1. SNL - Szlovénia
hétfő, 14.05.2018
17:00
17:00

Gorica

Triglav
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Nova Gorica |
| Vendég: | Kranj |
| Távolság: | 63.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Športni park Nova Gorica |
| Befogadóképesség: | 3 066 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (18:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.00 | 4.33 | 1 | 1.19 | 2.20 | |||
| 55% | 20% | 25% | 1.61 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 77% | 23% | 50% | 50% | 24% | 76% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2018-03-18 | Triglav | 1 - 1 | Gorica |
| 2017-11-04 | Gorica | 0 - 3 | Triglav |
| 2017-10-25 | Gorica | 1 - 0 | Triglav |
| 2017-10-17 | Triglav | 0 - 1 | Gorica |
| 2017-08-19 | Triglav | 1 - 3 | Gorica |
| 2014-04-19 | Gorica | 1 - 1 | Triglav |
| 2014-02-15 | Gorica | 1 - 0 | Triglav |
| 2013-12-01 | Triglav | 1 - 5 | Gorica |
| 2013-09-21 | Gorica | 3 - 1 | Triglav |
| 2013-07-14 | Triglav | 0 - 1 | Gorica |
| 2013-05-18 | Gorica | 0 - 0 | Triglav |
| 2013-04-17 | Triglav | 2 - 0 | Gorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 4 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 33% | 25% |
Gorica utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-10 | Aluminij | 1 - 0 | Gorica |
| 2018-05-06 | Gorica | 4 - 1 | Domzale |
| 2018-05-03 | Gorica | 3 - 0 | Celje |
| 2018-04-29 | Ol. Ljubljana | 0 - 0 | Gorica |
| 2018-04-21 | Gorica | 2 - 0 | Krsko |
| 2018-04-18 | Krsko | 1 - 0 | Gorica |
| 2018-04-15 | Gorica | 0 - 6 | Maribor |
| 2018-04-12 | Aluminij | 2 - 2 | Gorica |
| 2018-04-07 | Ankaran | 0 - 2 | Gorica |
| 2018-04-03 | Gorica | 1 - 2 | Aluminij |
| 2018-03-30 | Gorica | 1 - 1 | Rudar Velenje |
| 2018-03-18 | Triglav | 1 - 1 | Gorica |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 25% |
Triglav utolsó 12 mérkőzések
| 2018-05-10 | Triglav | 1 - 0 | Celje |
| 2018-05-06 | Ol. Ljubljana | 2 - 0 | Triglav |
| 2018-05-02 | Triglav | 2 - 0 | Krsko |
| 2018-04-28 | Maribor | 2 - 1 | Triglav |
| 2018-04-22 | Triglav | 2 - 2 | Ankaran |
| 2018-04-15 | Triglav | 0 - 2 | Rudar Velenje |
| 2018-04-11 | Triglav | 0 - 5 | Maribor |
| 2018-04-08 | Domzale | 3 - 0 | Triglav |
| 2018-04-03 | Krsko | 2 - 0 | Triglav |
| 2018-03-30 | Aluminij | 3 - 1 | Triglav |
| 2018-03-18 | Triglav | 1 - 1 | Gorica |
| 2018-03-14 | Celje | 5 - 2 | Triglav |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 50% | 33% |
Tabella 1. SNL
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 33 | +43 | 74 |
| 2 | Ol. Ljubljana | 33 | +41 | 73 |
| 3 | Domzale | 33 | +42 | 66 |
| 4 | Rudar Velenje | 33 | +1 | 47 |
| 5 | Celje | 33 | +6 | 44 |
| 6 | Gorica | 32 | -8 | 41 |
| 7 | Krsko | 33 | -20 | 34 |
| 8 | Aluminij | 33 | -22 | 30 |
| 9 | Ankaran | 33 | -47 | 23 |
| 10 | Triglav | 32 | -36 | 22 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Gorica | |
| Triglav | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Gorica | Triglav |
|---|---|---|---|
| 1 | Maribor | 0 - 6 | 2 - 1 |
| 2 | Ol. Ljubljana | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Domzale | 4 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Rudar Velenje | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Celje | 3 - 0 | 5 - 2 |
| 6 | Gorica | - | 0 - 3 |
| 7 | Krsko | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Aluminij | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Ankaran | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 10 | Triglav | 0 - 3 | - |
Liga pozíció
| Gorica | Triglav | |
| Pozíció | 6 | 10 |
| Pontok | 41 | 22 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 10 |
| Pontok | 26 | 10 |
Liga forma
| Gorica | Triglav | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
12
5 15 |
5
7 20 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
2 6 |
2
4 10 |
Liga gólok
| Gorica | Triglav | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
43 |
26
62 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
20
24 |
12
33 |
Teljes statisztika 1. SNL
| Mérkőzések (164) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (456) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.78 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.26 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 67% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 49% |
| Felett 1.5 | 76% |
| Felett 2.5 | 54% |
| Felett 3.5 | 30% |
Gorica következő 6 mérkőzések
| 2018-05-18 | Rudar Velenje | - | Gorica |
| 2018-05-23 | Gorica | - | Ankaran |
| 2018-05-27 | Maribor | - | Gorica |
| 2018-07-17 | Udinese | - | Gorica |
| 2018-07-21 | Gorica | - | Ol. Ljubljana |
| 2018-07-27 | Celje | - | Gorica |
Triglav következő 6 mérkőzések
| 2018-05-19 | Triglav | - | Aluminij |
| 2018-05-23 | Triglav | - | Domzale |
| 2018-05-27 | Rudar Velenje | - | Triglav |
| 2018-06-02 | Drava Ptuj | - | Triglav |
| 2018-06-06 | Triglav | - | Drava Ptuj |
| 2018-07-15 | Triglav | - | Trabzonspor |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 4.00 | 4.33 |
| Valószínűség | 55% | 20% | 25% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.20 |
| Valószínűség | 68% | 32% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 77% | 23% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 24% | 76% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Nem @ 1.90 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-05-14 16:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
