Barátságos mérkőzés
kedd, 09.01.2018
14:30
Nürnberg
(Németország)
KAA Gent
(Belgium)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Nürnberg (Nem) |
| Vendég: |
Gent (Bel) |
| Távolság: |
552.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Grundig Stadion
(Nürnberg / Nem)
|
| Befogadóképesség: |
50 000 (44 308) |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.39 |
2.29 |
12 |
|
|
|
1.57 |
1.39 |
| 33% |
30% |
37% |
1.30 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.24 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.57 |
1.45 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Nürnberg utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-19 |
Nürnberg
|
0 - 0 |
Wolfsburg
|
|
2017-12-16 |
Kaiserslautern
|
1 - 1 |
Nürnberg
|
|
2017-12-11 |
Düsseldorf
|
0 - 2 |
Nürnberg
|
|
2017-12-02 |
Nürnberg
|
1 - 0 |
Sandhausen
|
|
2017-11-25 |
E. Braunschweig
|
2 - 3 |
Nürnberg
|
|
2017-11-18 |
Nürnberg
|
2 - 2 |
Holstein Kiel
|
|
2017-11-06 |
Nürnberg
|
1 - 2 |
Ingolstadt
|
|
2017-10-29 |
Heidenheim
|
1 - 0 |
Nürnberg
|
|
2017-10-25 |
Osnabrück
|
2 - 3 |
Nürnberg
|
|
2017-10-22 |
Nürnberg
|
2 - 1 |
Dynamo Dresden
|
|
2017-10-16 |
Darmstadt
|
3 - 4 |
Nürnberg
|
|
2017-09-30 |
Nürnberg
|
1 - 2 |
Arm. Bielefeld
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
7 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
58% |
33% |
KAA Gent utolsó 12 mérkőzések
|
2017-12-26 |
Anderlecht
|
1 - 0 |
KAA Gent
|
|
2017-12-21 |
KAA Gent
|
1 - 0 |
Charleroi
|
|
2017-12-16 |
Standard Liege
|
0 - 0 |
KAA Gent
|
|
2017-12-12 |
Kortrijk
|
4 - 1 |
KAA Gent
|
|
2017-12-09 |
KAA Gent
|
2 - 1 |
Kortrijk
|
|
2017-12-03 |
Zulte Waregem
|
0 - 1 |
KAA Gent
|
|
2017-11-29 |
KAA Gent
|
2 - 1 |
Lokeren
|
|
2017-11-24 |
KAA Gent
|
3 - 1 |
RE Mouscron
|
|
2017-11-19 |
Lokeren
|
0 - 3 |
KAA Gent
|
|
2017-11-03 |
KAA Gent
|
1 - 0 |
Standard Liege
|
|
2017-10-27 |
Charleroi
|
2 - 1 |
KAA Gent
|
|
2017-10-24 |
KAA Gent
|
3 - 0 |
Eupen
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
7 |
7 |
2 |
| 67% |
8% |
25% |
|
58% |
58% |
17% |
Nürnberg következő 6 mérkőzések
|
2018-01-13 |
Hearts
|
- |
Nürnberg
|
|
2018-01-23 |
Nürnberg
|
- |
Jahn Regensburg
|
|
2018-01-26 |
Union Berlin
|
- |
Nürnberg
|
|
2018-02-02 |
Nürnberg
|
- |
Erzgebirge Aue
|
|
2018-02-12 |
Sankt Pauli
|
- |
Nürnberg
|
|
2018-02-18 |
Nürnberg
|
- |
Duisburg
|
KAA Gent következő 6 mérkőzések
|
2018-01-10 |
Union Berlin
|
- |
KAA Gent
|
|
2018-01-21 |
KAA Gent
|
- |
Lokeren
|
|
2018-01-24 |
Royal Antwerp
|
- |
KAA Gent
|
|
2018-01-28 |
KAA Gent
|
- |
Club Brugge
|
|
2018-02-03 |
Eupen
|
- |
KAA Gent
|
|
2018-02-10 |
KAA Gent
|
- |
St. Truiden
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.75 |
3.39 |
2.29 |
| Valószínűség |
33% |
30% |
37% |
|
12 @ 1.30 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.57 |
1.39 |
| Valószínűség |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.39 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.19 |
4.24 |
| Valószínűség |
|
77% |
23% |
|
Felett 1.5 @ 1.19 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.72 |
2.07 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Felett 2.5 @ 1.72 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.57 |
1.45 |
| Valószínűség |
|
34% |
66% |
|
Alatt 3.5 @ 1.45 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.38 |
| Valószínűség |
|
55% |
45% |
|
Igen @ 1.53 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-09 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!