Mexikói Kupa
szerda, 21.02.2018
03:00
Monterrey
Dorados Sinaloa
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Információ |
| Város |
| Hazai: |
Monterrey |
| Vendég: |
Mazatlan |
| Távolság: |
668.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Estadio BBVA
(Guadalupe)
|
| Befogadóképesség: |
53 529 |
| Fotók: |
Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont |
| Óra: |
03:00 (21:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 |
X |
2 |
E/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
5.00 |
8.00 |
1 |
|
|
|
1.09 |
3.20 |
| 44% |
33% |
23% |
1.36 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.39 |
|
|
|
2.37 |
1.53 |
| 81% |
19% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Utolsó 5 közvetlen mérkőzések
|
2018-01-18 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 2 |
Monterrey
|
|
2017-02-22 |
Dorados Sinaloa
|
0 - 5 |
Monterrey
|
|
2017-02-02 |
Monterrey
|
5 - 0 |
Dorados Sinaloa
|
|
2016-02-07 |
Monterrey
|
3 - 0 |
Dorados Sinaloa
|
|
2015-08-16 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 4 |
Monterrey
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
0 |
|
5 |
5 |
3 |
| 100% |
0% |
0% |
|
100% |
100% |
60% |
Monterrey utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-18 |
Necaxa
|
3 - 0 |
Monterrey
|
|
2018-02-15 |
Monterrey
|
2 - 2 |
Cruz Azul
|
|
2018-02-11 |
Dep. Toluca
|
2 - 1 |
Monterrey
|
|
2018-02-04 |
Monterrey
|
5 - 1 |
Leon
|
|
2018-01-28 |
Guadalajara
|
1 - 2 |
Monterrey
|
|
2018-01-25 |
Monterrey
|
3 - 1 |
Correcaminos
|
|
2018-01-21 |
Monterrey
|
0 - 0 |
Club Tijuana
|
|
2018-01-18 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 2 |
Monterrey
|
|
2018-01-15 |
Veracruz
|
0 - 2 |
Monterrey
|
|
2018-01-07 |
Monterrey
|
1 - 1 |
Morelia
|
|
2017-12-22 |
Monterrey
|
1 - 0 |
Pachuca
|
|
2017-12-11 |
Monterrey
|
1 - 2 |
Tigres UANL
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
8 |
3 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
67% |
25% |
Dorados Sinaloa utolsó 12 mérkőzések
|
2018-02-18 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 0 |
Cimarrones
|
|
2018-02-15 |
Atlante
|
0 - 2 |
Dorados Sinaloa
|
|
2018-02-11 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 0 |
Jaiba Brava
|
|
2018-02-07 |
Dorados Sinaloa
|
0 - 1 |
Correcaminos
|
|
2018-02-04 |
Juarez
|
1 - 1 |
Dorados Sinaloa
|
|
2018-02-01 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 2 |
Alebrijes Oaxaca
|
|
2018-01-28 |
Leones Negros
|
0 - 2 |
Dorados Sinaloa
|
|
2018-01-21 |
Dorados Sinaloa
|
0 - 1 |
Venados
|
|
2018-01-18 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 2 |
Monterrey
|
|
2018-01-14 |
Dorados Sinaloa
|
1 - 1 |
Zacatecas
|
|
2018-01-11 |
Correcaminos
|
2 - 1 |
Dorados Sinaloa
|
|
2018-01-06 |
Potros UAEM
|
0 - 1 |
Dorados Sinaloa
|
| G |
D |
V |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
3 |
0 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
25% |
0% |
Tabella Liga MX
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Club America |
8 |
4 |
4 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
16 |
| 2 |
Santos Laguna |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
14 |
| 3 |
Pumas UNAM |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 4 |
Puebla |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 5 |
Morelia |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
13 |
| 6 |
Necaxa |
8 |
3 |
3 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 7 |
Monterrey |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
12 |
| 8 |
Club Tijuana |
8 |
3 |
3 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
12 |
| 9 |
Dep. Toluca |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 10 |
Tigres UANL |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 11 |
Pachuca |
8 |
3 |
2 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
11 |
| 12 |
Leon |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
18 |
-8 |
11 |
| 13 |
Queretaro |
8 |
2 |
3 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 14 |
Veracruz |
8 |
2 |
3 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
9 |
| 15 |
Cruz Azul |
8 |
1 |
5 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
8 |
| 16 |
Guadalajara |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 17 |
Lobos BUAP |
8 |
1 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
5 |
| 18 |
Atlas |
8 |
1 |
1 |
6 |
7 |
16 |
-9 |
4 |
Tabella Liga de Expansion MX
| H |
Csapat |
M |
G |
D |
V |
SG |
KG |
GK |
P |
| 1 |
Zacatecas |
9 |
5 |
3 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
18 |
| 2 |
Alebrijes Oaxaca |
9 |
5 |
2 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
17 |
| 3 |
Dorados Sinaloa |
9 |
5 |
2 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
17 |
| 4 |
Leones Negros |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 5 |
Cancun |
9 |
3 |
4 |
2 |
16 |
14 |
+2 |
13 |
| 6 |
Jaiba Brava |
9 |
3 |
4 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
13 |
| 7 |
Venados |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 8 |
Zacatepec |
8 |
3 |
3 |
2 |
7 |
7 |
0 |
12 |
| 9 |
Atlante |
9 |
3 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
12 |
| 10 |
Juarez |
9 |
2 |
5 |
2 |
9 |
9 |
0 |
11 |
| 11 |
Celaya |
9 |
3 |
2 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
11 |
| 12 |
Potros UAEM |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
10 |
| 13 |
Correcaminos |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
10 |
| 14 |
Cimarrones |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 15 |
Murcielagos |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
8 |
| 16 |
Atl. San Luis |
8 |
1 |
1 |
6 |
5 |
14 |
-9 |
4 |
Monterrey következő 6 mérkőzések
|
2018-02-24 |
Atlas
|
- |
Monterrey
|
|
2018-02-28 |
Correcaminos
|
- |
Monterrey
|
|
2018-03-04 |
Monterrey
|
- |
Puebla
|
|
2018-03-08 |
Monterrey
|
- |
Queretaro
|
|
2018-03-12 |
Santos Laguna
|
- |
Monterrey
|
|
2018-03-18 |
Monterrey
|
- |
Queretaro
|
Dorados Sinaloa következő 6 mérkőzések
|
2018-02-24 |
Murcielagos
|
- |
Dorados Sinaloa
|
|
2018-03-04 |
Dorados Sinaloa
|
- |
Cancun
|
|
2018-03-10 |
Zacatepec
|
- |
Dorados Sinaloa
|
|
2018-03-18 |
Dorados Sinaloa
|
- |
Celaya
|
|
2018-03-24 |
Atl. San Luis
|
- |
Dorados Sinaloa
|
|
2018-04-01 |
Dorados Sinaloa
|
- |
Correcaminos
|
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oddsok |
1.36 |
5.00 |
8.00 |
| Valószínűség |
44% |
33% |
23% |
|
1 @ 1.36 |
| Dupla esély |
1X |
X2 |
| Oddsok |
1.09 |
3.20 |
| Valószínűség |
82% |
18% |
|
1X @ 1.09 |
| Felett/Alatt 1.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.16 |
5.00 |
| Valószínűség |
|
81% |
19% |
|
Felett 1.5 @ 1.16 |
| Felett/Alatt 2.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
1.53 |
2.39 |
| Valószínűség |
|
60% |
40% |
|
Felett 2.5 @ 1.53 |
| Felett/Alatt 3.5 |
Flt |
Alt |
| Oddsok |
|
2.37 |
1.53 |
| Valószínűség |
|
39% |
61% |
|
Alatt 3.5 @ 1.53 |
| Mindkét Csapat gólt Szerez |
Igen |
Nem |
| Oddsok |
|
1.80 |
1.90 |
| Valószínűség |
|
52% |
48% |
|
Igen @ 1.80 |
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-02-21 00:05. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!