 | Thisted |
| 2017-11-05 | Esbjerg | 2 - 4 | Vendsyssel FF |
| 2017-10-29 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | Skive |
| 2017-10-22 | Brabrand | 2 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2017-10-15 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | HB Koge |
| 2017-10-10 | Fremad Amager | 1 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2017-10-02 | Vendsyssel FF | 1 - 3 | Esbjerg |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 12 | 6 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 100% | 50% | 42% |
Tabella 1. divízió
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 20 | +14 | 39 |
| 2 | Thisted | 20 | +6 | 36 |
| 3 | Vendsyssel FF | 20 | +12 | 35 |
| 4 | Esbjerg | 20 | +13 | 34 |
| 5 | Viborg | 20 | +9 | 31 |
| 6 | HB Koge | 19 | +10 | 30 |
| 7 | Fredericia | 19 | +8 | 29 |
| 8 | Roskilde | 20 | -5 | 25 |
| 9 | Nykobing | 20 | -8 | 23 |
| 10 | Fremad Amager | 20 | -17 | 23 |
| 11 | Brabrand | 20 | -28 | 13 |
| 12 | Skive | 20 | -14 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Nykobing | |
| Vendsyssel FF | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Nykobing | Vendsyssel FF |
|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 2 | Thisted | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 3 | Vendsyssel FF | - | |
| 4 | Esbjerg | 0 - 0 | 2 - 4 |
| 5 | Viborg | 4 - 2 | 2 - 0 |
| 6 | HB Koge | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Fredericia | 2 - 3 | 3 - 3 |
| 8 | Roskilde | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 9 | Nykobing | - | |
| 10 | Fremad Amager | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Brabrand | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Skive | 3 - 2 | 3 - 3 |
Liga pozíció
| Nykobing | Vendsyssel FF | |
| Pozíció | 9 | 3 |
| Pontok | 23 | 35 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 6 |
| Pontok | 15 | 13 |
Liga forma
| Nykobing | Vendsyssel FF | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 9 |
10
5 5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
3 3 |
3
4 3 |
Liga gólok
| Nykobing | Vendsyssel FF | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
39 |
39
27 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
15 |
17
18 |
Teljes statisztika 1. divízió
| Mérkőzések (119) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (367) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.08 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.64 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.45 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 40% |
Nykobing következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Fremad Amager | - | Nykobing |
| 2018-03-25 | Nykobing | - | Thisted |
| 2018-03-29 | Roskilde | - | Nykobing |
| 2018-04-02 | Esbjerg | - | Nykobing |
| 2018-04-11 | Nykobing | - | Vendsyssel FF |
| 2018-04-15 | HB Koge | - | Nykobing |
Vendsyssel FF következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Vendsyssel FF | - | Fredericia |
| 2018-03-25 | HB Koge | - | Vendsyssel FF |
| 2018-03-29 | Vendsyssel FF | - | Esbjerg |
| 2018-04-02 | Vendsyssel FF | - | Fremad Amager |
| 2018-04-08 | Roskilde | - | Vendsyssel FF |
| 2018-04-11 | Nykobing | - | Vendsyssel FF |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.79 | 3.50 | 1.95 |
| Valószínűség | 24% | 33% | 43% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.28 |
| Valószínűség | 36% | 64% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.50 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 2.25 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 2.5 @ 1.61 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.50 | 1.50 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.37 | |
| Valószínűség | 62% | 38% | |
| Igen @ 1.53 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-11 08:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
