A-League - Ausztrália
szombat, 20.01.2018
06:35
06:35

Newcastle Jets

Wellington Ph.
2 - 3
(0 - 2, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Newcastle (Aus) |
| Vendég: | Wellington (Új-Zéland) / Ausztrália (Uzl) |
| Távolság: | 2 232.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Newcastle International Sports Centre |
| Befogadóképesség: | 33 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 06:35 (17:35 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.20 | 5.25 | 1 | 1.18 | 2.29 | |||
| 61% | 26% | 13% | 1.61 | 82% | 18% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.53 | 2.39 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 82% | 18% | 66% | 34% | 33% | 67% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-04 | Newcastle Jets | 3 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-03-26 | Wellington Ph. | 5 - 0 | Newcastle Jets |
| 2016-12-26 | Newcastle Jets | 2 - 2 | Wellington Ph. |
| 2016-11-05 | Wellington Ph. | 2 - 0 | Newcastle Jets |
| 2016-02-20 | Newcastle Jets | 3 - 2 | Wellington Ph. |
| 2016-01-17 | Newcastle Jets | 3 - 1 | Wellington Ph. |
| 2015-10-11 | Wellington Ph. | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| 2015-02-22 | Wellington Ph. | 2 - 2 | Newcastle Jets |
| 2014-12-06 | Newcastle Jets | 1 - 3 | Wellington Ph. |
| 2014-10-26 | Wellington Ph. | 4 - 1 | Newcastle Jets |
| 2014-03-22 | Newcastle Jets | 5 - 0 | Wellington Ph. |
| 2014-02-09 | Newcastle Jets | 2 - 3 | Wellington Ph. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 11 | 9 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 92% | 75% |
Newcastle Jets utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-12 | Newcastle Jets | 1 - 0 | Brisbane Roar |
| 2018-01-09 | Newcastle Jets | 2 - 0 | CC Mariners |
| 2018-01-03 | Sydney FC | 2 - 2 | Newcastle Jets |
| 2017-12-29 | Melbourne Vict. | 2 - 1 | Newcastle Jets |
| 2017-12-22 | Newcastle Jets | 4 - 0 | WS Wanderers |
| 2017-12-16 | Newcastle Jets | 2 - 1 | Adelaide Utd |
| 2017-12-09 | Perth Glory | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| 2017-12-02 | Newcastle Jets | 1 - 2 | Melbourne City |
| 2017-11-23 | Newcastle Jets | 4 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2017-11-18 | Sydney FC | 2 - 1 | Newcastle Jets |
| 2017-11-11 | Adelaide Utd | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| 2017-11-04 | Newcastle Jets | 3 - 0 | Wellington Ph. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 10 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 83% | 25% |
Wellington Ph. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Wellington Ph. | 1 - 1 | WS Wanderers |
| 2018-01-10 | Wellington Ph. | 2 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2018-01-06 | Melbourne City | 2 - 1 | Wellington Ph. |
| 2017-12-31 | CC Mariners | 0 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-12-23 | Wellington Ph. | 1 - 4 | Sydney FC |
| 2017-12-16 | Perth Glory | 1 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-12-09 | Brisbane Roar | 0 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-12-03 | Wellington Ph. | 2 - 3 | Melbourne Vict. |
| 2017-11-25 | Wellington Ph. | 1 - 4 | CC Mariners |
| 2017-11-12 | Wellington Ph. | 5 - 2 | Perth Glory |
| 2017-11-04 | Newcastle Jets | 3 - 0 | Wellington Ph. |
| 2017-10-28 | Wellington Ph. | 3 - 3 | Brisbane Roar |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Tabella A-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 16 | +26 | 39 |
| 2 | Newcastle Jets | 16 | +18 | 33 |
| 3 | Melbourne Vict. | 17 | +3 | 26 |
| 4 | Melbourne City | 16 | +2 | 26 |
| 5 | Adelaide Utd | 16 | +2 | 22 |
| 6 | WS Wanderers | 16 | -10 | 19 |
| 7 | Brisbane Roar | 17 | -8 | 16 |
| 8 | Perth Glory | 17 | -17 | 16 |
| 9 | CC Mariners | 16 | -6 | 15 |
| 10 | Wellington Ph. | 15 | -10 | 11 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Newcastle Jets | |
| Wellington Ph. | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Newcastle Jets | Wellington Ph. |
|---|---|---|---|
| 1 | Sydney FC | 3 - 2 | |
| 2 | Newcastle Jets | - | 3 - 0 |
| 3 | Melbourne Vict. | 4 - 1 | |
| 4 | Melbourne City | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Adelaide Utd | 2 - 1 | |
| 6 | WS Wanderers | 4 - 0 | |
| 7 | Brisbane Roar | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Perth Glory | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | CC Mariners | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Wellington Ph. | 3 - 0 | - |
Liga pozíció
| Newcastle Jets | Wellington Ph. | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 33 | 11 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 20 | 2 |
Liga forma
| Newcastle Jets | Wellington Ph. | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
3 3 |
2
5 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 1 |
0
2 5 |
Liga gólok
| Newcastle Jets | Wellington Ph. | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
17 |
19
29 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
7 |
3
10 |
Teljes statisztika A-League
| Mérkőzések (81) | |
| Hazai győzelmek | 38% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 37% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (229) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.83 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.42 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 78% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 77% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 59% |
| Felett 1.5 | 81% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 28% |
Newcastle Jets következő 6 mérkőzések
| 2018-01-25 | Melbourne City | - | Newcastle Jets |
| 2018-02-03 | Newcastle Jets | - | Melbourne Vict. |
| 2018-02-16 | WS Wanderers | - | Newcastle Jets |
| 2018-02-24 | Brisbane Roar | - | Newcastle Jets |
| 2018-03-03 | Newcastle Jets | - | Sydney FC |
| 2018-03-17 | Wellington Ph. | - | Newcastle Jets |
Wellington Ph. következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Wellington Ph. | - | Adelaide Utd |
| 2018-02-02 | Sydney FC | - | Wellington Ph. |
| 2018-02-11 | WS Wanderers | - | Wellington Ph. |
| 2018-02-17 | Wellington Ph. | - | Perth Glory |
| 2018-02-23 | CC Mariners | - | Wellington Ph. |
| 2018-03-10 | WS Wanderers | - | Wellington Ph. |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 4.20 | 5.25 |
| Valószínűség | 61% | 26% | 13% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 2.29 |
| Valószínűség | 82% | 18% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 5.00 | |
| Valószínűség | 82% | 18% | |
| Felett 1.5 @ 1.16 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.25 | 1.57 | |
| Valószínűség | 33% | 67% | |
| Alatt 3.5 @ 1.57 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 2.25 | |
| Valószínűség | 66% | 34% | |
| Igen @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 04:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
