Meistriliiga - Észtország
szerda, 14.03.2018
17:30
17:30

Nomme Kalju

Flora Tallinn
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Tallinn |
| Vendég: | Tallinn |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:30 (19:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.39 | 2.87 | 12 | 1.39 | 1.57 | |||
| 36% | 31% | 33% | 1.30 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.22 | 2.00 | 1.80 | 3.28 | 1.29 | ||||||
| 72% | 28% | 69% | 31% | 66% | 34% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-12 | Flora Tallinn | 0 - 4 | Nomme Kalju |
| 2017-08-22 | Nomme Kalju | 0 - 1 | Flora Tallinn |
| 2017-06-19 | Flora Tallinn | 2 - 0 | Nomme Kalju |
| 2017-03-10 | Nomme Kalju | 1 - 1 | Flora Tallinn |
| 2016-10-19 | Nomme Kalju | 1 - 0 | Flora Tallinn |
| 2016-09-10 | Flora Tallinn | 1 - 1 | Nomme Kalju |
| 2016-08-27 | Nomme Kalju | 3 - 3 | Flora Tallinn |
| 2016-05-10 | Flora Tallinn | 0 - 0 | Nomme Kalju |
| 2016-03-19 | Nomme Kalju | 2 - 0 | Flora Tallinn |
| 2016-03-01 | Flora Tallinn | 3 - 0 | Nomme Kalju |
| 2016-01-29 | Flora Tallinn | 1 - 0 | Nomme Kalju |
| 2015-09-15 | Nomme Kalju | 0 - 2 | Flora Tallinn |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Nomme Kalju utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Narva Trans | 2 - 2 | Nomme Kalju |
| 2018-03-04 | Nomme Kalju | 7 - 0 | Parnu Vaprus |
| 2018-01-27 | Narva Trans | 1 - 2 | Nomme Kalju |
| 2018-01-13 | Tammeka Tartu | 0 - 3 | Nomme Kalju |
| 2017-11-04 | Nomme Kalju | 8 - 1 | Narva Trans |
| 2017-10-28 | Tulevik | 1 - 3 | Nomme Kalju |
| 2017-10-21 | Nomme Kalju | 2 - 2 | Paide |
| 2017-10-13 | Nomme Kalju | 2 - 4 | FCI Tallinn |
| 2017-09-29 | Tammeka Tartu | 0 - 3 | Nomme Kalju |
| 2017-09-23 | Nomme Kalju | 6 - 0 | Parnu Vaprus |
| 2017-09-16 | Sillamae Kalev | 0 - 0 | Nomme Kalju |
| 2017-09-12 | Flora Tallinn | 0 - 4 | Nomme Kalju |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 11 | 8 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 92% | 67% |
Flora Tallinn utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-09 | Flora Tallinn | 6 - 0 | Paide |
| 2018-03-03 | Flora Tallinn | 1 - 0 | Tulevik |
| 2018-02-23 | Flora Tallinn | 2 - 2 | Levadia Tallinn |
| 2018-01-26 | Malmö | 4 - 0 | Flora Tallinn |
| 2018-01-12 | Flora Tallinn | 2 - 1 | Levadia Tallinn |
| 2017-11-04 | Levadia Tallinn | 0 - 0 | Flora Tallinn |
| 2017-10-28 | Flora Tallinn | 2 - 0 | Tammeka Tartu |
| 2017-10-20 | Narva Trans | 0 - 7 | Flora Tallinn |
| 2017-10-14 | Flora Tallinn | 3 - 0 | Parnu Vaprus |
| 2017-09-30 | Tulevik | 2 - 2 | Flora Tallinn |
| 2017-09-23 | Sillamae Kalev | 1 - 2 | Flora Tallinn |
| 2017-09-16 | Paide | 1 - 2 | Flora Tallinn |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 9 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 75% | 42% |
Tabella Meistriliiga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Narva Trans | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Flora Tallinn | 2 | +7 | 6 |
| 3 | Tammeka Tartu | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Nomme Kalju | 2 | +7 | 4 |
| 5 | Levadia Tallinn | 2 | +4 | 4 |
| 6 | Tulevik | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Paide | 3 | -6 | 2 |
| 8 | Parnu Vaprus | 3 | -8 | 1 |
| 9 | Tallinna Kalev | 3 | -3 | 0 |
| 10 | Kuressaare | 2 | -9 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Nomme Kalju | |
| Flora Tallinn | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Nomme Kalju | Flora Tallinn |
|---|---|---|---|
| 1 | Narva Trans | ||
| 2 | Flora Tallinn | - | |
| 3 | Tammeka Tartu | ||
| 4 | Nomme Kalju | - | |
| 5 | Levadia Tallinn | ||
| 6 | Tulevik | ||
| 7 | Paide | ||
| 8 | Parnu Vaprus | 7 - 0 | |
| 9 | Tallinna Kalev | ||
| 10 | Kuressaare |
Liga pozíció
| Nomme Kalju | Flora Tallinn | |
| Pozíció | 4 | 2 |
| Pontok | 4 | 6 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 9 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Nomme Kalju | Flora Tallinn | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
2
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Nomme Kalju | Flora Tallinn | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
2 |
7
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Meistriliiga
| Mérkőzések (12) | |
| Hazai győzelmek | 42% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (39) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.25 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 2.08 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 33% |
| Felett 1.5 | 67% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 50% |
Nomme Kalju következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Nomme Kalju | - | Tammeka Tartu |
| 2018-03-23 | Vålerenga | - | Nomme Kalju |
| 2018-03-31 | Paide | - | Nomme Kalju |
| 2018-04-04 | Levadia Tallinn | - | Nomme Kalju |
| 2018-04-08 | Nomme Kalju | - | Tallinna Kalev |
| 2018-04-14 | Tulevik | - | Nomme Kalju |
Flora Tallinn következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Flora Tallinn | - | Parnu Vaprus |
| 2018-04-01 | Flora Tallinn | - | Tallinna Kalev |
| 2018-04-04 | Kuressaare | - | Flora Tallinn |
| 2018-04-07 | Flora Tallinn | - | Narva Trans |
| 2018-04-14 | Levadia Tallinn | - | Flora Tallinn |
| 2018-04-18 | Kuressaare | - | Flora Tallinn |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 3.39 | 2.87 |
| Valószínűség | 36% | 31% | 33% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.22 | |
| Valószínűség | 72% | 28% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.28 | 1.29 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 3.5 @ 3.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.76 | 1.95 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-14 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
