1. SNL - Szlovénia
szombat, 28.04.2018
15:50
15:50

Maribor

Triglav
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Maribor |
| Vendég: | Kranj |
| Távolság: | 105.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ljudski vrt |
| Befogadóképesség: | 12 994 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:50 (16:50 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 8.00 | 15.00 | 1 | 1.01 | 6.50 | |||
| 53% | 31% | 16% | 1.10 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 7.00 | 1.30 | 3.50 | 1.72 | 2.00 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-04-11 | Triglav | 0 - 5 | Maribor |
| 2017-09-30 | Maribor | 0 - 0 | Triglav |
| 2017-07-22 | Triglav | 2 - 3 | Maribor |
| 2014-05-13 | Maribor | 2 - 1 | Triglav |
| 2014-04-05 | Triglav | 0 - 2 | Maribor |
| 2013-11-03 | Maribor | 1 - 2 | Triglav |
| 2013-08-24 | Triglav | 0 - 1 | Maribor |
| 2013-05-08 | Maribor | 3 - 0 | Triglav |
| 2013-05-04 | Triglav | 1 - 2 | Maribor |
| 2013-05-01 | Triglav | 2 - 2 | Maribor |
| 2013-03-02 | Maribor | 4 - 1 | Triglav |
| 2012-10-07 | Triglav | 1 - 0 | Maribor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 8 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 67% | 33% |
Maribor utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Aluminij | 0 - 2 | Maribor |
| 2018-04-15 | Gorica | 0 - 6 | Maribor |
| 2018-04-11 | Triglav | 0 - 5 | Maribor |
| 2018-04-07 | Maribor | 3 - 2 | Celje |
| 2018-03-31 | Ol. Ljubljana | 1 - 1 | Maribor |
| 2018-03-24 | Sturm Graz | 1 - 2 | Maribor |
| 2018-03-17 | Maribor | 0 - 2 | Krsko |
| 2018-03-13 | Maribor | 1 - 2 | Domzale |
| 2018-03-10 | Ankaran | 0 - 3 | Maribor |
| 2018-03-06 | Maribor | 2 - 2 | Rudar Velenje |
| 2018-02-25 | Maribor | 0 - 0 | Aluminij |
| 2018-02-10 | Zenit Szentpét. | 3 - 1 | Maribor |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 67% | 42% |
Triglav utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-22 | Triglav | 2 - 2 | Ankaran |
| 2018-04-15 | Triglav | 0 - 2 | Rudar Velenje |
| 2018-04-11 | Triglav | 0 - 5 | Maribor |
| 2018-04-08 | Domzale | 3 - 0 | Triglav |
| 2018-04-03 | Krsko | 2 - 0 | Triglav |
| 2018-03-30 | Aluminij | 3 - 1 | Triglav |
| 2018-03-18 | Triglav | 1 - 1 | Gorica |
| 2018-03-14 | Celje | 5 - 2 | Triglav |
| 2018-03-11 | Triglav | 0 - 1 | Ol. Ljubljana |
| 2018-02-24 | Ankaran | 2 - 0 | Triglav |
| 2017-12-02 | Rudar Velenje | 1 - 2 | Triglav |
| 2017-11-25 | Triglav | 0 - 1 | Domzale |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 6 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 50% | 33% |
Tabella 1. SNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Ljubljana | 28 | +37 | 64 |
| 2 | Maribor | 28 | +35 | 61 |
| 3 | Domzale | 28 | +41 | 59 |
| 4 | Rudar Velenje | 28 | +3 | 43 |
| 5 | Celje | 28 | +11 | 40 |
| 6 | Gorica | 28 | -13 | 34 |
| 7 | Krsko | 28 | -17 | 30 |
| 8 | Aluminij | 28 | -21 | 23 |
| 9 | Ankaran | 28 | -40 | 18 |
| 10 | Triglav | 28 | -36 | 16 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Maribor | |
| Triglav | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Maribor | Triglav |
|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Ljubljana | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Maribor | - | 0 - 0 |
| 3 | Domzale | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Rudar Velenje | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Celje | 3 - 2 | 5 - 2 |
| 6 | Gorica | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 7 | Krsko | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Aluminij | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Ankaran | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Triglav | 0 - 0 | - |
Liga pozíció
| Maribor | Triglav | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 61 | 16 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 9 |
| Pontok | 26 | 10 |
Liga forma
| Maribor | Triglav | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
18
7 3 |
3
7 18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 2 |
2
4 8 |
Liga gólok
| Maribor | Triglav | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
55
20 |
22
58 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
15
11 |
11
29 |
Teljes statisztika 1. SNL
| Mérkőzések (140) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (393) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.81 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.50 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.31 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 31% |
Maribor következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Rudar Velenje | - | Maribor |
| 2018-05-05 | Maribor | - | Ankaran |
| 2018-05-09 | Domzale | - | Maribor |
| 2018-05-12 | Krsko | - | Maribor |
| 2018-05-19 | Maribor | - | Ol. Ljubljana |
| 2018-05-23 | Celje | - | Maribor |
Triglav következő 6 mérkőzések
| 2018-05-02 | Triglav | - | Krsko |
| 2018-05-06 | Ol. Ljubljana | - | Triglav |
| 2018-05-10 | Triglav | - | Celje |
| 2018-05-14 | Gorica | - | Triglav |
| 2018-05-19 | Triglav | - | Aluminij |
| 2018-05-23 | Triglav | - | Domzale |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.10 | 8.00 | 15.00 |
| Valószínűség | 53% | 31% | 16% |
| 1 @ 1.10 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.01 | 6.50 |
| Valószínűség | 76% | 24% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.08 | 7.00 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.08 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.50 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 2.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Alatt 3.5 @ 2.00 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 44% | 56% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-28 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
