Liga Portugal 2 - Portugália
szombat, 10.03.2018
15:00
15:00

Nacional Madeira

SC Braga B
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Funchal |
| Vendég: | Braga |
| Távolság: | 1 243.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio da Madeira |
| Befogadóképesség: | 5 132 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.64 | 3.60 | 5.75 | 1X | 1.16 | 2.29 | |||
| 40% | 38% | 22% | 1.16 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 76% | 24% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Utolsó 1 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-01 | SC Braga B | 5 - 4 | Nacional Madeira |
Nacional Madeira utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-07 | Nacional Madeira | 6 - 0 | Porto B |
| 2018-03-01 | Nacional Madeira | 2 - 1 | Oliveirense |
| 2018-02-18 | Academico Viseu | 3 - 3 | Nacional Madeira |
| 2018-02-11 | Nacional Madeira | 1 - 1 | Sp. Covilha |
| 2018-02-04 | Famalicao | 3 - 2 | Nacional Madeira |
| 2018-01-20 | Nacional Madeira | 2 - 0 | Benfica B |
| 2018-01-14 | Penafiel | 0 - 3 | Nacional Madeira |
| 2018-01-06 | V. Guimaraes B | 2 - 3 | Nacional Madeira |
| 2017-12-22 | Nacional Madeira | 2 - 2 | Arouca |
| 2017-12-17 | Leixoes | 2 - 2 | Nacional Madeira |
| 2017-12-10 | Nacional Madeira | 1 - 1 | Gil Vicente |
| 2017-12-03 | Santa Clara | 1 - 1 | Nacional Madeira |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 12 | 8 | 6 | |
| 42% | 50% | 8% | 100% | 67% | 50% |
SC Braga B utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-04 | SC Braga B | 1 - 0 | Famalicao |
| 2018-02-24 | Oliveirense | 2 - 3 | SC Braga B |
| 2018-02-17 | SC Braga B | 1 - 3 | Arouca |
| 2018-02-11 | Leixoes | 1 - 1 | SC Braga B |
| 2018-02-04 | SC Braga B | 0 - 0 | Penafiel |
| 2018-01-30 | Santa Clara | 0 - 0 | SC Braga B |
| 2018-01-21 | SC Braga B | 0 - 3 | Acad. Coimbra |
| 2018-01-14 | Uniao Madeira | 1 - 1 | SC Braga B |
| 2018-01-06 | SC Braga B | 0 - 0 | Sporting CP B |
| 2017-12-21 | Benfica B | 1 - 0 | SC Braga B |
| 2017-12-16 | SC Braga B | 1 - 2 | Porto B |
| 2017-12-10 | Academico Viseu | 2 - 1 | SC Braga B |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Tabella Liga Portugal 2
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Acad. Coimbra | 28 | +20 | 48 |
| 2 | Santa Clara | 27 | +7 | 46 |
| 3 | Arouca | 27 | +7 | 46 |
| 4 | Porto B | 27 | +2 | 45 |
| 5 | Penafiel | 27 | +5 | 44 |
| 6 | Nacional Madeira | 26 | +15 | 43 |
| 7 | Academico Viseu | 27 | +5 | 41 |
| 8 | Leixoes | 27 | +3 | 40 |
| 9 | Benfica B | 28 | -9 | 38 |
| 10 | V. Guimaraes B | 27 | -3 | 37 |
| 11 | Famalicao | 27 | -2 | 36 |
| 12 | Varzim | 27 | +1 | 35 |
| 13 | Sp. Covilha | 27 | -3 | 35 |
| 14 | Cova da Piedade | 27 | -2 | 33 |
| 15 | Oliveirense | 27 | -6 | 32 |
| 16 | Uniao Madeira | 27 | -3 | 31 |
| 17 | Sporting CP B | 27 | -12 | 31 |
| 18 | SC Braga B | 27 | -8 | 29 |
| 19 | Gil Vicente | 27 | -8 | 27 |
| 20 | Real SC Queluz | 26 | -9 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Nacional Madeira | |
| SC Braga B | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Nacional Madeira | SC Braga B |
|---|---|---|---|
| 1 | Acad. Coimbra | 2 - 0 | |
| 2 | Santa Clara | 0 - 0 | |
| 3 | Arouca | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Porto B | 6 - 0 | |
| 5 | Penafiel | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Nacional Madeira | - | |
| 7 | Academico Viseu | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Leixoes | 1 - 1 | |
| 9 | Benfica B | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | V. Guimaraes B | 3 - 1 | |
| 11 | Famalicao | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Varzim | ||
| 13 | Sp. Covilha | 1 - 1 | |
| 14 | Cova da Piedade | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Oliveirense | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 16 | Uniao Madeira | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Sporting CP B | 1 - 1 | |
| 18 | SC Braga B | - | |
| 19 | Gil Vicente | 1 - 1 | |
| 20 | Real SC Queluz | 0 - 4 | 1 - 3 |
Liga pozíció
| Nacional Madeira | SC Braga B | |
| Pozíció | 6 | 18 |
| Pontok | 43 | 29 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 10 |
| Pontok | 26 | 14 |
Liga forma
| Nacional Madeira | SC Braga B | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
11
10 5 |
6
11 10 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
5 1 |
3
5 5 |
Liga gólok
| Nacional Madeira | SC Braga B | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
49
34 |
28
36 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
25
13 |
14
16 |
Teljes statisztika Liga Portugal 2
| Mérkőzések (270) | |
| Hazai győzelmek | 47% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 26% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (677) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.51 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.46 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.04 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 79% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 63% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 52% |
| Felett 1.5 | 72% |
| Felett 2.5 | 49% |
| Felett 3.5 | 21% |
Nacional Madeira következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Cova da Piedade | - | Nacional Madeira |
| 2018-03-18 | Nacional Madeira | - | Varzim |
| 2018-03-21 | Real SC Queluz | - | Nacional Madeira |
| 2018-03-31 | Sporting CP B | - | Nacional Madeira |
| 2018-04-07 | Nacional Madeira | - | Acad. Coimbra |
| 2018-04-11 | Uniao Madeira | - | Nacional Madeira |
SC Braga B következő 6 mérkőzések
| 2018-03-17 | SC Braga B | - | Real SC Queluz |
| 2018-03-25 | Sp. Covilha | - | SC Braga B |
| 2018-03-31 | Varzim | - | SC Braga B |
| 2018-04-06 | SC Braga B | - | Cova da Piedade |
| 2018-04-11 | Gil Vicente | - | SC Braga B |
| 2018-04-15 | SC Braga B | - | V. Guimaraes B |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.64 | 3.60 | 5.75 |
| Valószínűség | 40% | 38% | 22% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.29 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 3.39 | |
| Valószínűség | 76% | 24% | |
| Felett 1.5 @ 1.30 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.39 | 1.30 | |
| Valószínűség | 26% | 74% | |
| Alatt 3.5 @ 1.30 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.83 | |
| Valószínűség | 56% | 44% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-10 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
