Primera División - Costa Rica

vasárnap, 15.10.2017
18:00
Mun. Grecia

Mun. Grecia

Perez Zeledon

Perez Zeledon

0 - 3
(0 - 1,  0 - 2)
Információ
Város
Hazai: Görögország
Vendég: San Isidro
Távolság: 102.4 km
Kezdési időpont
Óra: 18:00 (11:00 helyi idő)

Oddsok

1 X 2 E/O 1X X2
2.00 3.30 3.40 X2 1.30 1.73
28% 43% 29% 1.73 49% 51%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.16 4.58 1.50 2.50 2.28 1.55
88% 12% 76% 24% 42% 58%

Utolsó 1 közvetlen mérkőzések

2017-08-10 Perez Zeledon 2 - 2 Mun. Grecia

Mun. Grecia utolsó 12 mérkőzések

2017-10-11 Mun. Grecia 1 - 1 Guadalupe FC
2017-10-01 LD Alajuelense 3 - 0 Mun. Grecia
2017-09-27 Carmelita 0 - 1 Mun. Grecia
2017-09-24 Mun. Grecia 0 - 0 Cartagines
2017-09-17 Mun. Liberia 1 - 4 Mun. Grecia
2017-09-10 Mun. Grecia 3 - 3 Limon
2017-09-04 Dep. Saprissa 6 - 1 Mun. Grecia
2017-08-27 Mun. Grecia 2 - 1 Santos Guapiles
2017-08-20 Herediano 2 - 1 Mun. Grecia
2017-08-13 U. de Costa Rica 1 - 2 Mun. Grecia
2017-08-10 Perez Zeledon 2 - 2 Mun. Grecia
2017-08-06 Guadalupe FC 0 - 3 Mun. Grecia
G D V +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 10 9 4
42% 33% 25% 83% 75% 33%

Perez Zeledon utolsó 12 mérkőzések

2017-10-12 Dep. Saprissa 1 - 2 Perez Zeledon
2017-10-01 Perez Zeledon 4 - 1 Santos Guapiles
2017-09-24 Mun. Liberia 2 - 2 Perez Zeledon
2017-09-21 Perez Zeledon 3 - 3 Cartagines
2017-09-17 Herediano 2 - 1 Perez Zeledon
2017-09-10 Perez Zeledon 3 - 1 U. de Costa Rica
2017-09-03 LD Alajuelense 3 - 3 Perez Zeledon
2017-08-27 Guadalupe FC 1 - 2 Perez Zeledon
2017-08-20 Perez Zeledon 2 - 0 Limon
2017-08-13 Perez Zeledon 3 - 1 Carmelita
2017-08-10 Perez Zeledon 2 - 2 Mun. Grecia
2017-08-06 Perez Zeledon 1 - 2 Dep. Saprissa
G D V +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 12 11 7
50% 33% 17% 100% 92% 58%

Tabella Primera División

H Csapat M G D V SG KG GK P
1 Herediano 13 10 3 0 23 6 +17 33
2 Dep. Saprissa 13 8 1 4 28 15 +13 25
3 Perez Zeledon 13 6 4 3 28 23 +5 22
4 LD Alajuelense 13 5 6 2 23 14 +9 21
5 Limon 13 5 5 3 22 20 +2 20
6 Santos Guapiles 13 5 4 4 23 22 +1 19
7 Mun. Grecia 13 5 4 4 20 23 -3 19
8 Cartagines 13 2 8 3 12 16 -4 14
9 U. de Costa Rica 13 3 4 6 10 15 -5 13
10 Mun. Liberia 13 3 2 8 16 28 -12 11
11 Carmelita 13 1 4 8 13 23 -10 7
12 Guadalupe FC 13 1 3 9 12 25 -13 6

Mérkőzések kronológiája a ligában

Mun. Grecia              
Perez Zeledon              
Hazai              
Vendég              

Mérkőzések hazai/vendég

H Csapat Mun. Grecia Perez Zeledon
1 Herediano   2 - 1
2 Dep. Saprissa   1 - 2
3 Perez Zeledon   -
4 LD Alajuelense 0 - 3 3 - 3
5 Limon 3 - 3  
6 Santos Guapiles 2 - 1 4 - 0
7 Mun. Grecia -  
8 Cartagines 0 - 0  
9 U. de Costa Rica    
10 Mun. Liberia   2 - 2
11 Carmelita    
12 Guadalupe FC 1 - 1 1 - 2

Liga pozíció

  Mun. Grecia Perez Zeledon
Pozíció 7 3
Pontok 19 22
  Hazai Vendég
Pozíció 11 4
Pontok 6 8

Liga forma

  Mun. Grecia Perez Zeledon
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
5      
4     
4     
6       
4     
3    
  Hazai Vendég
Győzelmek
Döntetlenek
Vereségek
1  
3    
1  
2   
2   
2   

Liga gólok

  Mun. Grecia Perez Zeledon
Lőtt gólok
Kapott gólok
20                     
23                        
28                             
23                        
  Hazai Vendég
Lőtt gólok
Kapott gólok
6       
8         
10           
13              

Teljes statisztika Primera División

Mérkőzések   (78)
Hazai győzelmek 44%
Döntetlenek 31%
Vendég győzelmek 26%
Lejátszott mérkőzések 100%
Gólok   (230)
Meccsenkénti gólok 2.95
Meccsenkénti hazai gólok 1.68
Meccsenkénti vendég gólok 1.27
Hazai csapat lőtt gólok 78%
Vendég csapatok lőtt gólok 76%
Mindkét Csapat gólt Szerez 63%
Felett 1.5 82%
Felett 2.5 60%
Felett 3.5 36%

Mun. Grecia következő 6 mérkőzések

2017-10-22 Mun. Grecia - U. de Costa Rica
2017-10-25 Mun. Grecia - Herediano
2017-10-29 Santos Guapiles - Mun. Grecia
2017-11-03 Mun. Grecia - Dep. Saprissa
2017-11-05 Limon - Mun. Grecia
2017-11-12 Mun. Grecia - Mun. Liberia

Perez Zeledon következő 6 mérkőzések

2017-10-22 Carmelita - Perez Zeledon
2017-10-25 Limon - Perez Zeledon
2017-10-29 Perez Zeledon - Guadalupe FC
2017-11-02 Perez Zeledon - LD Alajuelense
2017-11-04 U. de Costa Rica - Perez Zeledon
2017-11-12 Perez Zeledon - Herediano

Oddsok és valószínűségek

Normál 1X2 1 X 2
Oddsok 2.00 3.30 3.40
Valószínűség 28% 43% 29%
X2 @ 1.73
Dupla esély 1X X2
Oddsok 1.30 1.73
Valószínűség 49% 51%
X2 @ 1.73
Felett/Alatt 1.5 Flt Alt
Oddsok   1.16 4.58
Valószínűség   88% 12%
Felett 1.5 @ 1.16
Felett/Alatt 2.5 Flt Alt
Oddsok   1.50 2.50
Valószínűség   76% 24%
Felett 2.5 @ 1.50
Felett/Alatt 3.5 Flt Alt
Oddsok   2.28 1.55
Valószínűség   42% 58%
Alatt 3.5 @ 1.55
Mindkét Csapat gólt Szerez Igen Nem
Oddsok   1.45 2.54
Valószínűség   69% 31%
Igen @ 1.45

*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-10-15 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!

Get it on Google Play