League Two - Anglia
szombat, 21.04.2018
15:00
15:00

Notts County

Yeovil
4 - 1
(1 - 0, 3 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nottingham |
| Vendég: | Yeovil |
| Távolság: | 245.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Meadow Lane |
| Befogadóképesség: | 20 229 |
| Méretek: | 104 x 69 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 4.00 | 5.75 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 47% | 29% | 24% | 1.66 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 76% | 24% | 48% | 52% | 26% | 74% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-21 | Yeovil | 1 - 1 | Notts County |
| 2017-02-25 | Notts County | 0 - 0 | Yeovil |
| 2016-08-06 | Yeovil | 2 - 0 | Notts County |
| 2016-03-12 | Yeovil | 1 - 0 | Notts County |
| 2015-10-17 | Notts County | 2 - 0 | Yeovil |
| 2015-04-11 | Yeovil | 1 - 1 | Notts County |
| 2014-11-22 | Notts County | 1 - 2 | Yeovil |
| 2013-04-01 | Notts County | 1 - 2 | Yeovil |
| 2012-12-08 | Yeovil | 0 - 0 | Notts County |
| 2012-04-09 | Notts County | 3 - 1 | Yeovil |
| 2011-12-10 | Yeovil | 1 - 0 | Notts County |
| 2011-04-12 | Yeovil | 2 - 1 | Notts County |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 8% |
Notts County utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-14 | Colchester | 1 - 3 | Notts County |
| 2018-04-07 | Notts County | 2 - 1 | Coventry |
| 2018-04-02 | Accrington | 1 - 0 | Notts County |
| 2018-03-30 | Notts County | 0 - 0 | Wycombe |
| 2018-03-25 | Chesterfield | 3 - 1 | Notts County |
| 2018-03-17 | Notts County | 1 - 1 | Mansfield |
| 2018-03-10 | Forest Green | 1 - 2 | Notts County |
| 2018-03-06 | Cheltenham | 1 - 1 | Notts County |
| 2018-02-24 | Notts County | 2 - 0 | Stevenage |
| 2018-02-20 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Notts County |
| 2018-02-17 | Newport County | 0 - 0 | Notts County |
| 2018-02-13 | Notts County | 2 - 1 | Carlisle |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Yeovil utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-17 | Accrington | 2 - 0 | Yeovil |
| 2018-04-14 | Yeovil | 0 - 1 | Wycombe |
| 2018-04-10 | Swindon | 2 - 2 | Yeovil |
| 2018-04-07 | Yeovil | 0 - 3 | Luton |
| 2018-04-02 | Coventry | 2 - 6 | Yeovil |
| 2018-03-17 | Colchester | 0 - 1 | Yeovil |
| 2018-03-13 | Exeter | 0 - 0 | Yeovil |
| 2018-03-10 | Yeovil | 0 - 2 | Newport County |
| 2018-03-06 | Shrewsbury | 1 - 0 | Yeovil |
| 2018-02-24 | Yeovil | 0 - 1 | Carlisle |
| 2018-02-17 | Stevenage | 4 - 1 | Yeovil |
| 2018-02-13 | Yeovil | 2 - 0 | Barnet |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 4 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 33% | 25% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 42 | +29 | 87 |
| 2 | Luton | 43 | +46 | 83 |
| 3 | Wycombe | 43 | +21 | 78 |
| 4 | Exeter | 43 | +11 | 76 |
| 5 | Notts County | 43 | +21 | 73 |
| 6 | Coventry | 43 | +14 | 71 |
| 7 | Lincoln | 42 | +14 | 68 |
| 8 | Mansfield | 43 | +14 | 67 |
| 9 | Swindon | 43 | 0 | 64 |
| 10 | Carlisle | 43 | +7 | 62 |
| 11 | Colchester | 43 | +3 | 61 |
| 12 | Newport County | 41 | -1 | 57 |
| 13 | Crawley | 43 | -7 | 57 |
| 14 | Cambridge Utd | 42 | -9 | 57 |
| 15 | Stevenage | 44 | -6 | 52 |
| 16 | Cheltenham | 43 | +1 | 51 |
| 17 | Crewe | 43 | -16 | 47 |
| 18 | Yeovil | 42 | -12 | 46 |
| 19 | Port Vale | 43 | -12 | 46 |
| 20 | Morecambe | 42 | -13 | 44 |
| 21 | Forest Green | 42 | -21 | 43 |
| 22 | Grimsby | 43 | -29 | 42 |
| 23 | Barnet | 43 | -25 | 37 |
| 24 | Chesterfield | 42 | -30 | 35 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Notts County | |
| Yeovil | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Notts County | Yeovil |
|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Luton | 8 - 2 | |
| 3 | Wycombe | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Exeter | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Notts County | - | |
| 6 | Coventry | 2 - 1 | 2 - 6 |
| 7 | Lincoln | 4 - 1 | |
| 8 | Mansfield | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Swindon | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 10 | Carlisle | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 11 | Colchester | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Newport County | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Crawley | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 14 | Cambridge Utd | 3 - 3 | 2 - 1 |
| 15 | Stevenage | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 16 | Cheltenham | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 17 | Crewe | 4 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Yeovil | - | |
| 19 | Port Vale | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Morecambe | 2 - 0 | 4 - 3 |
| 21 | Forest Green | 1 - 1 | 4 - 3 |
| 22 | Grimsby | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 23 | Barnet | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 24 | Chesterfield | 2 - 0 | 2 - 3 |
Liga pozíció
| Notts County | Yeovil | |
| Pozíció | 5 | 18 |
| Pontok | 73 | 46 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 20 |
| Pontok | 45 | 18 |
Liga forma
| Notts County | Yeovil | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
20
13 10 |
12
10 20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
6 2 |
4
6 11 |
Liga gólok
| Notts County | Yeovil | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
66
45 |
55
67 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
39
18 |
28
44 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (512) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1350) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Notts County következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Grimsby | - | Notts County |
| 2018-05-05 | Notts County | - | Luton |
| 2018-05-12 | Coventry | - | Notts County |
| 2018-05-18 | Notts County | - | Coventry |
| 2018-07-14 | Notts County | - | Derby County |
| 2018-07-21 | Notts County | - | Leicester |
Yeovil következő 6 mérkőzések
| 2018-04-24 | Yeovil | - | Forest Green |
| 2018-04-28 | Yeovil | - | Mansfield |
| 2018-05-05 | Lincoln | - | Yeovil |
| 2018-08-04 | Bury | - | Yeovil |
| 2018-08-11 | Yeovil | - | Mansfield |
| 2018-08-14 | Yeovil | - | Aston Villa |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 4.00 | 5.75 |
| Valószínűség | 47% | 29% | 24% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.25 |
| Valószínűség | 65% | 35% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-21 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
