League Two - Anglia
szombat, 10.02.2018
15:00
15:00

Newport County

Forest Green
elhalasztva
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Newport |
| Vendég: | Nailsworth |
| Távolság: | 55.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rodney Parade |
| Befogadóképesség: | 5 511 (4 526) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.75 | 4.20 | 1 | 1.25 | 1.90 | |||
| 49% | 30% | 21% | 1.90 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 74% | 26% | 47% | 53% | 25% | 75% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-14 | Forest Green | 0 - 4 | Newport County |
| 2017-08-29 | Forest Green | 2 - 0 | Newport County |
| 2013-01-01 | Newport County | 0 - 5 | Forest Green |
| 2012-12-26 | Forest Green | 1 - 2 | Newport County |
| 2012-01-21 | Newport County | 0 - 0 | Forest Green |
| 2011-09-27 | Forest Green | 1 - 1 | Newport County |
| 2011-03-19 | Forest Green | 0 - 0 | Newport County |
| 2010-09-28 | Newport County | 3 - 1 | Forest Green |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
| 38% | 38% | 25% | 75% | 50% | 38% |
Newport County utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-07 | Tottenham | 2 - 0 | Newport County |
| 2018-02-03 | Colchester | 2 - 0 | Newport County |
| 2018-01-30 | Lincoln | 3 - 1 | Newport County |
| 2018-01-27 | Newport County | 1 - 1 | Tottenham |
| 2018-01-23 | Newport County | 1 - 1 | Morecambe |
| 2018-01-19 | Newport County | 2 - 1 | Crawley |
| 2018-01-13 | Grimsby | 1 - 2 | Newport County |
| 2018-01-07 | Newport County | 2 - 1 | Leeds |
| 2018-01-01 | Newport County | 2 - 1 | Exeter |
| 2017-12-30 | Cheltenham | 1 - 1 | Newport County |
| 2017-12-26 | Wycombe | 2 - 0 | Newport County |
| 2017-12-23 | Newport County | 0 - 0 | Lincoln |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 5 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 42% | 8% |
Forest Green utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-03 | Forest Green | 2 - 1 | Coventry |
| 2018-01-31 | Exeter | 2 - 0 | Forest Green |
| 2018-01-27 | Carlisle | 1 - 0 | Forest Green |
| 2018-01-20 | Forest Green | 5 - 2 | Cambridge Utd |
| 2018-01-13 | Swindon | 1 - 0 | Forest Green |
| 2018-01-09 | Yeovil | 2 - 0 | Forest Green |
| 2018-01-06 | Forest Green | 1 - 0 | Port Vale |
| 2018-01-01 | Forest Green | 1 - 2 | Wycombe |
| 2017-12-30 | Lincoln | 2 - 1 | Forest Green |
| 2017-12-23 | Forest Green | 0 - 1 | Carlisle |
| 2017-12-16 | Forest Green | 0 - 2 | Luton |
| 2017-12-12 | Exeter | 1 - 1 | Forest Green |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 33% | 8% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Luton | 31 | +37 | 63 |
| 2 | Wycombe | 30 | +16 | 55 |
| 3 | Accrington | 30 | +16 | 55 |
| 4 | Notts County | 30 | +19 | 54 |
| 5 | Mansfield | 30 | +13 | 53 |
| 6 | Exeter | 29 | +6 | 51 |
| 7 | Swindon | 31 | +4 | 51 |
| 8 | Lincoln | 31 | +13 | 50 |
| 9 | Coventry | 30 | +12 | 50 |
| 10 | Colchester | 31 | +5 | 46 |
| 11 | Newport County | 31 | +3 | 46 |
| 12 | Crawley | 31 | -2 | 45 |
| 13 | Carlisle | 30 | +1 | 41 |
| 14 | Cambridge Utd | 31 | -13 | 39 |
| 15 | Stevenage | 31 | -4 | 38 |
| 16 | Cheltenham | 31 | -5 | 36 |
| 17 | Grimsby | 32 | -15 | 36 |
| 18 | Yeovil | 30 | -7 | 34 |
| 19 | Port Vale | 31 | -7 | 34 |
| 20 | Morecambe | 31 | -12 | 31 |
| 21 | Crewe | 30 | -18 | 29 |
| 22 | Forest Green | 31 | -21 | 29 |
| 23 | Chesterfield | 31 | -24 | 27 |
| 24 | Barnet | 30 | -17 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Newport County | |
| Forest Green | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Newport County | Forest Green |
|---|---|---|---|
| 1 | Luton | ||
| 2 | Wycombe | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 3 | Accrington | ||
| 4 | Notts County | 1 - 1 | |
| 5 | Mansfield | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Exeter | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Swindon | 1 - 0 | |
| 8 | Lincoln | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 9 | Coventry | 0 - 1 | |
| 10 | Colchester | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 11 | Newport County | - | |
| 12 | Crawley | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Carlisle | 3 - 3 | 1 - 0 |
| 14 | Cambridge Utd | 3 - 0 | |
| 15 | Stevenage | 1 - 2 | |
| 16 | Cheltenham | 1 - 0 | |
| 17 | Grimsby | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Yeovil | 2 - 0 | |
| 19 | Port Vale | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Morecambe | 1 - 1 | |
| 21 | Crewe | ||
| 22 | Forest Green | - | |
| 23 | Chesterfield | 4 - 1 | 3 - 2 |
| 24 | Barnet | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Newport County | Forest Green | |
| Pozíció | 11 | 22 |
| Pontok | 46 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 23 |
| Pontok | 24 | 9 |
Liga forma
| Newport County | Forest Green | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
10 9 |
8
5 18 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
6 2 |
2
3 10 |
Liga gólok
| Newport County | Forest Green | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
41
38 |
33
54 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
13 |
11
27 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (367) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (974) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.51 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.15 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Newport County következő 6 mérkőzések
| 2018-02-13 | Mansfield | - | Newport County |
| 2018-02-17 | Newport County | - | Notts County |
| 2018-02-24 | Port Vale | - | Newport County |
| 2018-03-03 | Newport County | - | Accrington |
| 2018-03-06 | Newport County | - | Forest Green |
| 2018-03-10 | Yeovil | - | Newport County |
Forest Green következő 6 mérkőzések
| 2018-02-13 | Forest Green | - | Stevenage |
| 2018-02-17 | Morecambe | - | Forest Green |
| 2018-02-24 | Forest Green | - | Crawley |
| 2018-03-03 | Crewe | - | Forest Green |
| 2018-03-06 | Newport County | - | Forest Green |
| 2018-03-10 | Forest Green | - | Notts County |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.75 | 4.20 |
| Valószínűség | 49% | 30% | 21% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.90 |
| Valószínűség | 69% | 31% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-10 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
