Liga MX - Mexikó
vasárnap, 21.01.2018
01:00
01:00

Monterrey

Club Tijuana
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Monterrey |
| Vendég: | Tijuana |
| Távolság: | 1 787.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio BBVA (Guadalupe) |
| Befogadóképesség: | 53 529 |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 01:00 (19:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 5.50 | 1X | 1.16 | 2.39 | |||
| 11% | 81% | 8% | 1.16 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 58% | 42% | 16% | 84% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-08-05 | Club Tijuana | 0 - 3 | Monterrey |
| 2017-02-25 | Club Tijuana | 2 - 0 | Monterrey |
| 2016-09-11 | Monterrey | 0 - 0 | Club Tijuana |
| 2016-04-16 | Club Tijuana | 1 - 2 | Monterrey |
| 2015-10-25 | Monterrey | 3 - 1 | Club Tijuana |
| 2015-04-05 | Club Tijuana | 3 - 4 | Monterrey |
| 2014-10-05 | Monterrey | 1 - 1 | Club Tijuana |
| 2014-02-08 | Club Tijuana | 2 - 1 | Monterrey |
| 2013-08-18 | Monterrey | 2 - 1 | Club Tijuana |
| 2013-03-17 | Club Tijuana | 2 - 2 | Monterrey |
| 2012-11-19 | Club Tijuana | 1 - 1 | Monterrey |
| 2012-11-16 | Monterrey | 0 - 1 | Club Tijuana |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Monterrey utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-18 | Dorados Sinaloa | 1 - 2 | Monterrey |
| 2018-01-15 | Veracruz | 0 - 2 | Monterrey |
| 2018-01-07 | Monterrey | 1 - 1 | Morelia |
| 2017-12-22 | Monterrey | 1 - 0 | Pachuca |
| 2017-12-11 | Monterrey | 1 - 2 | Tigres UANL |
| 2017-12-08 | Tigres UANL | 1 - 1 | Monterrey |
| 2017-12-04 | Monterrey | 4 - 0 | Morelia |
| 2017-12-01 | Morelia | 0 - 1 | Monterrey |
| 2017-11-27 | Monterrey | 4 - 1 | Atlas |
| 2017-11-24 | Atlas | 1 - 2 | Monterrey |
| 2017-11-19 | Monterrey | 2 - 0 | Tigres UANL |
| 2017-11-16 | Monterrey | 0 - 0 | Club America |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 9 | 5 | 2 | |
| 67% | 25% | 8% | 75% | 42% | 17% |
Club Tijuana utolsó 12 mérkőzések
| 2018-01-13 | Club Tijuana | 1 - 0 | Necaxa |
| 2018-01-06 | Cruz Azul | 0 - 0 | Club Tijuana |
| 2017-11-19 | Dep. Toluca | 3 - 1 | Club Tijuana |
| 2017-11-09 | Pachuca | 4 - 0 | Club Tijuana |
| 2017-11-04 | Club Tijuana | 2 - 1 | Leon |
| 2017-10-29 | Guadalajara | 3 - 1 | Club Tijuana |
| 2017-10-25 | Morelia | 2 - 2 | Club Tijuana |
| 2017-10-21 | Atlas | 1 - 0 | Club Tijuana |
| 2017-10-18 | Lobos BUAP | 1 - 2 | Club Tijuana |
| 2017-10-14 | Club Tijuana | 0 - 0 | Veracruz |
| 2017-09-30 | Morelia | 3 - 0 | Club Tijuana |
| 2017-09-27 | Club Tijuana | 0 - 1 | Tigres UANL |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 58% | 33% |
Tabella Liga MX
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pumas UNAM | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Leon | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Puebla | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Cruz Azul | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Monterrey | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Club America | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Morelia | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Club Tijuana | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Dep. Toluca | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Santos Laguna | 2 | +1 | 3 |
| 11 | Queretaro | 2 | +1 | 3 |
| 12 | Tigres UANL | 2 | 0 | 3 |
| 13 | Pachuca | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Necaxa | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Guadalajara | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Veracruz | 3 | -4 | 1 |
| 17 | Lobos BUAP | 2 | -4 | 0 |
| 18 | Atlas | 3 | -5 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Monterrey | |
| Club Tijuana | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Monterrey | Club Tijuana |
|---|---|---|---|
| 1 | Pumas UNAM | ||
| 2 | Leon | ||
| 3 | Puebla | ||
| 4 | Cruz Azul | 0 - 0 | |
| 4 | Monterrey | - | |
| 6 | Club America | ||
| 7 | Morelia | 1 - 1 | |
| 8 | Club Tijuana | - | |
| 9 | Dep. Toluca | ||
| 10 | Santos Laguna | ||
| 11 | Queretaro | ||
| 12 | Tigres UANL | ||
| 13 | Pachuca | ||
| 14 | Necaxa | ||
| 15 | Guadalajara | ||
| 16 | Veracruz | ||
| 17 | Lobos BUAP | ||
| 18 | Atlas |
Liga pozíció
| Monterrey | Club Tijuana | |
| Pozíció | 4 | 8 |
| Pontok | 4 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 9 | 11 |
| Pontok | 1 | 1 |
Liga forma
| Monterrey | Club Tijuana | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
1
1 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Monterrey | Club Tijuana | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
1
0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
0
0 |
Teljes statisztika Liga MX
| Mérkőzések (20) | |
| Hazai győzelmek | 40% |
| Döntetlenek | 25% |
| Vendég győzelmek | 35% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (53) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.35 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.30 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 75% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 60% |
| Felett 1.5 | 75% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 35% |
Monterrey következő 6 mérkőzések
| 2018-01-25 | Monterrey | - | Correcaminos |
| 2018-01-28 | Guadalajara | - | Monterrey |
| 2018-02-04 | Monterrey | - | Leon |
| 2018-02-11 | Dep. Toluca | - | Monterrey |
| 2018-02-15 | Monterrey | - | Cruz Azul |
| 2018-02-18 | Necaxa | - | Monterrey |
Club Tijuana következő 6 mérkőzések
| 2018-01-27 | Club Tijuana | - | Puebla |
| 2018-02-04 | Santos Laguna | - | Club Tijuana |
| 2018-02-10 | Club Tijuana | - | Queretaro |
| 2018-02-15 | Pachuca | - | Club Tijuana |
| 2018-02-18 | Club Tijuana | - | Pumas UNAM |
| 2018-02-22 | Motagua | - | Club Tijuana |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.57 | 4.00 | 5.50 |
| Valószínűség | 11% | 81% | 8% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 2.39 |
| Valószínűség | 57% | 43% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.75 | |
| Valószínűség | 58% | 42% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 2.00 | |
| Valószínűség | 16% | 84% | |
| Alatt 2.5 @ 2.00 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.00 | 1.36 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.36 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 36% | 64% | |
| Nem @ 1.95 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-01-21 00:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
