1. SNL - Szlovénia
szombat, 17.03.2018
17:00
17:00

Maribor

Krsko
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Maribor |
| Vendég: | Krsko |
| Távolság: | 67.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ljudski vrt |
| Befogadóképesség: | 12 994 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 6.50 | 17.00 | 1 | 1.03 | 4.33 | |||
| 53% | 29% | 18% | 1.14 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 4.70 | 1.60 | 2.29 | 2.27 | 1.56 | ||||||
| 68% | 32% | 56% | 44% | 32% | 68% |
Utolsó 10 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Krsko | 0 - 5 | Maribor |
| 2017-08-19 | Maribor | 3 - 2 | Krsko |
| 2017-05-27 | Maribor | 1 - 0 | Krsko |
| 2017-04-01 | Krsko | 1 - 1 | Maribor |
| 2016-11-26 | Maribor | 4 - 0 | Krsko |
| 2016-09-17 | Krsko | 1 - 2 | Maribor |
| 2016-04-17 | Krsko | 1 - 3 | Maribor |
| 2015-12-05 | Maribor | 6 - 0 | Krsko |
| 2015-09-27 | Krsko | 1 - 3 | Maribor |
| 2015-08-01 | Maribor | 4 - 1 | Krsko |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 0 | 9 | 8 | 7 | |
| 90% | 10% | 0% | 90% | 80% | 70% |
Maribor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-13 | Maribor | 1 - 2 | Domzale |
| 2018-03-10 | Ankaran | 0 - 3 | Maribor |
| 2018-03-06 | Maribor | 2 - 2 | Rudar Velenje |
| 2018-02-25 | Maribor | 0 - 0 | Aluminij |
| 2018-02-10 | Zenit Szentpét. | 3 - 1 | Maribor |
| 2017-12-06 | Maribor | 1 - 1 | Sevilla |
| 2017-12-02 | Maribor | 2 - 1 | Gorica |
| 2017-11-29 | Maribor | 1 - 1 | Ol. Ljubljana |
| 2017-11-25 | Celje | 2 - 1 | Maribor |
| 2017-11-21 | Szpartak Moszkva | 1 - 1 | Maribor |
| 2017-11-17 | Maribor | 1 - 0 | Ol. Ljubljana |
| 2017-11-11 | Ol. Ljubljana | 3 - 0 | Maribor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 7 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 58% | 17% |
Krsko utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-13 | Krsko | 1 - 1 | Ankaran |
| 2018-03-10 | Rudar Velenje | 3 - 0 | Krsko |
| 2017-12-03 | Krsko | 3 - 1 | Celje |
| 2017-11-26 | Ol. Ljubljana | 1 - 0 | Krsko |
| 2017-11-19 | Domzale | 1 - 0 | Krsko |
| 2017-11-04 | Krsko | 0 - 5 | Maribor |
| 2017-10-28 | Ankaran | 1 - 1 | Krsko |
| 2017-10-24 | Krsko | 0 - 3 | Rudar Velenje |
| 2017-10-14 | Triglav | 3 - 1 | Krsko |
| 2017-09-30 | Krsko | 2 - 0 | Aluminij |
| 2017-09-23 | Gorica | 2 - 1 | Krsko |
| 2017-09-15 | Celje | 0 - 0 | Krsko |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 25% |
Tabella 1. SNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Ljubljana | 23 | +33 | 55 |
| 2 | Maribor | 22 | +23 | 48 |
| 3 | Domzale | 21 | +25 | 40 |
| 4 | Rudar Velenje | 21 | +5 | 33 |
| 5 | Celje | 22 | +3 | 33 |
| 6 | Gorica | 22 | -10 | 26 |
| 7 | Krsko | 20 | -13 | 20 |
| 8 | Aluminij | 22 | -14 | 18 |
| 9 | Triglav | 21 | -22 | 14 |
| 10 | Ankaran | 22 | -30 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Maribor | |
| Krsko | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Maribor | Krsko |
|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Ljubljana | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 2 | Maribor | - | 3 - 2 |
| 3 | Domzale | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Rudar Velenje | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Celje | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Gorica | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 7 | Krsko | 3 - 2 | - |
| 8 | Aluminij | 0 - 0 | 4 - 2 |
| 9 | Triglav | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 10 | Ankaran | 1 - 0 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Maribor | Krsko | |
| Pozíció | 2 | 7 |
| Pontok | 48 | 20 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 23 | 5 |
Liga forma
| Maribor | Krsko | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
6 2 |
5
5 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
5 1 |
1
2 7 |
Liga gólok
| Maribor | Krsko | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
38
15 |
25
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
12
7 |
8
18 |
Teljes statisztika 1. SNL
| Mérkőzések (108) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (289) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.68 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.44 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.24 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 30% |
Maribor következő 6 mérkőzések
| 2018-03-24 | Sturm Graz | - | Maribor |
| 2018-03-31 | Ol. Ljubljana | - | Maribor |
| 2018-04-07 | Maribor | - | Celje |
| 2018-04-11 | Triglav | - | Maribor |
| 2018-04-15 | Gorica | - | Maribor |
| 2018-04-21 | Aluminij | - | Maribor |
Krsko következő 6 mérkőzések
| 2018-03-31 | Krsko | - | Domzale |
| 2018-04-03 | Krsko | - | Triglav |
| 2018-04-08 | Krsko | - | Ol. Ljubljana |
| 2018-04-14 | Celje | - | Krsko |
| 2018-04-18 | Krsko | - | Gorica |
| 2018-04-21 | Gorica | - | Krsko |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 6.50 | 17.00 |
| Valószínűség | 53% | 29% | 18% |
| 1 @ 1.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.03 | 4.33 |
| Valószínűség | 74% | 26% |
| 1X @ 1.03 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.15 | 4.70 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.15 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.60 | 2.29 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Felett 2.5 @ 1.60 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.27 | 1.56 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.56 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.34 | 1.54 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Nem @ 1.54 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-17 16:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
