1. SNL - Szlovénia
csütörtök, 15.03.2018
14:00
14:00

Gorica

Aluminij
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nova Gorica |
| Vendég: | Kidricevo |
| Távolság: | 172.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Športni park Nova Gorica |
| Befogadóképesség: | 3 066 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 3.79 | 1 | 1.25 | 1.83 | |||
| 43% | 24% | 33% | 1.85 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.23 | 1.95 | 1.85 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 55% | 45% | 24% | 76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-29 | Aluminij | 0 - 3 | Gorica |
| 2017-08-12 | Gorica | 1 - 0 | Aluminij |
| 2017-04-09 | Aluminij | 1 - 2 | Gorica |
| 2016-11-30 | Gorica | 3 - 0 | Aluminij |
| 2016-09-21 | Aluminij | 0 - 0 | Gorica |
| 2016-07-17 | Gorica | 2 - 0 | Aluminij |
| 2015-06-07 | Aluminij | 1 - 2 | Gorica |
| 2015-06-03 | Gorica | 0 - 0 | Aluminij |
| 2013-10-30 | Gorica | 3 - 1 | Aluminij |
| 2013-10-23 | Aluminij | 0 - 1 | Gorica |
| 2013-05-11 | Gorica | 2 - 0 | Aluminij |
| 2013-03-10 | Aluminij | 1 - 3 | Gorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 2 | |
| 83% | 17% | 0% | 67% | 50% | 17% |
Gorica utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-10 | Domzale | 3 - 0 | Gorica |
| 2018-03-07 | Celje | 2 - 0 | Gorica |
| 2018-03-04 | Gorica | 0 - 1 | Ol. Ljubljana |
| 2017-12-02 | Maribor | 2 - 1 | Gorica |
| 2017-11-25 | Gorica | 2 - 2 | Ankaran |
| 2017-11-20 | Rudar Velenje | 2 - 0 | Gorica |
| 2017-11-11 | Udinese | 4 - 1 | Gorica |
| 2017-11-04 | Gorica | 0 - 3 | Triglav |
| 2017-10-29 | Aluminij | 0 - 3 | Gorica |
| 2017-10-25 | Gorica | 1 - 0 | Triglav |
| 2017-10-21 | Gorica | 1 - 3 | Domzale |
| 2017-10-17 | Triglav | 0 - 1 | Gorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 7 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 58% | 25% |
Aluminij utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-11 | Aluminij | 1 - 2 | Celje |
| 2018-03-07 | Ol. Ljubljana | 5 - 1 | Aluminij |
| 2018-02-25 | Maribor | 0 - 0 | Aluminij |
| 2018-02-20 | Ankaran | 1 - 1 | Aluminij |
| 2017-11-26 | Aluminij | 0 - 2 | Rudar Velenje |
| 2017-11-18 | Triglav | 0 - 3 | Aluminij |
| 2017-11-04 | Aluminij | 0 - 1 | Domzale |
| 2017-10-29 | Aluminij | 0 - 3 | Gorica |
| 2017-10-25 | Krka Novo Mesto | 0 - 3 | Aluminij |
| 2017-10-21 | Celje | 1 - 2 | Aluminij |
| 2017-10-18 | Aluminij | 0 - 0 | Krka Novo Mesto |
| 2017-10-14 | Aluminij | 1 - 2 | Ol. Ljubljana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 8% |
Tabella 1. SNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Ljubljana | 23 | +33 | 55 |
| 2 | Maribor | 22 | +23 | 48 |
| 3 | Domzale | 21 | +25 | 40 |
| 4 | Rudar Velenje | 21 | +5 | 33 |
| 5 | Celje | 22 | +3 | 33 |
| 6 | Gorica | 21 | -11 | 23 |
| 7 | Krsko | 20 | -13 | 20 |
| 8 | Aluminij | 21 | -13 | 18 |
| 9 | Triglav | 21 | -22 | 14 |
| 10 | Ankaran | 22 | -30 | 13 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gorica | |
| Aluminij | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gorica | Aluminij |
|---|---|---|---|
| 1 | Ol. Ljubljana | 0 - 1 | 5 - 1 |
| 2 | Maribor | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Domzale | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 4 | Rudar Velenje | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Celje | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 6 | Gorica | - | 1 - 0 |
| 7 | Krsko | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Aluminij | 1 - 0 | - |
| 9 | Triglav | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 10 | Ankaran | 2 - 2 | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Gorica | Aluminij | |
| Pozíció | 6 | 8 |
| Pontok | 23 | 18 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 13 | 10 |
Liga forma
| Gorica | Aluminij | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 12 |
4
6 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
4
1 5 |
2
4 5 |
Liga gólok
| Gorica | Aluminij | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
21
32 |
22
35 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
16 |
9
17 |
Teljes statisztika 1. SNL
| Mérkőzések (107) | |
| Hazai győzelmek | 43% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (288) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.69 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.44 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.25 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 71% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 66% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 56% |
| Felett 3.5 | 30% |
Gorica következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Triglav | - | Gorica |
| 2018-03-30 | Gorica | - | Rudar Velenje |
| 2018-04-03 | Gorica | - | Aluminij |
| 2018-04-07 | Ankaran | - | Gorica |
| 2018-04-12 | Aluminij | - | Gorica |
| 2018-04-15 | Gorica | - | Maribor |
Aluminij következő 6 mérkőzések
| 2018-03-18 | Domzale | - | Aluminij |
| 2018-03-30 | Aluminij | - | Triglav |
| 2018-04-03 | Gorica | - | Aluminij |
| 2018-04-07 | Rudar Velenje | - | Aluminij |
| 2018-04-12 | Aluminij | - | Gorica |
| 2018-04-15 | Aluminij | - | Ankaran |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 3.50 | 3.79 |
| Valószínűség | 43% | 24% | 33% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.83 |
| Valószínűség | 56% | 44% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.29 | 3.23 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.29 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Felett 2.5 @ 1.95 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.30 | 1.28 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.28 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.87 | |
| Valószínűség | 46% | 54% | |
| Nem @ 1.87 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-15 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
