Premier League - Feröer
vasárnap, 15.04.2018
15:00
15:00

Runavik

HB Torshavn
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Runavík |
| Vendég: | Torshavn |
| Távolság: | 12.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Runavík Stadion |
| Befogadóképesség: | 2 000 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.70 | 3.50 | X2 | 1.25 | 1.85 | |||
| 36% | 18% | 46% | 1.85 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.41 | 1.57 | 2.25 | 2.40 | 1.50 | ||||||
| 78% | 22% | 66% | 34% | 28% | 72% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-20 | Runavik | 2 - 3 | HB Torshavn |
| 2017-08-12 | HB Torshavn | 4 - 1 | Runavik |
| 2017-04-23 | Runavik | 1 - 0 | HB Torshavn |
| 2016-08-21 | Runavik | 0 - 0 | HB Torshavn |
| 2016-05-22 | HB Torshavn | 3 - 4 | Runavik |
| 2016-03-05 | Runavik | 1 - 2 | HB Torshavn |
| 2015-09-13 | Runavik | 0 - 0 | HB Torshavn |
| 2015-06-07 | HB Torshavn | 1 - 1 | Runavik |
| 2015-04-12 | Runavik | 2 - 0 | HB Torshavn |
| 2014-10-19 | HB Torshavn | 3 - 0 | Runavik |
| 2014-06-15 | Runavik | 1 - 2 | HB Torshavn |
| 2014-04-17 | HB Torshavn | 4 - 1 | Runavik |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 33% |
Runavik utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-12 | Streymur | 2 - 2 | Runavik |
| 2018-04-08 | Runavik | 3 - 1 | 07 Vestur |
| 2018-04-02 | Vikingur Gota | 1 - 2 | Runavik |
| 2018-03-17 | Runavik | 0 - 1 | Klaksvik |
| 2018-03-11 | TB/FCS/Royn | 0 - 4 | Runavik |
| 2018-03-03 | Vikingur Gota | 1 - 1 | Runavik |
| 2017-10-21 | Klaksvik | 3 - 1 | Runavik |
| 2017-10-15 | Runavik | 2 - 1 | Vikingur Gota |
| 2017-10-01 | 07 Vestur | 2 - 3 | Runavik |
| 2017-09-24 | Fuglafjordur | 0 - 2 | Runavik |
| 2017-09-20 | Runavik | 2 - 3 | HB Torshavn |
| 2017-09-16 | TB/FCS/Royn | 0 - 0 | Runavik |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 50% |
HB Torshavn utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-12 | Skala IF | 0 - 3 | HB Torshavn |
| 2018-04-08 | Streymur | 0 - 1 | HB Torshavn |
| 2018-04-02 | B36 Torshavn | 1 - 1 | HB Torshavn |
| 2018-03-17 | HB Torshavn | 2 - 1 | Vikingur Gota |
| 2018-03-11 | HB Torshavn | 0 - 3 | Klaksvik |
| 2017-10-21 | HB Torshavn | 1 - 1 | B36 Torshavn |
| 2017-10-15 | Skala IF | 0 - 0 | HB Torshavn |
| 2017-10-01 | HB Torshavn | 2 - 3 | Streymur |
| 2017-09-24 | Klaksvik | 0 - 0 | HB Torshavn |
| 2017-09-20 | Runavik | 2 - 3 | HB Torshavn |
| 2017-09-16 | HB Torshavn | 1 - 2 | Vikingur Gota |
| 2017-09-10 | HB Torshavn | 3 - 1 | TB/FCS/Royn |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 7 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 58% | 25% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Klaksvik | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Runavik | 5 | +6 | 10 |
| 3 | HB Torshavn | 5 | +2 | 10 |
| 4 | Vikingur Gota | 5 | +1 | 9 |
| 5 | Streymur | 5 | +3 | 8 |
| 6 | B36 Torshavn | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Skala IF | 5 | -1 | 6 |
| 8 | TB/FCS/Royn | 5 | -8 | 3 |
| 9 | Argir | 5 | -5 | 2 |
| 10 | 07 Vestur | 5 | -7 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Runavik | |
| HB Torshavn | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Runavik | HB Torshavn |
|---|---|---|---|
| 1 | Klaksvik | 0 - 1 | |
| 2 | Runavik | - | |
| 3 | HB Torshavn | - | |
| 4 | Vikingur Gota | ||
| 5 | Streymur | 0 - 1 | |
| 6 | B36 Torshavn | 1 - 1 | |
| 7 | Skala IF | 0 - 3 | |
| 8 | TB/FCS/Royn | ||
| 9 | Argir | ||
| 10 | 07 Vestur | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Runavik | HB Torshavn | |
| Pozíció | 2 | 3 |
| Pontok | 10 | 10 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 3 |
| Pontok | 3 | 7 |
Liga forma
| Runavik | HB Torshavn | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
1 1 |
3
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 1 |
2
1 0 |
Liga gólok
| Runavik | HB Torshavn | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
11
5 |
7
5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
2 |
5
1 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (25) | |
| Hazai győzelmek | 32% |
| Döntetlenek | 16% |
| Vendég győzelmek | 52% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (66) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.08 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.56 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 60% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 84% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 60% |
| Felett 3.5 | 24% |
Runavik következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | Runavik | - | Skala IF |
| 2018-04-29 | Argir | - | Runavik |
| 2018-05-06 | Runavik | - | B36 Torshavn |
| 2018-05-13 | Klaksvik | - | Runavik |
| 2018-05-21 | 07 Vestur | - | Runavik |
| 2018-05-27 | B36 Torshavn | - | Runavik |
HB Torshavn következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | TB/FCS/Royn | - | HB Torshavn |
| 2018-04-29 | HB Torshavn | - | 07 Vestur |
| 2018-05-06 | HB Torshavn | - | Argir |
| 2018-05-13 | Vikingur Gota | - | HB Torshavn |
| 2018-05-21 | HB Torshavn | - | Streymur |
| 2018-05-27 | Argir | - | HB Torshavn |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 3.70 | 3.50 |
| Valószínűség | 36% | 18% | 46% |
| X2 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.85 |
| Valószínűség | 43% | 57% |
| X2 @ 1.85 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.17 | 4.41 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.17 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.40 | 1.50 | |
| Valószínűség | 28% | 72% | |
| Alatt 3.5 @ 1.50 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.55 | 2.30 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 2.30 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-15 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
