Primera División - Salvador
vasárnap, 21.01.2018
21:00
21:00

Mun. Limeno

Luis Angel Firpo
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Santa Rosa de Lima |
| Vendég: | Usulutan |
| Távolság: | 67.5 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 21:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.10 | 1X | 1.36 | 1.66 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.36 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.09 | 2.04 | 1.75 | 3.54 | 1.25 | ||||||
| 57% | 43% | 52% | 48% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-10-08 | Mun. Limeno | 1 - 1 | Luis Angel Firpo |
| 2017-08-06 | Luis Angel Firpo | 0 - 2 | Mun. Limeno |
| 2017-04-09 | Luis Angel Firpo | 0 - 0 | Mun. Limeno |
| 2017-02-12 | Mun. Limeno | 0 - 3 | Luis Angel Firpo |
| 2016-11-03 | Luis Angel Firpo | 2 - 3 | Mun. Limeno |
| 2016-09-04 | Mun. Limeno | 0 - 0 | Luis Angel Firpo |
| 2013-03-27 | Luis Angel Firpo | 0 - 2 | Mun. Limeno |
| 2013-02-09 | Mun. Limeno | 1 - 2 | Luis Angel Firpo |
| 2012-11-11 | Mun. Limeno | 1 - 3 | Luis Angel Firpo |
| 2012-08-20 | Luis Angel Firpo | 4 - 2 | Mun. Limeno |
| 2012-03-04 | Mun. Limeno | 0 - 0 | Luis Angel Firpo |
| 2012-01-15 | Luis Angel Firpo | 1 - 0 | Mun. Limeno |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Mun. Limeno utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-14 | Alianza San S. | 2 - 1 | Mun. Limeno |
| 2017-12-03 | Santa Tecla | 0 - 0 | Mun. Limeno |
| 2017-11-29 | Mun. Limeno | 0 - 0 | Santa Tecla |
| 2017-11-25 | Mun. Limeno | 3 - 0 | Sonsonate |
| 2017-11-19 | Aguila | 2 - 1 | Mun. Limeno |
| 2017-11-15 | Mun. Limeno | 0 - 1 | Alianza San S. |
| 2017-11-12 | Mun. Limeno | 4 - 0 | Audaz |
| 2017-11-05 | Isidro Metapan | 2 - 1 | Mun. Limeno |
| 2017-10-29 | Santa Tecla | 4 - 0 | Mun. Limeno |
| 2017-10-21 | Dragon | 1 - 1 | Mun. Limeno |
| 2017-10-18 | Mun. Limeno | 0 - 3 | FAS Santa Ana |
| 2017-10-15 | Pasaquina | 1 - 1 | Mun. Limeno |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Luis Angel Firpo utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-14 | Luis Angel Firpo | 1 - 0 | FAS Santa Ana |
| 2017-11-25 | Isidro Metapan | 4 - 2 | Luis Angel Firpo |
| 2017-11-19 | Luis Angel Firpo | 2 - 2 | Santa Tecla |
| 2017-11-15 | Dragon | 0 - 0 | Luis Angel Firpo |
| 2017-11-12 | Luis Angel Firpo | 0 - 1 | FAS Santa Ana |
| 2017-11-05 | Pasaquina | 0 - 0 | Luis Angel Firpo |
| 2017-10-29 | Alianza San S. | 0 - 0 | Luis Angel Firpo |
| 2017-10-22 | Luis Angel Firpo | 0 - 2 | Chalatenango |
| 2017-10-19 | Sonsonate | 4 - 4 | Luis Angel Firpo |
| 2017-10-15 | Luis Angel Firpo | 1 - 1 | Aguila |
| 2017-10-12 | Luis Angel Firpo | 1 - 1 | Audaz |
| 2017-10-08 | Mun. Limeno | 1 - 1 | Luis Angel Firpo |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 7 | 3 | 3 | |
| 8% | 67% | 25% | 58% | 25% | 25% |
Tabella Primera División
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pasaquina | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Santa Tecla | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Alianza San S. | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Isidro Metapan | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Aguila | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Luis Angel Firpo | 1 | +1 | 3 |
| 7 | FAS Santa Ana | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Dragon | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Mun. Limeno | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Chalatenango | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Sonsonate | 1 | -3 | 0 |
| 12 | Audaz | 1 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Mun. Limeno | |
| Luis Angel Firpo | |
| Hazai | |
| Vendég |
Liga pozíció
| Mun. Limeno | Luis Angel Firpo | |
| Pozíció | 8 | 5 |
| Pontok | 0 | 3 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 7 | 7 |
| Pontok | 0 | 0 |
Liga forma
| Mun. Limeno | Luis Angel Firpo | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
0 0 |
0
0 0 |
Liga gólok
| Mun. Limeno | Luis Angel Firpo | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
2 |
1
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
0
0 |
0
0 |
Teljes statisztika Primera División
| Mérkőzések (7) | |
| Hazai győzelmek | 57% |
| Döntetlenek | 14% |
| Vendég győzelmek | 29% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (18) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.57 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.71 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.86 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 86% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 71% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 57% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 57% |
| Felett 3.5 | 14% |
Mun. Limeno következő 6 mérkőzések
| 2018-01-24 | Mun. Limeno | - | Isidro Metapan |
| 2018-01-28 | Sonsonate | - | Mun. Limeno |
| 2018-02-04 | Mun. Limeno | - | Aguila |
| 2018-02-07 | Audaz | - | Mun. Limeno |
| 2018-02-11 | Mun. Limeno | - | FAS Santa Ana |
| 2018-02-17 | Pasaquina | - | Mun. Limeno |
Luis Angel Firpo következő 6 mérkőzések
| 2018-01-25 | Luis Angel Firpo | - | Pasaquina |
| 2018-01-28 | Isidro Metapan | - | Luis Angel Firpo |
| 2018-02-04 | Luis Angel Firpo | - | Chalatenango |
| 2018-02-08 | Sonsonate | - | Luis Angel Firpo |
| 2018-02-11 | Luis Angel Firpo | - | Santa Tecla |
| 2018-02-18 | Aguila | - | Luis Angel Firpo |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 3.20 | 3.10 |
| Valószínűség | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.36 | 1.66 |
| Valószínűség | 59% | 41% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.32 | 3.09 | |
| Valószínűség | 57% | 43% | |
| Felett 1.5 @ 1.32 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 1.75 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Felett 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.54 | 1.25 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.25 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 1.88 | |
| Valószínűség | 52% | 48% | |
| Igen @ 1.83 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-21 20:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
