Copa do Brasil - Brazília
csütörtök, 19.04.2018
01:45
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Győztes Ponte Preta
összesítésben 1 - 3
Az első forduló eredménye
Ponte Preta3 - 0Nautico PE
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Recife |
| Vendég: |
Campinas |
| Távolság: |
2 101.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Arena Pernambuco
(Sao Lourenco da Mata)
|
| Befogadóképesség: |
46 154 |
| Méretek: |
105 x 68 m |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
01:45 (21:45 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.29 |
3.20 |
3.10 |
12 |
|
|
|
1.37 |
1.61 |
| 35% |
32% |
33% |
1.36 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.44 |
2.62 |
|
|
|
2.35 |
1.57 |
|
|
|
4.50 |
1.18 |
| 69% |
31% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
25% |
75% |
Utolsó 11 közvetlen mérkőzések
|
2018-04-12 |
Ponte Preta
|
3 - 0 |
Nautico PE
|
|
2014-11-29 |
Nautico PE
|
1 - 1 |
Ponte Preta
|
|
2014-08-30 |
Ponte Preta
|
2 - 0 |
Nautico PE
|
|
2013-10-01 |
Ponte Preta
|
1 - 2 |
Nautico PE
|
|
2013-07-06 |
Nautico PE
|
1 - 3 |
Ponte Preta
|
|
2012-10-10 |
Ponte Preta
|
2 - 1 |
Nautico PE
|
|
2012-07-19 |
Nautico PE
|
3 - 0 |
Ponte Preta
|
|
2011-11-26 |
Nautico PE
|
2 - 2 |
Ponte Preta
|
|
2011-08-27 |
Ponte Preta
|
3 - 3 |
Nautico PE
|
|
2010-11-09 |
Nautico PE
|
1 - 1 |
Ponte Preta
|
|
2010-08-25 |
Ponte Preta
|
2 - 0 |
Nautico PE
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
5 |
|
11 |
7 |
3 |
| 18% |
36% |
45% |
|
100% |
64% |
27% |
Nautico PE utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-15 |
Nautico PE
|
1 - 1 |
Santa Cruz PE
|
|
2018-04-12 |
Ponte Preta
|
3 - 0 |
Nautico PE
|
|
2018-03-15 |
Cuiaba MT
|
0 - 1 |
Nautico PE
|
|
2018-02-28 |
Nautico PE
|
2 - 1 |
Cuiaba MT
|
|
2018-02-15 |
Fl. de Feira BA
|
0 - 1 |
Nautico PE
|
|
2018-01-28 |
Vitoria PE
|
1 - 1 |
Nautico PE
|
|
2017-11-25 |
Luverdense
|
3 - 0 |
Nautico PE
|
|
2017-11-18 |
Nautico PE
|
1 - 2 |
Vila Nova
|
|
2017-11-14 |
Criciuma
|
0 - 0 |
Nautico PE
|
|
2017-11-11 |
Nautico PE
|
1 - 2 |
Londrina
|
|
2017-11-07 |
Nautico PE
|
1 - 3 |
Paysandu
|
|
2017-11-04 |
Santa Cruz PE
|
2 - 3 |
Nautico PE
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
7 |
2 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
58% |
17% |
Ponte Preta utolsó 12 mérkőzések
|
2018-04-15 |
Ponte Preta
|
0 - 1 |
Paysandu
|
|
2018-04-12 |
Ponte Preta
|
3 - 0 |
Nautico PE
|
|
2018-04-03 |
Ponte Preta
|
1 - 0 |
Mirassol SP
|
|
2018-03-24 |
Sao Bento
|
3 - 1 |
Ponte Preta
|
|
2018-03-21 |
Ponte Preta
|
2 - 0 |
Mirassol SP
|
|
2018-03-15 |
Sampaio Correa
|
0 - 0 |
Ponte Preta
|
|
2018-03-05 |
Ponte Preta
|
0 - 1 |
Bragantino SP
|
|
2018-02-28 |
Ponte Preta
|
0 - 0 |
Sampaio Correa
|
|
2018-02-25 |
Mirassol SP
|
1 - 0 |
Ponte Preta
|
|
2018-02-18 |
Ponte Preta
|
0 - 0 |
Palmeiras
|
|
2018-02-14 |
Botafogo SP
|
1 - 1 |
Ponte Preta
|
|
2018-02-03 |
Ituano SP
|
1 - 1 |
Ponte Preta
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
5 |
2 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
42% |
17% |
8% |
Tabella Série B
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Fortaleza CE |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 2 |
Oeste |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Sampaio Correa |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
CSA AL |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Figueirense |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 6 |
Vila Nova |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Londrina |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Paysandu |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 9 |
Atletico GO |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Coritiba PR |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 11 |
Brasil Pelotas |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Sao Bento |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 13 |
Criciuma |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 14 |
Goias GO |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 14 |
Guarani SP |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 14 |
Juventude |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 17 |
Avai |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 17 |
Ponte Preta |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
CRB AL |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
Boa Esporte MG |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Nautico PE következő 6 mérkőzések
|
2018-04-21 |
Botafogo PB
|
- |
Nautico PE
|
|
2018-04-29 |
Atlético Acreano
|
- |
Nautico PE
|
|
2018-05-06 |
Nautico PE
|
- |
Confianca
|
|
2018-05-12 |
Nautico PE
|
- |
Salgueiro
|
|
2018-05-19 |
Juazeirense
|
- |
Nautico PE
|
|
2018-05-27 |
Nautico PE
|
- |
Globo
|
Ponte Preta következő 6 mérkőzések
|
2018-04-21 |
Criciuma
|
- |
Ponte Preta
|
|
2018-04-28 |
Ponte Preta
|
- |
Londrina
|
|
2018-05-02 |
Ponte Preta
|
- |
Flamengo
|
|
2018-05-05 |
Guarani SP
|
- |
Ponte Preta
|
|
2018-05-10 |
Flamengo
|
- |
Ponte Preta
|
|
2018-05-13 |
Vila Nova
|
- |
Ponte Preta
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
2.29 |
3.20 |
3.10 |
| Valószínűség |
35% |
32% |
33% |
|
12 @ 1.36 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.37 |
1.61 |
| Valószínűség |
51% |
49% |
|
1X @ 1.37 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.44 |
2.62 |
| Valószínűség |
|
69% |
31% |
|
Felett 1.5 @ 1.44 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.35 |
1.57 |
| Valószínűség |
|
44% |
56% |
|
Alatt 2.5 @ 1.57 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
4.50 |
1.18 |
| Valószínűség |
|
25% |
75% |
|
Alatt 3.5 @ 1.18 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
2.00 |
1.75 |
| Valószínűség |
|
50% |
50% |
|
Nem @ 1.75 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-19 00:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!