1. SNL - Szlovénia
csütörtök, 03.05.2018
15:00
15:00

Gorica

Celje
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nova Gorica |
| Vendég: | Celje |
| Távolság: | 128.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Športni park Nova Gorica |
| Befogadóképesség: | 3 066 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.39 | 1.90 | X2 | 1.80 | 1.22 | |||
| 37% | 18% | 45% | 1.22 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 25% | 75% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-07 | Celje | 2 - 0 | Gorica |
| 2017-10-14 | Gorica | 2 - 1 | Celje |
| 2017-07-30 | Celje | 1 - 0 | Gorica |
| 2017-04-15 | Gorica | 1 - 1 | Celje |
| 2016-12-03 | Celje | 1 - 1 | Gorica |
| 2016-09-24 | Gorica | 0 - 1 | Celje |
| 2016-07-22 | Celje | 1 - 0 | Gorica |
| 2016-04-23 | Gorica | 1 - 2 | Celje |
| 2015-12-12 | Celje | 2 - 2 | Gorica |
| 2015-10-03 | Gorica | 1 - 1 | Celje |
| 2015-08-07 | Celje | 2 - 3 | Gorica |
| 2015-05-23 | Celje | 0 - 3 | Gorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 17% |
Gorica utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-29 | Ol. Ljubljana | 0 - 0 | Gorica |
| 2018-04-21 | Gorica | 2 - 0 | Krsko |
| 2018-04-18 | Krsko | 1 - 0 | Gorica |
| 2018-04-15 | Gorica | 0 - 6 | Maribor |
| 2018-04-12 | Aluminij | 2 - 2 | Gorica |
| 2018-04-07 | Ankaran | 0 - 2 | Gorica |
| 2018-04-03 | Gorica | 1 - 2 | Aluminij |
| 2018-03-30 | Gorica | 1 - 1 | Rudar Velenje |
| 2018-03-18 | Triglav | 1 - 1 | Gorica |
| 2018-03-15 | Gorica | 1 - 0 | Aluminij |
| 2018-03-10 | Domzale | 3 - 0 | Gorica |
| 2018-03-07 | Celje | 2 - 0 | Gorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 4 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 33% | 17% |
Celje utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-28 | Celje | 2 - 1 | Domzale |
| 2018-04-22 | Celje | 1 - 1 | Ol. Ljubljana |
| 2018-04-18 | Domzale | 1 - 0 | Celje |
| 2018-04-14 | Celje | 5 - 0 | Krsko |
| 2018-04-11 | Celje | 0 - 1 | Ol. Ljubljana |
| 2018-04-07 | Maribor | 3 - 2 | Celje |
| 2018-04-04 | Ol. Ljubljana | 2 - 1 | Celje |
| 2018-03-31 | Celje | 7 - 1 | Ankaran |
| 2018-03-17 | Rudar Velenje | 2 - 1 | Celje |
| 2018-03-14 | Celje | 5 - 2 | Triglav |
| 2018-03-11 | Aluminij | 1 - 2 | Celje |
| 2018-03-07 | Celje | 2 - 0 | Gorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 8 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 67% | 33% |
Tabella 1. SNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 30 | +38 | 67 |
| 2 | Ol. Ljubljana | 29 | +37 | 65 |
| 3 | Domzale | 30 | +44 | 62 |
| 4 | Celje | 29 | +12 | 43 |
| 5 | Rudar Velenje | 30 | 0 | 43 |
| 6 | Gorica | 29 | -13 | 35 |
| 7 | Krsko | 30 | -20 | 30 |
| 8 | Aluminij | 29 | -20 | 26 |
| 9 | Ankaran | 30 | -43 | 21 |
| 10 | Triglav | 30 | -35 | 19 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gorica | |
| Celje | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gorica | Celje |
|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 0 - 6 | 3 - 2 |
| 2 | Ol. Ljubljana | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Domzale | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Celje | 2 - 1 | - |
| 5 | Rudar Velenje | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Gorica | - | 2 - 1 |
| 7 | Krsko | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Aluminij | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Ankaran | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 10 | Triglav | 0 - 3 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Gorica | Celje | |
| Pozíció | 6 | 4 |
| Pontok | 35 | 43 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 20 | 11 |
Liga forma
| Gorica | Celje | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
10
5 14 |
12
7 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
2 6 |
3
2 9 |
Liga gólok
| Gorica | Celje | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
28
41 |
50
38 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
13
23 |
16
26 |
Teljes statisztika 1. SNL
| Mérkőzések (148) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 34% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (417) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.82 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.30 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 73% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 55% |
| Felett 3.5 | 31% |
Gorica következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Gorica | - | Domzale |
| 2018-05-10 | Aluminij | - | Gorica |
| 2018-05-14 | Gorica | - | Triglav |
| 2018-05-18 | Rudar Velenje | - | Gorica |
| 2018-05-23 | Gorica | - | Ankaran |
| 2018-05-27 | Maribor | - | Gorica |
Celje következő 6 mérkőzések
| 2018-05-06 | Celje | - | Aluminij |
| 2018-05-10 | Triglav | - | Celje |
| 2018-05-13 | Celje | - | Rudar Velenje |
| 2018-05-20 | Ankaran | - | Celje |
| 2018-05-23 | Celje | - | Maribor |
| 2018-05-27 | Krsko | - | Celje |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 4.00 | 3.39 | 1.90 |
| Valószínűség | 37% | 18% | 45% |
| X2 @ 1.22 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.22 |
| Valószínűség | 44% | 56% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.95 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 25% | 75% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-03 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
