Premier League - Málta
szombat, 07.04.2018
15:00
15:00

Naxxar Lions

Gzira Utd
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Naxxar |
| Vendég: | Gzira |
| Távolság: | 4.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ta'Qali Nemzeti Stadion (Attard) |
| Befogadóképesség: | 16 997 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 4.00 | 1.44 | 2 | 2.62 | 1.11 | |||
| 14% | 28% | 58% | 1.44 | 20% | 80% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.30 | 1.53 | 2.39 | 2.41 | 1.49 | ||||||
| 80% | 20% | 54% | 46% | 36% | 64% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-11-17 | Gzira Utd | 3 - 1 | Naxxar Lions |
Naxxar Lions utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-17 | Floriana | 2 - 0 | Naxxar Lions |
| 2018-03-10 | Naxxar Lions | 1 - 4 | Hamrun |
| 2018-03-03 | St. Andrews | 0 - 0 | Naxxar Lions |
| 2018-02-23 | Naxxar Lions | 0 - 0 | Hibernians |
| 2018-02-12 | Tarxien | 5 - 2 | Naxxar Lions |
| 2018-02-03 | Naxxar Lions | 0 - 2 | Birkirkara |
| 2018-01-27 | Lija Athletic | 0 - 4 | Naxxar Lions |
| 2018-01-13 | Naxxar Lions | 0 - 1 | Valletta |
| 2018-01-06 | Sliema Wand. | 1 - 1 | Naxxar Lions |
| 2017-12-16 | Naxxar Lions | 0 - 0 | Balzan Youths |
| 2017-12-09 | Senglea Ath. | 2 - 1 | Naxxar Lions |
| 2017-11-25 | Naxxar Lions | 2 - 0 | Mosta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Gzira Utd utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-18 | Gzira Utd | 4 - 1 | Senglea Ath. |
| 2018-03-11 | Mosta | 3 - 5 | Gzira Utd |
| 2018-03-05 | Balzan Youths | 0 - 0 | Gzira Utd |
| 2018-02-24 | Gzira Utd | 0 - 0 | Floriana |
| 2018-02-12 | Hamrun | 1 - 2 | Gzira Utd |
| 2018-02-05 | Levszki Szófia | 2 - 1 | Gzira Utd |
| 2018-02-02 | Gzira Utd | 1 - 1 | St. Andrews |
| 2018-01-27 | Hibernians | 2 - 0 | Gzira Utd |
| 2018-01-13 | Gzira Utd | 3 - 1 | Tarxien |
| 2018-01-05 | Birkirkara | 4 - 0 | Gzira Utd |
| 2017-12-18 | Gzira Utd | 3 - 2 | Lija Athletic |
| 2017-12-10 | Gzira Utd | 2 - 1 | Valletta |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 42% |
Tabella Premier League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Balzan Youths | 23 | +25 | 52 |
| 2 | Valletta | 23 | +25 | 51 |
| 3 | Gzira Utd | 23 | +17 | 45 |
| 4 | Birkirkara | 23 | +17 | 44 |
| 5 | Floriana | 23 | +26 | 41 |
| 6 | Sliema Wand. | 23 | +11 | 39 |
| 7 | Hibernians | 23 | +24 | 39 |
| 8 | Hamrun | 23 | +11 | 34 |
| 9 | Senglea Ath. | 24 | -14 | 26 |
| 10 | Mosta | 24 | -23 | 23 |
| 11 | Tarxien | 23 | -24 | 18 |
| 12 | St. Andrews | 23 | -22 | 17 |
| 13 | Naxxar Lions | 23 | -17 | 16 |
| 14 | Lija Athletic | 23 | -56 | 5 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Naxxar Lions | |
| Gzira Utd | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Naxxar Lions | Gzira Utd |
|---|---|---|---|
| 1 | Balzan Youths | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 2 | Valletta | 0 - 1 | |
| 3 | Gzira Utd | - | |
| 4 | Birkirkara | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 5 | Floriana | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Sliema Wand. | 1 - 5 | 2 - 1 |
| 7 | Hibernians | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Hamrun | 1 - 4 | 1 - 2 |
| 9 | Senglea Ath. | 1 - 1 | |
| 10 | Mosta | 2 - 0 | 3 - 5 |
| 11 | Tarxien | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 12 | St. Andrews | 3 - 1 | 2 - 3 |
| 13 | Naxxar Lions | - | |
| 14 | Lija Athletic | 1 - 1 | 0 - 4 |
Liga pozíció
| Naxxar Lions | Gzira Utd | |
| Pozíció | 13 | 3 |
| Pontok | 16 | 45 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 12 | 6 |
| Pontok | 9 | 18 |
Liga forma
| Naxxar Lions | Gzira Utd | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
7 13 |
13
6 4 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
3 6 |
5
3 3 |
Liga gólok
| Naxxar Lions | Gzira Utd | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
39 |
47
30 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
10
18 |
19
17 |
Teljes statisztika Premier League
| Mérkőzések (162) | |
| Hazai győzelmek | 46% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (446) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.75 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.55 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.20 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 72% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 73% |
| Felett 2.5 | 51% |
| Felett 3.5 | 31% |
Naxxar Lions következő 6 mérkőzések
| 2018-04-15 | Mosta | - | Naxxar Lions |
| 2018-04-20 | Naxxar Lions | - | Senglea Ath. |
| 2021-03-02 | Naxxar Lions | - | St. Andrews |
| 2021-08-27 | Mosta | - | Naxxar Lions |
| 2022-02-10 | Hamrun | - | Naxxar Lions |
| 2023-01-15 | Gudja United | - | Naxxar Lions |
Gzira Utd következő 6 mérkőzések
| 2018-04-14 | Gzira Utd | - | Sliema Wand. |
| 2018-04-21 | Valletta | - | Gzira Utd |
| 2018-06-26 | Sant Julia | - | Gzira Utd |
| 2018-07-05 | Gzira Utd | - | Sant Julia |
| 2018-07-12 | Radnicki Nis | - | Gzira Utd |
| 2018-07-19 | Gzira Utd | - | Radnicki Nis |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 6.00 | 4.00 | 1.44 |
| Valószínűség | 14% | 28% | 58% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 2.62 | 1.11 |
| Valószínűség | 20% | 80% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.18 | 4.30 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.18 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.53 | 2.39 | |
| Valószínűség | 54% | 46% | |
| Felett 2.5 @ 1.53 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.41 | 1.49 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Alatt 3.5 @ 1.49 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.69 | 2.04 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.69 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-07 12:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
