Liga Nacional - Guatemala
vasárnap, 11.02.2018
17:00
17:00

Municipal

Guastatoya
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Guatemala City |
| Vendég: | Guastatoya |
| Távolság: | 53.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | El Trebol |
| Befogadóképesség: | 7 500 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 17:00 (11:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.29 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.10 | |||
| 40% | 38% | 22% | 1.66 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.16 | 2.00 | 1.80 | 3.25 | 1.29 | ||||||
| 68% | 32% | 40% | 60% | 20% | 80% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-02 | Municipal | 2 - 0 | Guastatoya |
| 2017-11-29 | Guastatoya | 1 - 1 | Municipal |
| 2017-11-05 | Guastatoya | 1 - 2 | Municipal |
| 2017-09-03 | Municipal | 0 - 0 | Guastatoya |
| 2017-05-28 | Municipal | 2 - 0 | Guastatoya |
| 2017-05-24 | Guastatoya | 0 - 0 | Municipal |
| 2017-04-12 | Guastatoya | 2 - 1 | Municipal |
| 2017-02-15 | Municipal | 1 - 1 | Guastatoya |
| 2016-11-06 | Municipal | 2 - 1 | Guastatoya |
| 2016-08-21 | Guastatoya | 1 - 1 | Municipal |
| 2016-05-01 | Guastatoya | 2 - 0 | Municipal |
| 2016-02-28 | Municipal | 1 - 0 | Guastatoya |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 3 | 0 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 25% | 0% |
Municipal utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-04 | Xelaju MC | 2 - 2 | Municipal |
| 2018-01-31 | Municipal | 2 - 0 | Malacateco |
| 2018-01-28 | Siquinala | 2 - 1 | Municipal |
| 2018-01-21 | Municipal | 1 - 1 | Comunicaciones |
| 2018-01-13 | Dep. Petapa | 0 - 1 | Municipal |
| 2017-12-17 | Antigua GFC | 2 - 1 | Municipal |
| 2017-12-15 | Municipal | 1 - 1 | Antigua GFC |
| 2017-12-11 | Dep. Petapa | 0 - 3 | Municipal |
| 2017-12-08 | Municipal | 2 - 1 | Dep. Petapa |
| 2017-12-02 | Municipal | 2 - 0 | Guastatoya |
| 2017-11-29 | Guastatoya | 1 - 1 | Municipal |
| 2017-11-26 | Municipal | 2 - 0 | Suchitepequez |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 5 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 42% | 8% |
Guastatoya utolsó 12 mérkőzések
| 2018-02-04 | Guastatoya | 3 - 2 | Antigua GFC |
| 2018-02-01 | Coban Imperial | 2 - 0 | Guastatoya |
| 2018-01-28 | Xelaju MC | 0 - 0 | Guastatoya |
| 2018-01-21 | Guastatoya | 3 - 0 | Malacateco |
| 2018-01-14 | Siquinala | 1 - 0 | Guastatoya |
| 2017-12-02 | Municipal | 2 - 0 | Guastatoya |
| 2017-11-29 | Guastatoya | 1 - 1 | Municipal |
| 2017-11-26 | Guastatoya | 1 - 0 | Sanarate |
| 2017-11-20 | Xelaju MC | 0 - 0 | Guastatoya |
| 2017-11-15 | Guastatoya | 4 - 1 | Suchitepequez |
| 2017-11-12 | Malacateco | 2 - 2 | Guastatoya |
| 2017-11-05 | Guastatoya | 1 - 2 | Municipal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Tabella Liga Nacional
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigua GFC | 5 | +6 | 12 |
| 2 | Dep. Petapa | 6 | -1 | 12 |
| 3 | Sanarate | 5 | +5 | 10 |
| 4 | Siquinala | 5 | +1 | 10 |
| 5 | Municipal | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Comunicaciones | 6 | -1 | 8 |
| 7 | Guastatoya | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Coban Imperial | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Marquense | 5 | -2 | 4 |
| 10 | Malacateco | 5 | -5 | 4 |
| 11 | Xelaju MC | 5 | -3 | 3 |
| 12 | Suchitepequez | 5 | -4 | 1 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Municipal | |
| Guastatoya | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Municipal | Guastatoya |
|---|---|---|---|
| 1 | Antigua GFC | ||
| 2 | Dep. Petapa | ||
| 3 | Sanarate | ||
| 4 | Siquinala | 1 - 0 | |
| 5 | Municipal | - | |
| 6 | Comunicaciones | 1 - 1 | |
| 7 | Guastatoya | - | |
| 7 | Coban Imperial | 2 - 0 | |
| 9 | Marquense | ||
| 10 | Malacateco | 2 - 0 | |
| 11 | Xelaju MC | 0 - 0 | |
| 12 | Suchitepequez |
Liga pozíció
| Municipal | Guastatoya | |
| Pozíció | 5 | 7 |
| Pontok | 8 | 7 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 6 | 10 |
| Pontok | 4 | 1 |
Liga forma
| Municipal | Guastatoya | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
2 1 |
2
1 2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
0
1 2 |
Liga gólok
| Municipal | Guastatoya | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
7
5 |
6
5 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
0
3 |
Teljes statisztika Liga Nacional
| Mérkőzések (31) | |
| Hazai győzelmek | 58% |
| Döntetlenek | 23% |
| Vendég győzelmek | 19% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (72) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.32 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.48 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 0.84 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 84% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 61% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 65% |
| Felett 2.5 | 42% |
| Felett 3.5 | 23% |
Municipal következő 6 mérkőzések
| 2018-02-14 | Antigua GFC | - | Municipal |
| 2018-02-18 | Coban Imperial | - | Municipal |
| 2018-02-25 | Municipal | - | Suchitepequez |
| 2018-03-04 | Marquense | - | Municipal |
| 2018-03-07 | Municipal | - | Sanarate |
| 2018-03-11 | Municipal | - | Dep. Petapa |
Guastatoya következő 6 mérkőzések
| 2018-02-14 | Guastatoya | - | Suchitepequez |
| 2018-02-18 | Marquense | - | Guastatoya |
| 2018-02-25 | Guastatoya | - | Sanarate |
| 2018-03-03 | Dep. Petapa | - | Guastatoya |
| 2018-03-07 | Guastatoya | - | Comunicaciones |
| 2018-03-11 | Guastatoya | - | Siquinala |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.66 | 3.29 | 5.00 |
| Valószínűség | 40% | 38% | 22% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.14 | 2.10 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.31 | 3.16 | |
| Valószínűség | 68% | 32% | |
| Felett 1.5 @ 1.31 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.00 | 1.80 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 1.80 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.29 | |
| Valószínűség | 20% | 80% | |
| Alatt 3.5 @ 1.29 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.86 | 1.85 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.85 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-11 16:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
