Ligue 2 - Franciaország
kedd, 24.04.2018
19:00
19:00

Nimes

Lorient
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nimes |
| Vendég: | Lorient |
| Távolság: | 739.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade des Costieres |
| Befogadóképesség: | 29 497 (18 482) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Vezetőedző | |
| Vendég: | Alexandre Dujeux (Fra) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:00 (20:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.60 | 4.75 | 1 | 1.19 | 2.14 | |||
| 47% | 20% | 33% | 1.72 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 32% | 68% |
Utolsó 2 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-28 | Lorient | 1 - 2 | Nimes |
| 2002-03-31 | Lorient | 1 - 0 | Nimes |
Nimes utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-20 | Bourg Peronnas | 2 - 2 | Nimes |
| 2018-04-13 | Nimes | 0 - 2 | Sochaux |
| 2018-04-06 | Quevilly-Rouen | 1 - 3 | Nimes |
| 2018-03-30 | Nimes | 1 - 0 | Valenciennes |
| 2018-03-19 | Brest | 0 - 2 | Nimes |
| 2018-03-09 | Orleans | 1 - 4 | Nimes |
| 2018-03-03 | Nimes | 2 - 1 | Paris FC |
| 2018-02-23 | Chamois Niort | 1 - 4 | Nimes |
| 2018-02-16 | Nimes | 2 - 2 | Tours |
| 2018-02-12 | Auxerre | 0 - 0 | Nimes |
| 2018-02-02 | Nimes | 1 - 1 | Ajaccio |
| 2018-01-27 | Le Havre | 2 - 1 | Nimes |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 42% |
Lorient utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-20 | Lorient | 0 - 1 | Valenciennes |
| 2018-04-16 | Brest | 3 - 0 | Lorient |
| 2018-04-06 | Lorient | 2 - 0 | Paris FC |
| 2018-03-30 | Tours | 3 - 1 | Lorient |
| 2018-03-16 | Lorient | 3 - 1 | Orleans |
| 2018-03-09 | Chamois Niort | 1 - 2 | Lorient |
| 2018-03-05 | Lorient | 1 - 0 | Le Havre |
| 2018-02-26 | Nancy | 0 - 2 | Lorient |
| 2018-02-17 | Lorient | 1 - 3 | Auxerre |
| 2018-02-09 | Ajaccio | 3 - 2 | Lorient |
| 2018-02-03 | Lorient | 1 - 1 | Lens |
| 2018-01-29 | Reims | 0 - 1 | Lorient |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Tabella Ligue 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 33 | +44 | 78 |
| 2 | Ajaccio | 35 | +21 | 66 |
| 3 | Nimes | 34 | +33 | 65 |
| 4 | Clermont Foot | 34 | +17 | 58 |
| 5 | Chateauroux | 34 | +1 | 57 |
| 6 | Lorient | 34 | +11 | 56 |
| 7 | Paris FC | 34 | +10 | 56 |
| 8 | Brest | 34 | +10 | 55 |
| 9 | Sochaux | 34 | -6 | 52 |
| 10 | Le Havre | 33 | +10 | 51 |
| 11 | Auxerre | 34 | -1 | 43 |
| 12 | Orleans | 34 | -9 | 42 |
| 13 | Valenciennes | 34 | -13 | 40 |
| 14 | Chamois Niort | 34 | -13 | 38 |
| 15 | Gazelec Ajaccio | 34 | -18 | 38 |
| 16 | Lens | 35 | -1 | 37 |
| 17 | Bourg Peronnas | 34 | -26 | 33 |
| 18 | Nancy | 34 | -16 | 32 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 34 | -22 | 28 |
| 20 | Tours | 34 | -32 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Nimes | |
| Lorient | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Nimes | Lorient |
|---|---|---|---|
| 1 | Reims | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 2 | Ajaccio | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 3 | Nimes | - | |
| 4 | Clermont Foot | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Chateauroux | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Lorient | - | |
| 7 | Paris FC | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Brest | 4 - 0 | 3 - 0 |
| 9 | Sochaux | 0 - 2 | |
| 10 | Le Havre | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 11 | Auxerre | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Orleans | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Valenciennes | 1 - 0 | 4 - 2 |
| 14 | Chamois Niort | 1 - 5 | 1 - 2 |
| 15 | Gazelec Ajaccio | 0 - 0 | |
| 16 | Lens | 0 - 1 | 2 - 3 |
| 17 | Bourg Peronnas | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 18 | Nancy | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Quevilly-Rouen | 4 - 1 | |
| 20 | Tours | 2 - 2 | 3 - 1 |
Liga pozíció
| Nimes | Lorient | |
| Pozíció | 3 | 6 |
| Pontok | 65 | 56 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 33 | 21 |
Liga forma
| Nimes | Lorient | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
20
5 9 |
16
8 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 4 |
6
3 7 |
Liga gólok
| Nimes | Lorient | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
67
34 |
53
42 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
16 |
23
27 |
Teljes statisztika Ligue 2
| Mérkőzések (340) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (905) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.66 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.18 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 77% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 26% |
Nimes következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Clermont Foot | - | Nimes |
| 2018-05-04 | Nimes | - | Gazelec Ajaccio |
| 2018-05-11 | Reims | - | Nimes |
| 2018-07-06 | Beziers | - | Nimes |
| 2018-07-11 | Nimes | - | Lens |
| 2018-07-20 | Gazelec Ajaccio | - | Nimes |
Lorient következő 6 mérkőzések
| 2018-04-27 | Sochaux | - | Lorient |
| 2018-05-04 | Lorient | - | Bourg Peronnas |
| 2018-05-11 | Quevilly-Rouen | - | Lorient |
| 2018-07-21 | Angers | - | Lorient |
| 2018-07-28 | Lorient | - | Le Havre |
| 2018-08-06 | Chateauroux | - | Lorient |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 3.60 | 4.75 |
| Valószínűség | 47% | 20% | 33% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.14 |
| Valószínűség | 58% | 42% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.22 | 4.00 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.22 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.07 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.72 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 32% | 68% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-24 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
