Eredivisie - Hollandia
vasárnap, 15.04.2018
11:30
11:30

NAC Breda

Willem II
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Breda |
| Vendég: | Tilburg |
| Távolság: | 22.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rat Verlegh Stadion |
| Befogadóképesség: | 19 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 11:30 (12:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.50 | 12 | 1.30 | 1.83 | |||
| 44% | 17% | 39% | 1.29 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 80% | 20% | 61% | 39% | 40% | 60% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-08 | Willem II | 1 - 1 | NAC Breda |
| 2016-05-22 | Willem II | 3 - 1 | NAC Breda |
| 2016-05-19 | NAC Breda | 2 - 1 | Willem II |
| 2015-01-25 | NAC Breda | 0 - 0 | Willem II |
| 2014-09-19 | Willem II | 2 - 1 | NAC Breda |
| 2013-03-17 | NAC Breda | 4 - 0 | Willem II |
| 2012-08-10 | Willem II | 1 - 1 | NAC Breda |
| 2011-05-15 | Willem II | 0 - 1 | NAC Breda |
| 2010-09-26 | NAC Breda | 2 - 1 | Willem II |
| 2009-11-08 | NAC Breda | 4 - 0 | Willem II |
| 2009-09-23 | Willem II | 2 - 3 | NAC Breda |
| 2009-04-05 | Willem II | 2 - 0 | NAC Breda |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 58% | 33% |
NAC Breda utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-07 | NAC Breda | 1 - 0 | Vitesse |
| 2018-03-31 | PSV Eindhoven | 5 - 1 | NAC Breda |
| 2018-03-18 | NAC Breda | 0 - 1 | Roda |
| 2018-03-10 | ADO Den Haag | 0 - 2 | NAC Breda |
| 2018-03-03 | NAC Breda | 2 - 1 | Feyenoord |
| 2018-02-23 | Groningen | 1 - 1 | NAC Breda |
| 2018-02-17 | NAC Breda | 1 - 3 | AZ Alkmaar |
| 2018-02-11 | Excelsior | 0 - 0 | NAC Breda |
| 2018-02-07 | NAC Breda | 6 - 1 | Heracles |
| 2018-02-04 | Ajax | 3 - 1 | NAC Breda |
| 2018-01-27 | NAC Breda | 0 - 1 | VVV-Venlo |
| 2018-01-20 | Zwolle | 1 - 0 | NAC Breda |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 5 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 42% | 33% |
Willem II utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-06 | Excelsior | 2 - 1 | Willem II |
| 2018-03-31 | Willem II | 3 - 2 | Utrecht |
| 2018-03-17 | Twente | 2 - 2 | Willem II |
| 2018-03-10 | Willem II | 5 - 0 | PSV Eindhoven |
| 2018-03-03 | Heerenveen | 2 - 0 | Willem II |
| 2018-02-28 | Feyenoord | 3 - 0 | Willem II |
| 2018-02-25 | Willem II | 1 - 0 | Roda |
| 2018-02-17 | ADO Den Haag | 2 - 1 | Willem II |
| 2018-02-10 | Heracles | 1 - 0 | Willem II |
| 2018-02-07 | Willem II | 3 - 0 | VVV-Venlo |
| 2018-02-04 | Sparta Rotterdam | 1 - 0 | Willem II |
| 2018-02-01 | Willem II | 2 - 2 | Roda |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 33% |
Tabella Eredivisie
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 30 | +45 | 77 |
| 2 | Ajax | 30 | +52 | 70 |
| 3 | AZ Alkmaar | 31 | +30 | 65 |
| 4 | Feyenoord | 30 | +28 | 54 |
| 5 | Utrecht | 30 | +6 | 49 |
| 6 | Vitesse | 31 | +12 | 45 |
| 7 | Zwolle | 31 | -3 | 44 |
| 8 | Heerenveen | 31 | -3 | 43 |
| 9 | ADO Den Haag | 31 | -7 | 43 |
| 10 | Excelsior | 31 | -10 | 39 |
| 11 | Heracles | 31 | -17 | 37 |
| 12 | VVV-Venlo | 31 | -12 | 34 |
| 13 | Groningen | 30 | -5 | 30 |
| 14 | Willem II | 30 | -11 | 30 |
| 15 | NAC Breda | 30 | -17 | 30 |
| 16 | Roda | 30 | -28 | 26 |
| 17 | Sparta Rotterdam | 31 | -37 | 24 |
| 18 | Twente | 31 | -23 | 20 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| NAC Breda | |
| Willem II | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | NAC Breda | Willem II |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV Eindhoven | 1 - 4 | 4 - 0 |
| 2 | Ajax | 0 - 8 | 3 - 1 |
| 3 | AZ Alkmaar | 1 - 3 | 3 - 2 |
| 4 | Feyenoord | 2 - 1 | 5 - 0 |
| 5 | Utrecht | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Vitesse | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Zwolle | 0 - 2 | |
| 8 | Heerenveen | 2 - 0 | |
| 9 | ADO Den Haag | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Excelsior | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Heracles | 6 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | VVV-Venlo | 0 - 1 | 3 - 3 |
| 13 | Groningen | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Willem II | - | |
| 15 | NAC Breda | - | |
| 16 | Roda | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 17 | Sparta Rotterdam | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 18 | Twente | 1 - 2 | 2 - 2 |
Liga pozíció
| NAC Breda | Willem II | |
| Pozíció | 15 | 14 |
| Pontok | 30 | 30 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 13 | 14 |
| Pontok | 19 | 9 |
Liga forma
| NAC Breda | Willem II | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
8
6 16 |
8
6 16 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
1 8 |
2
3 10 |
Liga gólok
| NAC Breda | Willem II | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
35
52 |
44
55 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
29 |
16
33 |
Teljes statisztika Eredivisie
| Mérkőzések (275) | |
| Hazai győzelmek | 44% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 32% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (844) | |
| Meccsenkénti gólok | 3.07 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.66 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.41 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 81% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 74% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 84% |
| Felett 2.5 | 61% |
| Felett 3.5 | 36% |
NAC Breda következő 6 mérkőzések
| 2018-04-18 | Sparta Rotterdam | - | NAC Breda |
| 2018-04-29 | NAC Breda | - | Heerenveen |
| 2018-05-06 | Twente | - | NAC Breda |
| 2018-07-14 | NAC Breda | - | Sparta Rotterdam |
| 2018-07-21 | Sheffield Wed | - | NAC Breda |
| 2018-07-28 | NAC Breda | - | Excelsior |
Willem II következő 6 mérkőzések
| 2018-04-18 | Willem II | - | Feyenoord |
| 2018-04-29 | Zwolle | - | Willem II |
| 2018-05-06 | Willem II | - | Vitesse |
| 2018-07-25 | Willem II | - | Sparta Rotterdam |
| 2018-07-28 | Willem II | - | Mechelen |
| 2018-08-04 | Willem II | - | Arisz |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 3.60 | 3.50 |
| Valószínűség | 44% | 17% | 39% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.30 | 1.83 |
| Valószínűség | 53% | 47% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 80% | 20% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 61% | 39% | |
| Felett 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.75 | 1.39 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 3.5 @ 1.39 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 2.10 | |
| Valószínűség | 59% | 41% | |
| Igen @ 1.66 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-15 08:04. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
