Prva HNL - Horvátország
szerda, 14.03.2018
14:30
14:30

Osijek

Inter Zapresic
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Eszék |
| Vendég: | Zapresic |
| Távolság: | 226.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Opus Arena |
| Befogadóképesség: | 13 005 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.00 | 13.00 | 1 | 1.05 | 3.75 | |||
| 48% | 25% | 27% | 1.28 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.04 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 85% | 15% | 53% | 47% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-03 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Osijek |
| 2017-08-20 | Osijek | 3 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-04-21 | Osijek | 2 - 1 | Inter Zapresic |
| 2016-12-16 | Inter Zapresic | 2 - 2 | Osijek |
| 2016-10-01 | Osijek | 1 - 1 | Inter Zapresic |
| 2016-07-23 | Inter Zapresic | 0 - 2 | Osijek |
| 2016-05-13 | Inter Zapresic | 4 - 2 | Osijek |
| 2016-03-11 | Osijek | 1 - 0 | Inter Zapresic |
| 2015-11-27 | Inter Zapresic | 0 - 0 | Osijek |
| 2015-09-13 | Osijek | 3 - 1 | Inter Zapresic |
| 2013-05-11 | Osijek | 0 - 2 | Inter Zapresic |
| 2012-11-10 | Osijek | 1 - 1 | Inter Zapresic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Osijek utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Cibalia | 1 - 1 | Osijek |
| 2018-02-17 | Osijek | 2 - 1 | Rijeka |
| 2018-02-10 | Osijek | 2 - 4 | Dinamo Zagreb |
| 2017-12-16 | Istra 1961 | 1 - 1 | Osijek |
| 2017-12-09 | Osijek | 3 - 0 | Rudes Zagreb |
| 2017-12-02 | Osijek | 2 - 0 | Slaven Belupo |
| 2017-11-29 | Osijek | 1 - 3 | Hajduk Split |
| 2017-11-25 | Hajduk Split | 1 - 1 | Osijek |
| 2017-11-18 | Osijek | 1 - 1 | Cibalia |
| 2017-11-03 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Osijek |
| 2017-10-28 | Osijek | 3 - 0 | Lok. Zagreb |
| 2017-10-25 | NK Zadar | 0 - 4 | Osijek |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 12 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 100% | 58% | 33% |
Inter Zapresic utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Inter Zapresic | 0 - 3 | Rijeka |
| 2018-02-16 | Rudes Zagreb | 2 - 0 | Inter Zapresic |
| 2018-02-09 | Inter Zapresic | 0 - 0 | Slaven Belupo |
| 2017-12-17 | Hajduk Split | 5 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-12-13 | Inter Zapresic | 1 - 2 | Rijeka |
| 2017-12-08 | Inter Zapresic | 3 - 2 | Cibalia |
| 2017-12-03 | Dinamo Zagreb | 1 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-11-24 | Inter Zapresic | 1 - 1 | Lok. Zagreb |
| 2017-11-18 | Rijeka | 0 - 0 | Inter Zapresic |
| 2017-11-03 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Osijek |
| 2017-10-30 | Istra 1961 | 1 - 1 | Inter Zapresic |
| 2017-10-20 | Inter Zapresic | 3 - 1 | Rudes Zagreb |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Tabella Prva HNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb | 25 | +28 | 56 |
| 2 | Hajduk Split | 25 | +24 | 50 |
| 3 | Rijeka | 25 | +31 | 47 |
| 4 | Osijek | 23 | +12 | 40 |
| 5 | Slaven Belupo | 25 | -3 | 31 |
| 6 | Lok. Zagreb | 24 | -9 | 27 |
| 7 | Inter Zapresic | 23 | -13 | 27 |
| 8 | Istra 1961 | 24 | -17 | 21 |
| 9 | Cibalia | 24 | -26 | 19 |
| 10 | Rudes Zagreb | 24 | -27 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Osijek | |
| Inter Zapresic | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Osijek | Inter Zapresic |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb | 2 - 4 | 1 - 0 |
| 2 | Hajduk Split | 2 - 1 | 5 - 0 |
| 3 | Rijeka | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Osijek | - | 3 - 0 |
| 5 | Slaven Belupo | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Lok. Zagreb | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 7 | Inter Zapresic | 3 - 0 | - |
| 8 | Istra 1961 | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Cibalia | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Rudes Zagreb | 3 - 0 | 2 - 0 |
Liga pozíció
| Osijek | Inter Zapresic | |
| Pozíció | 4 | 7 |
| Pontok | 40 | 27 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 3 | 7 |
| Pontok | 27 | 11 |
Liga forma
| Osijek | Inter Zapresic | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
10 3 |
7
6 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
3 1 |
3
2 6 |
Liga gólok
| Osijek | Inter Zapresic | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
37
25 |
26
39 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
10 |
7
19 |
Teljes statisztika Prva HNL
| Mérkőzések (121) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (330) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.73 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.17 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 83% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 78% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 31% |
Osijek következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Osijek | - | Hajduk Split |
| 2018-03-30 | Osijek | - | Slaven Belupo |
| 2018-04-03 | Lok. Zagreb | - | Osijek |
| 2018-04-07 | Rudes Zagreb | - | Osijek |
| 2018-04-13 | Osijek | - | Istra 1961 |
| 2018-04-18 | Dinamo Zagreb | - | Osijek |
Inter Zapresic következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Lok. Zagreb | - | Inter Zapresic |
| 2018-03-24 | Inter Zapresic | - | Istra 1961 |
| 2018-03-31 | Inter Zapresic | - | Dinamo Zagreb |
| 2018-04-06 | Cibalia | - | Inter Zapresic |
| 2018-04-14 | Inter Zapresic | - | Hajduk Split |
| 2018-04-19 | Slaven Belupo | - | Inter Zapresic |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 5.00 | 13.00 |
| Valószínűség | 48% | 25% | 27% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.05 | 3.75 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.75 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 60% | 40% | |
| Igen @ 2.25 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-14 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
