Championship - Anglia
szombat, 20.01.2018
15:00
15:00

Norwich

Sheffield Utd
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Norwich |
| Vendég: | Sheffield |
| Távolság: | 203.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Carrow Road |
| Befogadóképesség: | 27 220 |
| Méretek: | 104 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.29 | 3.20 | 12 | 1.36 | 1.57 | |||
| 35% | 26% | 39% | 1.34 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 65% | 35% | 44% | 56% | 22% | 78% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Sheffield Utd | 0 - 1 | Norwich |
| 2011-01-22 | Sheffield Utd | 1 - 2 | Norwich |
| 2010-12-28 | Norwich | 4 - 2 | Sheffield Utd |
| 2009-01-10 | Sheffield Utd | 1 - 0 | Norwich |
| 2008-09-20 | Norwich | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2008-03-15 | Sheffield Utd | 2 - 0 | Norwich |
| 2007-12-08 | Norwich | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2006-03-18 | Norwich | 2 - 1 | Sheffield Utd |
| 2005-12-26 | Sheffield Utd | 1 - 3 | Norwich |
| 2004-01-31 | Norwich | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2003-08-23 | Sheffield Utd | 1 - 0 | Norwich |
| 2003-02-22 | Sheffield Utd | 0 - 1 | Norwich |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 5 | 4 | 2 | |
| 75% | 0% | 25% | 42% | 33% | 17% |
Norwich utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-17 | Chelsea | 1 - 1 | Norwich |
| 2018-01-13 | Bristol City | 0 - 1 | Norwich |
| 2018-01-06 | Norwich | 0 - 0 | Chelsea |
| 2018-01-01 | Norwich | 2 - 1 | Millwall |
| 2017-12-30 | Burton Albion | 0 - 0 | Norwich |
| 2017-12-26 | Birmingham | 0 - 2 | Norwich |
| 2017-12-22 | Norwich | 1 - 2 | Brentford |
| 2017-12-16 | Leeds | 1 - 0 | Norwich |
| 2017-12-09 | Norwich | 3 - 1 | Sheffield Wed |
| 2017-12-01 | Cardiff | 3 - 1 | Norwich |
| 2017-11-25 | Norwich | 1 - 1 | Preston |
| 2017-11-21 | Nottingham | 1 - 0 | Norwich |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 17% |
Sheffield Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-12 | Sheffield Utd | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-01-06 | Ipswich | 0 - 1 | Sheffield Utd |
| 2018-01-01 | Derby County | 1 - 1 | Sheffield Utd |
| 2017-12-30 | Sheffield Utd | 0 - 1 | Bolton |
| 2017-12-26 | Sheffield Utd | 3 - 0 | Sunderland |
| 2017-12-23 | Aston Villa | 2 - 2 | Sheffield Utd |
| 2017-12-16 | Preston | 1 - 0 | Sheffield Utd |
| 2017-12-08 | Sheffield Utd | 1 - 2 | Bristol City |
| 2017-12-02 | Millwall | 3 - 1 | Sheffield Utd |
| 2017-11-25 | Sheffield Utd | 1 - 1 | Birmingham |
| 2017-11-21 | Sheffield Utd | 4 - 5 | Fulham |
| 2017-11-17 | Burton Albion | 1 - 3 | Sheffield Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 33% |
Tabella Championship
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 27 | +30 | 62 |
| 2 | Derby County | 28 | +21 | 53 |
| 3 | Cardiff | 27 | +15 | 50 |
| 4 | Bristol City | 28 | +8 | 48 |
| 5 | Aston Villa | 27 | +15 | 47 |
| 6 | Sheffield Utd | 27 | +9 | 43 |
| 7 | Leeds | 27 | +8 | 43 |
| 8 | Fulham | 27 | +6 | 42 |
| 9 | Middlesbrough | 27 | +8 | 41 |
| 10 | Preston | 27 | +4 | 41 |
| 11 | Brentford | 27 | +6 | 40 |
| 12 | Ipswich | 27 | +1 | 39 |
| 13 | Norwich | 27 | -4 | 37 |
| 14 | QPR | 27 | -6 | 33 |
| 15 | Nottingham | 27 | -10 | 32 |
| 16 | Millwall | 27 | -1 | 31 |
| 17 | Sheffield Wed | 27 | -4 | 31 |
| 18 | Reading | 27 | -5 | 29 |
| 19 | Barnsley | 27 | -10 | 27 |
| 20 | Hull City | 27 | -5 | 25 |
| 21 | Bolton | 27 | -20 | 25 |
| 22 | Burton Albion | 27 | -25 | 24 |
| 23 | Birmingham | 27 | -23 | 23 |
| 24 | Sunderland | 27 | -18 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Norwich | |
| Sheffield Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Norwich | Sheffield Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolverhampton | 0 - 2 | |
| 2 | Derby County | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Cardiff | 2 - 0 | |
| 4 | Bristol City | 0 - 0 | |
| 5 | Aston Villa | 2 - 2 | |
| 6 | Sheffield Utd | - | |
| 7 | Leeds | 1 - 2 | |
| 8 | Fulham | ||
| 9 | Middlesbrough | 1 - 0 | |
| 10 | Preston | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Brentford | 1 - 2 | |
| 12 | Ipswich | ||
| 13 | Norwich | - | |
| 14 | QPR | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Nottingham | 2 - 1 | |
| 16 | Millwall | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 17 | Sheffield Wed | 3 - 1 | 2 - 4 |
| 18 | Reading | ||
| 19 | Barnsley | 1 - 1 | |
| 20 | Hull City | 1 - 1 | |
| 21 | Bolton | 0 - 1 | |
| 22 | Burton Albion | 0 - 0 | 1 - 3 |
| 23 | Birmingham | 1 - 0 | |
| 24 | Sunderland | 1 - 3 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Norwich | Sheffield Utd | |
| Pozíció | 13 | 6 |
| Pontok | 37 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 11 |
| Pontok | 17 | 17 |
Liga forma
| Norwich | Sheffield Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
7 10 |
13
4 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 4 |
5
2 6 |
Liga gólok
| Norwich | Sheffield Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
27
31 |
40
31 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
14 |
17
18 |
Teljes statisztika Championship
| Mérkőzések (325) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (813) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.50 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.12 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 47% |
| Felett 3.5 | 24% |
Norwich következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Brentford | - | Norwich |
| 2018-02-03 | Norwich | - | Middlesbrough |
| 2018-02-10 | Derby County | - | Norwich |
| 2018-02-18 | Norwich | - | Ipswich |
| 2018-02-21 | Wolverhampton | - | Norwich |
| 2018-02-24 | Norwich | - | Bolton |
Sheffield Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Sheffield Utd | - | Preston |
| 2018-01-30 | Sheffield Utd | - | Aston Villa |
| 2018-02-03 | Wolverhampton | - | Sheffield Utd |
| 2018-02-10 | Sheffield Utd | - | Leeds |
| 2018-02-16 | Leicester | - | Sheffield Utd |
| 2018-02-20 | Sheffield Utd | - | QPR |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.45 | 3.29 | 3.20 |
| Valószínűség | 35% | 26% | 39% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.57 |
| Valószínűség | 47% | 53% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 3.25 | |
| Valószínűség | 65% | 35% | |
| Felett 1.5 @ 1.33 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Alatt 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 1.28 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
