Super Liga - Szerbia
szombat, 03.03.2018
14:00
14:00

Napredak Kr.

Vojvodina
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Krusevac |
| Vendég: | Újvidék |
| Távolság: | 220.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mladost |
| Befogadóképesség: | 10 331 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.10 | 2.79 | 12 | 1.39 | 1.57 | |||
| 35% | 28% | 37% | 1.36 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.08 | 2.10 | 1.70 | 3.74 | 1.22 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 27% | 73% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-16 | Vojvodina | 3 - 1 | Napredak Kr. |
| 2017-04-18 | Vojvodina | 2 - 1 | Napredak Kr. |
| 2016-12-04 | Vojvodina | 2 - 0 | Napredak Kr. |
| 2016-08-10 | Napredak Kr. | 0 - 0 | Vojvodina |
| 2015-04-09 | Vojvodina | 0 - 1 | Napredak Kr. |
| 2014-09-29 | Napredak Kr. | 0 - 1 | Vojvodina |
| 2014-05-25 | Napredak Kr. | 0 - 2 | Vojvodina |
| 2013-11-30 | Vojvodina | 3 - 1 | Napredak Kr. |
| 2010-05-16 | Vojvodina | 7 - 0 | Napredak Kr. |
| 2009-12-13 | Napredak Kr. | 2 - 0 | Vojvodina |
| 2009-04-04 | Vojvodina | 1 - 0 | Napredak Kr. |
| 2009-02-28 | Napredak Kr. | 2 - 1 | Vojvodina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 42% | 25% |
Napredak Kr. utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-23 | Vozdovac | 3 - 2 | Napredak Kr. |
| 2018-02-16 | Napredak Kr. | 4 - 3 | Sp. Subotica |
| 2017-12-13 | Javor Ivanjica | 0 - 1 | Napredak Kr. |
| 2017-12-10 | Napredak Kr. | 2 - 1 | Partizan |
| 2017-12-04 | Borac Cacak | 3 - 3 | Napredak Kr. |
| 2017-11-29 | Napredak Kr. | 1 - 1 | Backa Palanka |
| 2017-11-25 | Radnik | 2 - 3 | Napredak Kr. |
| 2017-11-18 | Napredak Kr. | 1 - 2 | Cukaricki |
| 2017-11-04 | Rad Belgrade | 1 - 0 | Napredak Kr. |
| 2017-10-29 | Radnicki Nis | 1 - 3 | Napredak Kr. |
| 2017-10-21 | Napredak Kr. | 2 - 1 | Zemun |
| 2017-10-15 | Mladost Lucani | 2 - 1 | Napredak Kr. |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 9 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 75% | 42% |
Vojvodina utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-24 | Macva Sabac | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2018-02-17 | Vojvodina | 2 - 0 | Vozdovac |
| 2017-12-13 | Sp. Subotica | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2017-12-09 | Vojvodina | 0 - 3 | Javor Ivanjica |
| 2017-12-03 | Partizan | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2017-11-29 | Vojvodina | 0 - 1 | Borac Cacak |
| 2017-11-25 | Backa Palanka | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2017-11-18 | Vojvodina | 0 - 0 | Radnik |
| 2017-11-03 | Cukaricki | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2017-10-28 | Rad Belgrade | 0 - 3 | Vojvodina |
| 2017-10-20 | Vojvodina | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2017-10-14 | Zemun | 0 - 0 | Vojvodina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 3 | 0 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 25% | 0% |
Tabella Super Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 24 | +51 | 61 |
| 2 | Partizan | 24 | +25 | 50 |
| 3 | Radnicki Nis | 24 | +8 | 43 |
| 4 | Cukaricki | 24 | +11 | 42 |
| 5 | Sp. Subotica | 24 | +16 | 40 |
| 6 | Vozdovac | 24 | +14 | 39 |
| 7 | Napredak Kr. | 24 | +5 | 37 |
| 8 | Vojvodina | 24 | +5 | 37 |
| 9 | Mladost Lucani | 24 | -3 | 30 |
| 10 | Radnik | 24 | -16 | 27 |
| 11 | Zemun | 24 | -11 | 25 |
| 12 | Macva Sabac | 24 | -12 | 25 |
| 13 | Backa Palanka | 24 | -18 | 24 |
| 14 | Javor Ivanjica | 24 | -21 | 18 |
| 15 | Borac Cacak | 24 | -24 | 16 |
| 16 | Rad Belgrade | 24 | -30 | 15 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Napredak Kr. | |
| Vojvodina | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Napredak Kr. | Vojvodina |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Partizan | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Radnicki Nis | ||
| 4 | Cukaricki | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Sp. Subotica | 4 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Vozdovac | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Napredak Kr. | - | |
| 8 | Vojvodina | - | |
| 9 | Mladost Lucani | ||
| 10 | Radnik | 1 - 2 | 0 - 4 |
| 11 | Zemun | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Macva Sabac | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Backa Palanka | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Javor Ivanjica | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Borac Cacak | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Rad Belgrade | 2 - 2 | 0 - 3 |
Liga pozíció
| Napredak Kr. | Vojvodina | |
| Pozíció | 7 | 8 |
| Pontok | 37 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 5 |
| Pontok | 23 | 17 |
Liga forma
| Napredak Kr. | Vojvodina | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
4 9 |
10
7 7 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
2 3 |
4
5 3 |
Liga gólok
| Napredak Kr. | Vojvodina | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
43
38 |
26
21 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
23
17 |
15
9 |
Teljes statisztika Super Liga
| Mérkőzések (192) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (505) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.63 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.49 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.14 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 65% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 47% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 27% |
Napredak Kr. következő 6 mérkőzések
| 2018-03-07 | Macva Sabac | - | Napredak Kr. |
| 2018-03-11 | Crvena Zvezda | - | Napredak Kr. |
| 2018-03-14 | Napredak Kr. | - | Cukaricki |
| 2018-03-18 | Napredak Kr. | - | Mladost Lucani |
| 2018-03-31 | Zemun | - | Napredak Kr. |
| 2018-04-05 | Napredak Kr. | - | Radnicki Nis |
Vojvodina következő 6 mérkőzések
| 2018-03-07 | Vojvodina | - | Crvena Zvezda |
| 2018-03-11 | Mladost Lucani | - | Vojvodina |
| 2018-03-14 | Vojvodina | - | Mladost Lucani |
| 2018-03-18 | Vojvodina | - | Zemun |
| 2018-03-31 | Radnicki Nis | - | Vojvodina |
| 2018-04-05 | Vojvodina | - | Rad Belgrade |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.29 | 3.10 | 2.79 |
| Valószínűség | 35% | 28% | 37% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 1.57 |
| Valószínűség | 49% | 51% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.32 | 3.08 | |
| Valószínűség | 74% | 26% | |
| Felett 1.5 @ 1.32 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.70 | |
| Valószínűség | 49% | 51% | |
| Alatt 2.5 @ 1.70 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.74 | 1.22 | |
| Valószínűség | 27% | 73% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.85 | 1.84 | |
| Valószínűség | 53% | 47% | |
| Igen @ 1.85 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-03 12:00. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
