League Two - Skócia
szombat, 20.01.2018
15:00
15:00

Montrose

Clyde
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Montrose |
| Vendég: | Cumbernauld |
| Távolság: | 126.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Links Park |
| Befogadóképesség: | 4 934 (1 324) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.60 | 3.75 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 54% | 31% | 15% | 1.90 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 30% | 70% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-12-02 | Clyde | 0 - 0 | Montrose |
| 2017-09-30 | Montrose | 3 - 2 | Clyde |
| 2017-05-06 | Montrose | 1 - 1 | Clyde |
| 2017-02-28 | Clyde | 1 - 2 | Montrose |
| 2016-12-10 | Montrose | 2 - 1 | Clyde |
| 2016-08-06 | Clyde | 2 - 1 | Montrose |
| 2016-04-02 | Clyde | 3 - 3 | Montrose |
| 2016-01-23 | Montrose | 2 - 1 | Clyde |
| 2015-11-07 | Clyde | 3 - 1 | Montrose |
| 2015-08-22 | Montrose | 2 - 0 | Clyde |
| 2015-04-25 | Montrose | 0 - 1 | Clyde |
| 2015-02-28 | Clyde | 2 - 0 | Montrose |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Montrose utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Edinburgh City | 0 - 2 | Montrose |
| 2018-01-06 | Annan Athletic | 0 - 1 | Montrose |
| 2018-01-02 | Montrose | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| 2017-12-30 | Montrose | 2 - 6 | Peterhead |
| 2017-12-23 | Stirling Albion | 0 - 1 | Montrose |
| 2017-12-16 | Montrose | 3 - 0 | Elgin City |
| 2017-12-09 | Montrose | 3 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-02 | Clyde | 0 - 0 | Montrose |
| 2017-11-25 | Stenhousemuir | 0 - 1 | Montrose |
| 2017-11-21 | Queen of South | 2 - 1 | Montrose |
| 2017-11-18 | Montrose | 0 - 0 | Queen of South |
| 2017-11-11 | Montrose | 1 - 1 | Annan Athletic |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 4 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 33% | 8% |
Clyde utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Clyde | 0 - 3 | Stenhousemuir |
| 2018-01-06 | Elgin City | 2 - 1 | Clyde |
| 2018-01-02 | Clyde | 0 - 0 | Annan Athletic |
| 2017-12-23 | Clyde | 0 - 0 | Berwick Rangers |
| 2017-12-02 | Clyde | 0 - 0 | Montrose |
| 2017-11-25 | Annan Athletic | 0 - 0 | Clyde |
| 2017-11-18 | Clyde | 0 - 2 | East Fife |
| 2017-11-11 | Clyde | 1 - 1 | Stirling Albion |
| 2017-11-04 | Stenhousemuir | 1 - 1 | Clyde |
| 2017-10-28 | Clyde | 2 - 4 | Elgin City |
| 2017-10-21 | Clyde | 1 - 4 | Peterhead |
| 2017-09-30 | Montrose | 3 - 2 | Clyde |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 6 | 6 | 8 | 5 | 3 | |
| 0% | 50% | 50% | 67% | 42% | 25% |
Tabella League Two
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 21 | +11 | 44 |
| 2 | Peterhead | 19 | +30 | 43 |
| 3 | Stenhousemuir | 20 | +10 | 35 |
| 4 | Annan Athletic | 21 | +8 | 31 |
| 5 | Stirling Albion | 19 | +11 | 30 |
| 6 | Elgin City | 20 | -3 | 30 |
| 7 | Berwick Rangers | 19 | -19 | 21 |
| 8 | Edinburgh City | 20 | -17 | 15 |
| 9 | Clyde | 18 | -12 | 14 |
| 10 | Cowdenbeath | 19 | -19 | 9 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Montrose | |
| Clyde | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Montrose | Clyde |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | - | 3 - 2 |
| 2 | Peterhead | 2 - 6 | |
| 3 | Stenhousemuir | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Annan Athletic | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Stirling Albion | 1 - 3 | 2 - 3 |
| 6 | Elgin City | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Berwick Rangers | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Edinburgh City | 1 - 0 | |
| 9 | Clyde | 3 - 2 | - |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 1 |
Liga pozíció
| Montrose | Clyde | |
| Pozíció | 1 | 9 |
| Pontok | 44 | 14 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 4 | 9 |
| Pontok | 18 | 5 |
Liga forma
| Montrose | Clyde | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
13
5 3 |
2
8 8 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
5
3 2 |
1
2 4 |
Liga gólok
| Montrose | Clyde | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
31
20 |
20
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
17
14 |
10
14 |
Teljes statisztika League Two
| Mérkőzések (98) | |
| Hazai győzelmek | 39% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 39% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (273) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.79 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.41 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.38 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 74% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 69% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 50% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 30% |
Montrose következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Montrose | - | Stirling Albion |
| 2018-02-03 | Peterhead | - | Montrose |
| 2018-02-10 | Montrose | - | Stenhousemuir |
| 2018-02-17 | Elgin City | - | Montrose |
| 2018-02-24 | Berwick Rangers | - | Montrose |
| 2018-03-03 | Montrose | - | Annan Athletic |
Clyde következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Clyde | - | Peterhead |
| 2018-02-03 | Clyde | - | Edinburgh City |
| 2018-02-10 | Berwick Rangers | - | Clyde |
| 2018-02-17 | Clyde | - | Cowdenbeath |
| 2018-02-24 | Stirling Albion | - | Clyde |
| 2018-02-27 | Peterhead | - | Clyde |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 3.60 | 3.75 |
| Valószínűség | 54% | 31% | 15% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 1.80 |
| Valószínűség | 77% | 23% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 47% | 53% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 30% | 70% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.90 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-20 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
