I-League - India
vasárnap, 10.12.2017
08:30
08:30

Mohun Bagan

Churchill Broth
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Calcutta |
| Vendég: | Margao |
| Távolság: | 1 716.8 km |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 08:30 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.50 | 11.00 | 1 | 1.02 | 3.75 | |||
| 87% | 9% | 3% | 1.25 | 97% | 3% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.60 | 1.75 | 2.04 | 2.65 | 1.42 | ||||||
| 75% | 25% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Utolsó 12 közvetlen mérkőzések
| 2017-03-04 | Churchill Broth | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| 2017-01-08 | Mohun Bagan | 1 - 0 | Churchill Broth |
| 2014-02-21 | Mohun Bagan | 2 - 2 | Churchill Broth |
| 2014-01-23 | Churchill Broth | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| 2013-09-28 | Churchill Broth | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2013-05-07 | Churchill Broth | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2013-04-21 | Mohun Bagan | 0 - 2 | Churchill Broth |
| 2012-09-20 | Churchill Broth | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2012-01-15 | Churchill Broth | 2 - 3 | Mohun Bagan |
| 2011-11-10 | Mohun Bagan | 3 - 0 | Churchill Broth |
| 2011-02-26 | Mohun Bagan | 0 - 0 | Churchill Broth |
| 2010-12-12 | Churchill Broth | 2 - 0 | Mohun Bagan |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Mohun Bagan utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-03 | Mohun Bagan | 1 - 0 | East Bengal |
| 2017-11-25 | Minerva Punjab | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2017-05-21 | Bengaluru | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2017-05-17 | Mohun Bagan | 3 - 1 | Bengaluru |
| 2017-05-12 | Mohun Bagan | 1 - 1 | Bengaluru |
| 2017-05-10 | Shillong Lajong | 2 - 3 | Mohun Bagan |
| 2017-05-08 | Mohun Bagan | 4 - 0 | DSK Shivajians |
| 2017-04-30 | Mohun Bagan | 2 - 1 | Chennai City |
| 2017-04-22 | Aizawl | 1 - 0 | Mohun Bagan |
| 2017-04-15 | Minerva Punjab | 0 - 1 | Mohun Bagan |
| 2017-04-12 | Shillong Lajong | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2017-04-09 | Mohun Bagan | 2 - 1 | East Bengal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 5 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 42% | 25% |
Churchill Broth utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-02 | Shillong Lajong | 2 - 0 | Churchill Broth |
| 2017-05-11 | Chennai City | 3 - 1 | Churchill Broth |
| 2017-05-09 | Churchill Broth | 1 - 2 | Aizawl |
| 2017-05-07 | East Bengal | 1 - 1 | Churchill Broth |
| 2017-04-29 | Bengaluru | 3 - 0 | Churchill Broth |
| 2017-04-22 | Churchill Broth | 6 - 1 | Chennai City |
| 2017-04-15 | Churchill Broth | 1 - 3 | Aizawl |
| 2017-04-08 | Mumbai | 0 - 0 | Churchill Broth |
| 2017-03-12 | Churchill Broth | 0 - 0 | Shillong Lajong |
| 2017-03-07 | East Bengal | 1 - 2 | Churchill Broth |
| 2017-03-04 | Churchill Broth | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| 2017-02-26 | Churchill Broth | 3 - 0 | DSK Shivajians |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 67% | 25% |
Tabella I-League
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Minerva Punjab | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Shillong Lajong | 3 | -1 | 6 |
| 3 | East Bengal | 3 | +3 | 4 |
| 4 | Mohun Bagan | 2 | +1 | 4 |
| 5 | NEROCA | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Indian Arrows | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Aizawl | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Chennai City | 2 | -3 | 1 |
| 9 | Gokulam | 3 | -4 | 1 |
| 10 | Churchill Broth | 1 | -2 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Mohun Bagan | |
| Churchill Broth | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Mohun Bagan | Churchill Broth |
|---|---|---|---|
| 1 | Minerva Punjab | ||
| 2 | Shillong Lajong | 2 - 0 | |
| 3 | East Bengal | 1 - 0 | |
| 4 | Mohun Bagan | - | |
| 5 | NEROCA | ||
| 6 | Indian Arrows | ||
| 7 | Aizawl | ||
| 8 | Chennai City | ||
| 9 | Gokulam | ||
| 10 | Churchill Broth | - |
Liga pozíció
| Mohun Bagan | Churchill Broth | |
| Pozíció | 4 | 10 |
| Pontok | 4 | 0 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 8 |
| Pontok | 3 | 0 |
Liga forma
| Mohun Bagan | Churchill Broth | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
0
0 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
0 1 |
Liga gólok
| Mohun Bagan | Churchill Broth | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
2
1 |
0
2 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
0 |
0
2 |
Teljes statisztika I-League
| Mérkőzések (11) | |
| Hazai győzelmek | 55% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 18% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (29) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.64 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.64 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.00 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 82% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 45% |
| Felett 1.5 | 82% |
| Felett 2.5 | 45% |
| Felett 3.5 | 18% |
Mohun Bagan következő 6 mérkőzések
| 2017-12-14 | Mohun Bagan | - | Shillong Lajong |
| 2017-12-19 | Mohun Bagan | - | NEROCA |
| 2017-12-26 | Churchill Broth | - | Mohun Bagan |
| 2017-12-29 | Mohun Bagan | - | Indian Arrows |
| 2018-01-02 | Mohun Bagan | - | Chennai City |
| 2018-01-07 | Mohun Bagan | - | Aizawl |
Churchill Broth következő 6 mérkőzések
| 2017-12-13 | Aizawl | - | Churchill Broth |
| 2017-12-16 | East Bengal | - | Churchill Broth |
| 2017-12-19 | Churchill Broth | - | Chennai City |
| 2017-12-26 | Churchill Broth | - | Mohun Bagan |
| 2018-01-08 | Churchill Broth | - | East Bengal |
| 2018-01-15 | Gokulam | - | Churchill Broth |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 4.50 | 11.00 |
| Valószínűség | 87% | 9% | 3% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.02 | 3.75 |
| Valószínűség | 97% | 3% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.25 | 3.60 | |
| Valószínűség | 75% | 25% | |
| Felett 1.5 @ 1.25 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 11% | 89% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.65 | 1.42 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.42 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.26 | 1.57 | |
| Valószínűség | 31% | 69% | |
| Nem @ 1.57 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-10 04:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
