Liga Profesional - Argentína
kedd, 13.03.2018
00:15
00:15

Newells Old Boys

San Martin SJ
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Rosario |
| Vendég: | San Juan |
| Távolság: | 758.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Marcelo Bielsa |
| Befogadóképesség: | 42 000 |
| Méretek: | 105 x 70 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 00:15 (21:15 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.29 | 5.50 | X2 | 1.16 | 2.14 | |||
| 26% | 32% | 42% | 2.14 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 53% | 47% | 36% | 64% | 23% | 77% |
Utolsó 9 közvetlen mérkőzések
| 2016-12-18 | Newells Old Boys | 6 - 1 | San Martin SJ |
| 2016-02-06 | San Martin SJ | 2 - 1 | Newells Old Boys |
| 2015-09-19 | Newells Old Boys | 1 - 0 | San Martin SJ |
| 2013-02-26 | San Martin SJ | 1 - 1 | Newells Old Boys |
| 2012-08-20 | Newells Old Boys | 2 - 0 | San Martin SJ |
| 2012-06-15 | San Martin SJ | 2 - 1 | Newells Old Boys |
| 2011-12-08 | Newells Old Boys | 0 - 0 | San Martin SJ |
| 2008-06-21 | Newells Old Boys | 1 - 0 | San Martin SJ |
| 2007-12-08 | San Martin SJ | 0 - 1 | Newells Old Boys |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | |
| 56% | 22% | 22% | 56% | 33% | 11% |
Newells Old Boys utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | Banfield | 1 - 0 | Newells Old Boys |
| 2018-02-26 | Newells Old Boys | 0 - 0 | Temperley |
| 2018-02-17 | San Lorenzo | 1 - 0 | Newells Old Boys |
| 2018-02-10 | Newells Old Boys | 0 - 1 | Colon Santa Fe |
| 2018-02-04 | Estudiantes LP | 4 - 2 | Newells Old Boys |
| 2018-01-27 | Newells Old Boys | 2 - 1 | Arsenal Sarandi |
| 2018-01-19 | Newells Old Boys | 1 - 1 | Banfield |
| 2017-12-10 | Rosario Central | 1 - 0 | Newells Old Boys |
| 2017-12-03 | Newells Old Boys | 2 - 2 | Racing Club |
| 2017-11-26 | River Plate | 1 - 3 | Newells Old Boys |
| 2017-11-18 | Newells Old Boys | 0 - 1 | CA Belgrano |
| 2017-11-06 | Patronato Parana | 0 - 0 | Newells Old Boys |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 5 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 42% | 33% | 25% |
San Martin SJ utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-05 | San Martin SJ | 0 - 4 | Independiente |
| 2018-02-25 | Boca Juniors | 4 - 2 | San Martin SJ |
| 2018-02-18 | San Martin SJ | 1 - 1 | Talleres |
| 2018-02-12 | Atl. Tucuman | 2 - 1 | San Martin SJ |
| 2018-02-06 | San Martin SJ | 0 - 0 | Tigre Victoria |
| 2018-01-28 | Argentinos Jrs | 2 - 0 | San Martin SJ |
| 2017-12-11 | San Martin SJ | 1 - 0 | Def. Y Justicia |
| 2017-12-05 | San Martin SJ | 2 - 1 | Banfield |
| 2017-11-28 | Temperley | 1 - 0 | San Martin SJ |
| 2017-11-18 | San Martin SJ | 1 - 3 | San Lorenzo |
| 2017-11-04 | Colon Santa Fe | 3 - 3 | San Martin SJ |
| 2017-10-28 | San Martin SJ | 1 - 0 | Estudiantes LP |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Tabella Liga Profesional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 19 | +25 | 46 |
| 2 | Talleres | 19 | +17 | 38 |
| 3 | Independiente | 18 | +11 | 35 |
| 4 | Godoy Cruz | 19 | +6 | 34 |
| 5 | San Lorenzo | 18 | +10 | 33 |
| 6 | Racing Club | 19 | +9 | 32 |
| 7 | Colon Santa Fe | 19 | +6 | 31 |
| 8 | Estudiantes LP | 19 | +5 | 31 |
| 9 | Atl. Huracan | 19 | +5 | 30 |
| 10 | CA Belgrano | 18 | +2 | 29 |
| 11 | Union Santa Fe | 18 | +5 | 28 |
| 12 | Def. Y Justicia | 18 | +4 | 28 |
| 13 | Argentinos Jrs | 19 | +2 | 27 |
| 14 | Banfield | 19 | +2 | 25 |
| 15 | Atl. Tucuman | 19 | +1 | 25 |
| 16 | Rosario Central | 19 | -1 | 25 |
| 17 | Patronato Parana | 19 | 0 | 24 |
| 18 | River Plate | 19 | -2 | 23 |
| 19 | Gimnasia LP | 19 | -7 | 22 |
| 20 | San Martin SJ | 18 | -7 | 22 |
| 21 | Velez Sarsfield | 19 | -7 | 22 |
| 22 | Lanus | 19 | -16 | 20 |
| 23 | Tigre Victoria | 19 | -8 | 15 |
| 24 | Temperley | 18 | -16 | 15 |
| 25 | Newells Old Boys | 18 | -4 | 14 |
| 26 | Chacarita Jrs | 19 | -9 | 14 |
| 27 | Olimpo | 19 | -22 | 12 |
| 28 | Arsenal Sarandi | 19 | -11 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Newells Old Boys | |
| San Martin SJ | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Newells Old Boys | San Martin SJ |
|---|---|---|---|
| 1 | Boca Juniors | 4 - 2 | |
| 2 | Talleres | ||
| 3 | Independiente | ||
| 4 | Godoy Cruz | 0 - 0 | |
| 5 | San Lorenzo | ||
| 6 | Racing Club | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Colon Santa Fe | 0 - 1 | 3 - 3 |
| 8 | Estudiantes LP | ||
| 9 | Atl. Huracan | ||
| 10 | CA Belgrano | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Union Santa Fe | 1 - 1 | |
| 12 | Def. Y Justicia | ||
| 13 | Argentinos Jrs | 2 - 0 | |
| 14 | Banfield | ||
| 15 | Atl. Tucuman | 2 - 1 | |
| 16 | Rosario Central | ||
| 17 | Patronato Parana | ||
| 18 | River Plate | ||
| 19 | Gimnasia LP | ||
| 20 | San Martin SJ | - | |
| 21 | Velez Sarsfield | ||
| 22 | Lanus | ||
| 23 | Tigre Victoria | ||
| 24 | Temperley | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 25 | Newells Old Boys | - | |
| 26 | Chacarita Jrs | 2 - 1 | |
| 27 | Olimpo | 2 - 0 | |
| 28 | Arsenal Sarandi | 2 - 1 | 0 - 1 |
Liga pozíció
| Newells Old Boys | San Martin SJ | |
| Pozíció | 25 | 20 |
| Pontok | 14 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 27 |
| Pontok | 13 | 5 |
Liga forma
| Newells Old Boys | San Martin SJ | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
5 9 |
6
4 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
4 2 |
1
2 5 |
Liga gólok
| Newells Old Boys | San Martin SJ | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
18 |
19
26 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
7 |
7
13 |
Teljes statisztika Liga Profesional
| Mérkőzések (262) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (564) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.15 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.26 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.89 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 58% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 41% |
| Felett 1.5 | 61% |
| Felett 2.5 | 37% |
| Felett 3.5 | 19% |
Newells Old Boys következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | Argentinos Jrs | - | Newells Old Boys |
| 2018-03-31 | Newells Old Boys | - | Tigre Victoria |
| 2018-04-08 | Atl. Tucuman | - | Newells Old Boys |
| 2018-04-12 | Atletico PR | - | Newells Old Boys |
| 2018-04-16 | Newells Old Boys | - | Talleres |
| 2018-04-23 | Boca Juniors | - | Newells Old Boys |
San Martin SJ következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | San Martin SJ | - | Gimnasia LP |
| 2018-03-31 | Union Santa Fe | - | San Martin SJ |
| 2018-04-08 | San Martin SJ | - | Atl. Huracan |
| 2018-04-14 | Olimpo | - | San Martin SJ |
| 2018-04-21 | San Martin SJ | - | Lanus |
| 2018-04-28 | Godoy Cruz | - | San Martin SJ |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 3.29 | 5.50 |
| Valószínűség | 26% | 32% | 42% |
| X2 @ 2.14 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.14 |
| Valószínűség | 38% | 62% |
| X2 @ 2.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.44 | 2.62 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Felett 1.5 @ 1.44 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.35 | 1.57 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 2.5 @ 1.57 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.50 | 1.18 | |
| Valószínűség | 23% | 77% | |
| Alatt 3.5 @ 1.18 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.20 | 1.61 | |
| Valószínűség | 39% | 61% | |
| Nem @ 1.61 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-12 20:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
