Szlovén Kupa - Szlovénia
kedd, 03.04.2018
16:15
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.57 |
4.00 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.25 |
| 39% |
32% |
29% |
1.57 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.39 |
|
|
|
2.04 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 72% |
28% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
30% |
70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
|
2018-03-15 |
Gorica
|
1 - 0 |
Aluminij
|
|
2017-10-29 |
Aluminij
|
0 - 3 |
Gorica
|
|
2017-08-12 |
Gorica
|
1 - 0 |
Aluminij
|
|
2017-04-09 |
Aluminij
|
1 - 2 |
Gorica
|
|
2016-11-30 |
Gorica
|
3 - 0 |
Aluminij
|
|
2016-09-21 |
Aluminij
|
0 - 0 |
Gorica
|
|
2016-07-17 |
Gorica
|
2 - 0 |
Aluminij
|
|
2015-06-07 |
Aluminij
|
1 - 2 |
Gorica
|
|
2015-06-03 |
Gorica
|
0 - 0 |
Aluminij
|
|
2013-10-30 |
Gorica
|
3 - 1 |
Aluminij
|
|
2013-10-23 |
Aluminij
|
0 - 1 |
Gorica
|
|
2013-05-11 |
Gorica
|
2 - 0 |
Aluminij
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
7 |
5 |
1 |
| 83% |
17% |
0% |
|
58% |
42% |
8% |
Gorica utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-30 |
Gorica
|
1 - 1 |
Rudar Velenje
|
|
2018-03-18 |
Triglav
|
1 - 1 |
Gorica
|
|
2018-03-15 |
Gorica
|
1 - 0 |
Aluminij
|
|
2018-03-10 |
Domzale
|
3 - 0 |
Gorica
|
|
2018-03-07 |
Celje
|
2 - 0 |
Gorica
|
|
2018-03-04 |
Gorica
|
0 - 1 |
Ol. Ljubljana
|
|
2017-12-02 |
Maribor
|
2 - 1 |
Gorica
|
|
2017-11-25 |
Gorica
|
2 - 2 |
Ankaran
|
|
2017-11-20 |
Rudar Velenje
|
2 - 0 |
Gorica
|
|
2017-11-11 |
Udinese
|
4 - 1 |
Gorica
|
|
2017-11-04 |
Gorica
|
0 - 3 |
Triglav
|
|
2017-10-29 |
Aluminij
|
0 - 3 |
Gorica
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
10 |
6 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
83% |
50% |
17% |
Aluminij utolsó 12 mérkőzések
|
2018-03-30 |
Aluminij
|
3 - 1 |
Triglav
|
|
2018-03-18 |
Domzale
|
6 - 1 |
Aluminij
|
|
2018-03-15 |
Gorica
|
1 - 0 |
Aluminij
|
|
2018-03-11 |
Aluminij
|
1 - 2 |
Celje
|
|
2018-03-07 |
Ol. Ljubljana
|
5 - 1 |
Aluminij
|
|
2018-02-25 |
Maribor
|
0 - 0 |
Aluminij
|
|
2018-02-20 |
Ankaran
|
1 - 1 |
Aluminij
|
|
2017-11-26 |
Aluminij
|
0 - 2 |
Rudar Velenje
|
|
2017-11-18 |
Triglav
|
0 - 3 |
Aluminij
|
|
2017-11-04 |
Aluminij
|
0 - 1 |
Domzale
|
|
2017-10-29 |
Aluminij
|
0 - 3 |
Gorica
|
|
2017-10-25 |
Krka Novo Mesto
|
0 - 3 |
Aluminij
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
7 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
58% |
25% |
Tabella Gorica
Nincsenek adatok a rendszerben
Tabella 1. SNL
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Ol. Ljubljana |
25 |
18 |
5 |
2 |
47 |
11 |
+36 |
59 |
| 2 |
Maribor |
24 |
14 |
7 |
3 |
39 |
18 |
+21 |
49 |
| 3 |
Domzale |
23 |
14 |
4 |
5 |
50 |
19 |
+31 |
46 |
| 4 |
Rudar Velenje |
23 |
11 |
4 |
8 |
31 |
25 |
+6 |
37 |
| 5 |
Celje |
24 |
10 |
6 |
8 |
40 |
32 |
+8 |
36 |
| 6 |
Gorica |
24 |
8 |
4 |
12 |
24 |
34 |
-10 |
28 |
| 7 |
Krsko |
22 |
6 |
5 |
11 |
28 |
40 |
-12 |
23 |
| 8 |
Aluminij |
24 |
5 |
6 |
13 |
26 |
43 |
-17 |
21 |
| 9 |
Triglav |
23 |
3 |
6 |
14 |
20 |
44 |
-24 |
15 |
| 10 |
Ankaran |
24 |
2 |
7 |
15 |
20 |
59 |
-39 |
13 |
Gorica következő 6 mérkőzések
|
2018-04-07 |
Ankaran
|
- |
Gorica
|
|
2018-04-12 |
Aluminij
|
- |
Gorica
|
|
2018-04-15 |
Gorica
|
- |
Maribor
|
|
2018-04-18 |
Krsko
|
- |
Gorica
|
|
2018-04-21 |
Gorica
|
- |
Krsko
|
|
2018-04-29 |
Ol. Ljubljana
|
- |
Gorica
|
Aluminij következő 6 mérkőzések
|
2018-04-07 |
Rudar Velenje
|
- |
Aluminij
|
|
2018-04-12 |
Aluminij
|
- |
Gorica
|
|
2018-04-15 |
Aluminij
|
- |
Ankaran
|
|
2018-04-21 |
Aluminij
|
- |
Maribor
|
|
2018-04-25 |
Aluminij
|
- |
Krsko
|
|
2018-04-29 |
Krsko
|
- |
Aluminij
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.57 |
4.00 |
5.50 |
| Valószínűség |
39% |
32% |
29% |
|
1 @ 1.57 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.12 |
2.25 |
| Valószínűség |
66% |
34% |
|
1X @ 1.12 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.30 |
3.39 |
| Valószínűség |
|
72% |
28% |
|
Felett 1.5 @ 1.30 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.04 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Alatt 2.5 @ 1.75 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
3.50 |
1.28 |
| Valószínűség |
|
30% |
70% |
|
Alatt 3.5 @ 1.28 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.72 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Igen @ 2.00 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-03 12:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!