League Two - Anglia
kedd, 24.04.2018
19:45
19:45

Newport County

Accrington
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Newport |
| Vendég: | Accrington |
| Távolság: | 244.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rodney Parade |
| Befogadóképesség: | 5 511 (4 526) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 19:45 (19:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.70 | 2.10 | X2 | 1.75 | 1.29 | |||
| 27% | 30% | 43% | 1.29 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 25% | 75% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-18 | Accrington | 1 - 1 | Newport County |
| 2017-04-22 | Newport County | 1 - 0 | Accrington |
| 2016-10-29 | Accrington | 1 - 3 | Newport County |
| 2016-03-28 | Newport County | 0 - 2 | Accrington |
| 2015-11-14 | Accrington | 2 - 2 | Newport County |
| 2015-03-27 | Accrington | 0 - 2 | Newport County |
| 2014-10-25 | Newport County | 1 - 1 | Accrington |
| 2014-01-11 | Accrington | 3 - 3 | Newport County |
| 2013-08-03 | Newport County | 4 - 1 | Accrington |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 1 | 8 | 4 | 4 | |
| 44% | 44% | 11% | 89% | 44% | 44% |
Newport County utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Barnet | 2 - 0 | Newport County |
| 2018-04-14 | Newport County | 2 - 1 | Swindon |
| 2018-04-07 | Newport County | 0 - 1 | Stevenage |
| 2018-03-30 | Newport County | 1 - 1 | Coventry |
| 2018-03-24 | Newport County | 1 - 2 | Crewe |
| 2018-03-17 | Newport County | 1 - 1 | Luton |
| 2018-03-10 | Yeovil | 0 - 2 | Newport County |
| 2018-03-06 | Newport County | 3 - 3 | Forest Green |
| 2018-02-24 | Port Vale | 0 - 0 | Newport County |
| 2018-02-17 | Newport County | 0 - 0 | Notts County |
| 2018-02-13 | Mansfield | 5 - 0 | Newport County |
| 2018-02-07 | Tottenham | 2 - 0 | Newport County |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 33% | 17% |
Accrington utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Wycombe | 0 - 4 | Accrington |
| 2018-04-17 | Accrington | 2 - 0 | Yeovil |
| 2018-04-14 | Accrington | 1 - 1 | Exeter |
| 2018-04-07 | Colchester | 0 - 1 | Accrington |
| 2018-04-02 | Accrington | 1 - 0 | Notts County |
| 2018-03-30 | Mansfield | 0 - 1 | Accrington |
| 2018-03-17 | Accrington | 3 - 1 | Forest Green |
| 2018-03-10 | Luton | 1 - 2 | Accrington |
| 2018-03-06 | Accrington | 1 - 0 | Morecambe |
| 2018-02-24 | Accrington | 1 - 0 | Cambridge Utd |
| 2018-02-17 | Barnet | 1 - 1 | Accrington |
| 2018-02-13 | Accrington | 1 - 0 | Crewe |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 6 | 3 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 50% | 25% | 17% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | 43 | +33 | 90 |
| 2 | Luton | 44 | +46 | 84 |
| 3 | Wycombe | 44 | +17 | 78 |
| 4 | Exeter | 44 | +11 | 77 |
| 5 | Notts County | 44 | +24 | 76 |
| 6 | Lincoln | 43 | +15 | 71 |
| 7 | Coventry | 43 | +14 | 71 |
| 8 | Mansfield | 44 | +14 | 68 |
| 9 | Swindon | 44 | -1 | 64 |
| 10 | Carlisle | 44 | +7 | 63 |
| 11 | Colchester | 44 | +2 | 61 |
| 12 | Cambridge Utd | 43 | -8 | 60 |
| 13 | Crawley | 44 | -7 | 58 |
| 14 | Newport County | 42 | -3 | 57 |
| 15 | Stevenage | 44 | -6 | 52 |
| 16 | Cheltenham | 44 | 0 | 51 |
| 17 | Crewe | 44 | -15 | 50 |
| 18 | Port Vale | 44 | -12 | 47 |
| 19 | Yeovil | 43 | -15 | 46 |
| 20 | Forest Green | 43 | -18 | 46 |
| 21 | Grimsby | 44 | -28 | 45 |
| 22 | Morecambe | 43 | -14 | 44 |
| 23 | Barnet | 44 | -23 | 40 |
| 24 | Chesterfield | 43 | -33 | 35 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Newport County | |
| Accrington | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Newport County | Accrington |
|---|---|---|---|
| 1 | Accrington | - | |
| 2 | Luton | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Wycombe | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 4 | Exeter | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Notts County | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Lincoln | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Coventry | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Mansfield | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Swindon | 2 - 1 | |
| 10 | Carlisle | 3 - 3 | 3 - 1 |
| 11 | Colchester | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Cambridge Utd | 0 - 0 | |
| 13 | Crawley | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Newport County | - | |
| 15 | Stevenage | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | Cheltenham | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 17 | Crewe | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 18 | Port Vale | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Yeovil | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 20 | Forest Green | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 21 | Grimsby | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 22 | Morecambe | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 23 | Barnet | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 24 | Chesterfield | 4 - 1 | 1 - 2 |
Liga pozíció
| Newport County | Accrington | |
| Pozíció | 14 | 1 |
| Pontok | 57 | 90 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 2 |
| Pontok | 31 | 39 |
Liga forma
| Newport County | Accrington | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
14
15 13 |
28
6 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
10 4 |
12
3 6 |
Liga gólok
| Newport County | Accrington | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
51
54 |
74
41 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
22 |
33
22 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (523) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 26% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (1386) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.16 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 70% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 54% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 28% |
Newport County következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Newport County | - | Cambridge Utd |
| 2018-05-01 | Chesterfield | - | Newport County |
| 2018-05-05 | Carlisle | - | Newport County |
| 2018-08-04 | Mansfield | - | Newport County |
| 2018-08-11 | Newport County | - | Crewe |
| 2018-08-14 | Cambridge Utd | - | Newport County |
Accrington következő 6 mérkőzések
| 2018-04-28 | Accrington | - | Lincoln |
| 2018-05-05 | Swindon | - | Accrington |
| 2018-07-14 | Accrington | - | Huddersfield |
| 2018-07-21 | Accrington | - | Middlesbrough |
| 2018-07-28 | Accrington | - | Blackburn |
| 2018-08-04 | Accrington | - | Gillingham |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.60 | 3.70 | 2.10 |
| Valószínűség | 27% | 30% | 43% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 1.29 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 48% | 52% | |
| Alatt 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-24 16:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
