League One - Anglia
péntek, 30.03.2018
15:00
15:00

Northampton

Charlton
0 - 4
(0 - 2, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Northampton |
| Vendég: | London |
| Távolság: | 97.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sixfields Stadion |
| Befogadóképesség: | 7 653 |
| Méretek: | 102 x 66 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.39 | 2.25 | 2 | 1.66 | 1.30 | |||
| 28% | 25% | 47% | 2.25 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Utolsó 3 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-19 | Charlton | 4 - 1 | Northampton |
| 2017-03-04 | Northampton | 2 - 1 | Charlton |
| 2016-08-13 | Charlton | 1 - 1 | Northampton |
Northampton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Fleetwood | 2 - 0 | Northampton |
| 2018-03-20 | Northampton | 1 - 1 | Shrewsbury |
| 2018-03-17 | Northampton | 0 - 3 | Rotherham |
| 2018-03-10 | Bristol Rovers | 1 - 1 | Northampton |
| 2018-02-24 | Northampton | 0 - 0 | Oxford Utd |
| 2018-02-17 | Scunthorpe | 2 - 2 | Northampton |
| 2018-02-13 | Northampton | 1 - 2 | Gillingham |
| 2018-02-10 | Wimbledon | 1 - 3 | Northampton |
| 2018-02-03 | Northampton | 0 - 1 | Rochdale |
| 2018-01-27 | Blackburn | 1 - 1 | Northampton |
| 2018-01-20 | Northampton | 2 - 1 | MK Dons |
| 2018-01-13 | Bradford | 1 - 2 | Northampton |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Charlton utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-24 | Charlton | 2 - 0 | Plymouth |
| 2018-03-17 | Charlton | 0 - 0 | Fleetwood |
| 2018-03-13 | Blackpool | 1 - 0 | Charlton |
| 2018-03-10 | Peterborough | 4 - 1 | Charlton |
| 2018-02-24 | Charlton | 0 - 2 | Shrewsbury |
| 2018-02-17 | MK Dons | 1 - 2 | Charlton |
| 2018-02-13 | Charlton | 1 - 1 | Bradford |
| 2018-02-10 | Doncaster | 1 - 1 | Charlton |
| 2018-02-03 | Charlton | 2 - 3 | Oxford Utd |
| 2018-01-20 | Charlton | 3 - 1 | Walsall |
| 2018-01-13 | Bury | 0 - 1 | Charlton |
| 2018-01-09 | Charlton | 1 - 1 | Oxford Utd |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 25% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | 38 | +37 | 79 |
| 2 | Shrewsbury | 38 | +23 | 78 |
| 3 | Wigan | 36 | +45 | 77 |
| 4 | Rotherham | 38 | +18 | 65 |
| 5 | Scunthorpe | 39 | +9 | 59 |
| 6 | Peterborough | 38 | +12 | 57 |
| 7 | Plymouth | 38 | 0 | 57 |
| 8 | Portsmouth | 38 | +1 | 55 |
| 9 | Charlton | 37 | 0 | 55 |
| 10 | Bradford | 38 | -7 | 53 |
| 11 | Bristol Rovers | 38 | -3 | 51 |
| 12 | Southend | 38 | -10 | 50 |
| 13 | Gillingham | 38 | 0 | 49 |
| 14 | Blackpool | 38 | -4 | 47 |
| 15 | Doncaster | 37 | +1 | 46 |
| 16 | Oxford Utd | 37 | -5 | 45 |
| 17 | Fleetwood | 38 | -7 | 45 |
| 18 | Walsall | 38 | -10 | 44 |
| 19 | Wimbledon | 38 | -12 | 42 |
| 20 | MK Dons | 39 | -13 | 42 |
| 21 | Oldham | 36 | -12 | 40 |
| 22 | Northampton | 39 | -27 | 40 |
| 23 | Rochdale | 36 | -10 | 35 |
| 24 | Bury | 38 | -26 | 30 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Northampton | |
| Charlton | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Northampton | Charlton |
|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Shrewsbury | 1 - 1 | |
| 3 | Wigan | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Rotherham | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 5 | Scunthorpe | 0 - 3 | 2 - 0 |
| 6 | Peterborough | 1 - 4 | 4 - 1 |
| 7 | Plymouth | 2 - 0 | |
| 8 | Portsmouth | 3 - 1 | |
| 9 | Charlton | - | |
| 10 | Bradford | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Bristol Rovers | 0 - 6 | |
| 12 | Southend | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 13 | Gillingham | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 14 | Blackpool | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Doncaster | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Oxford Utd | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Fleetwood | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 18 | Walsall | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 19 | Wimbledon | 0 - 1 | |
| 20 | MK Dons | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 21 | Oldham | 3 - 4 | |
| 22 | Northampton | - | |
| 23 | Rochdale | 0 - 1 | |
| 24 | Bury | 0 - 0 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Northampton | Charlton | |
| Pozíció | 22 | 9 |
| Pontok | 40 | 55 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 21 | 12 |
| Pontok | 22 | 22 |
Liga forma
| Northampton | Charlton | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
10 19 |
15
10 12 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
4 10 |
6
4 7 |
Liga gólok
| Northampton | Charlton | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
36
63 |
46
46 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
16
29 |
19
24 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (453) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1168) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.58 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.38 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 53% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 25% |
Northampton következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Peterborough | - | Northampton |
| 2018-04-10 | Blackpool | - | Northampton |
| 2018-04-14 | Bury | - | Northampton |
| 2018-04-21 | Northampton | - | Plymouth |
| 2018-04-28 | Walsall | - | Northampton |
| 2018-05-05 | Northampton | - | Oldham |
Charlton következő 6 mérkőzések
| 2018-04-02 | Charlton | - | Rotherham |
| 2018-04-07 | Bristol Rovers | - | Charlton |
| 2018-04-10 | Wimbledon | - | Charlton |
| 2018-04-14 | Charlton | - | Scunthorpe |
| 2018-04-17 | Shrewsbury | - | Charlton |
| 2018-04-21 | Portsmouth | - | Charlton |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.50 | 3.39 | 2.25 |
| Valószínűség | 28% | 25% | 47% |
| 2 @ 2.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 1.30 |
| Valószínűség | 37% | 63% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 3.00 | |
| Valószínűség | 70% | 30% | |
| Felett 1.5 @ 1.36 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.66 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.66 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 1.22 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.80 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-30 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
