Super Liga - Szerbia
vasárnap, 11.03.2018
13:00
13:00

Mladost Lucani

Vojvodina
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Lucani |
| Vendég: | Újvidék |
| Távolság: | 156.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mladost |
| Befogadóképesség: | 8 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 13:00 (14:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.25 | 2.20 | X2 | 1.61 | 1.39 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.39 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.98 | 2.14 | 1.67 | 3.82 | 1.22 | ||||||
| 69% | 31% | 43% | 57% | 19% | 81% |
Utolsó 8 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-29 | Vojvodina | 2 - 0 | Mladost Lucani |
| 2017-05-06 | Vojvodina | 2 - 1 | Mladost Lucani |
| 2017-03-19 | Vojvodina | 0 - 1 | Mladost Lucani |
| 2016-10-16 | Mladost Lucani | 2 - 0 | Vojvodina |
| 2015-11-28 | Vojvodina | 3 - 0 | Mladost Lucani |
| 2015-08-09 | Mladost Lucani | 1 - 2 | Vojvodina |
| 2015-02-28 | Vojvodina | 2 - 1 | Mladost Lucani |
| 2014-08-16 | Mladost Lucani | 1 - 2 | Vojvodina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 6 | 7 | 5 | 0 | |
| 25% | 0% | 75% | 88% | 62% | 0% |
Mladost Lucani utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-07 | Vozdovac | 0 - 0 | Mladost Lucani |
| 2018-03-03 | Mladost Lucani | 2 - 0 | Sp. Subotica |
| 2018-02-24 | Javor Ivanjica | 3 - 0 | Mladost Lucani |
| 2018-02-18 | Mladost Lucani | 1 - 2 | Partizan |
| 2017-12-13 | Borac Cacak | 1 - 2 | Mladost Lucani |
| 2017-12-09 | Mladost Lucani | 1 - 0 | Backa Palanka |
| 2017-12-03 | Radnik | 3 - 4 | Mladost Lucani |
| 2017-11-29 | Mladost Lucani | 1 - 1 | Cukaricki |
| 2017-11-25 | Rad Belgrade | 1 - 0 | Mladost Lucani |
| 2017-11-17 | Mladost Lucani | 2 - 2 | Radnicki Nis |
| 2017-11-05 | Zemun | 0 - 0 | Mladost Lucani |
| 2017-10-29 | Mladost Lucani | 2 - 0 | Macva Sabac |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Vojvodina utolsó 12 mérkőzések
| 2018-03-07 | Vojvodina | 1 - 2 | Crvena Zvezda |
| 2018-03-03 | Napredak Kr. | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2018-02-24 | Macva Sabac | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2018-02-17 | Vojvodina | 2 - 0 | Vozdovac |
| 2017-12-13 | Sp. Subotica | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2017-12-09 | Vojvodina | 0 - 3 | Javor Ivanjica |
| 2017-12-03 | Partizan | 1 - 1 | Vojvodina |
| 2017-11-29 | Vojvodina | 0 - 1 | Borac Cacak |
| 2017-11-25 | Backa Palanka | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2017-11-18 | Vojvodina | 0 - 0 | Radnik |
| 2017-11-03 | Cukaricki | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2017-10-28 | Rad Belgrade | 0 - 3 | Vojvodina |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 0 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 0% |
Tabella Super Liga
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 26 | +53 | 67 |
| 2 | Partizan | 26 | +26 | 53 |
| 3 | Radnicki Nis | 26 | +11 | 49 |
| 4 | Cukaricki | 26 | +16 | 46 |
| 5 | Sp. Subotica | 26 | +13 | 40 |
| 6 | Vozdovac | 26 | +13 | 40 |
| 7 | Napredak Kr. | 26 | +5 | 40 |
| 8 | Vojvodina | 26 | +3 | 37 |
| 9 | Mladost Lucani | 26 | -1 | 34 |
| 10 | Radnik | 26 | -17 | 30 |
| 11 | Macva Sabac | 26 | -12 | 28 |
| 12 | Zemun | 26 | -12 | 28 |
| 13 | Backa Palanka | 26 | -21 | 27 |
| 14 | Javor Ivanjica | 26 | -21 | 21 |
| 15 | Rad Belgrade | 26 | -27 | 18 |
| 16 | Borac Cacak | 26 | -29 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Mladost Lucani | |
| Vojvodina | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Mladost Lucani | Vojvodina |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena Zvezda | 2 - 0 | |
| 2 | Partizan | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Radnicki Nis | 2 - 2 | |
| 4 | Cukaricki | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Sp. Subotica | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Vozdovac | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 7 | Napredak Kr. | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Vojvodina | - | |
| 9 | Mladost Lucani | - | |
| 10 | Radnik | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 11 | Macva Sabac | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Zemun | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Backa Palanka | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Javor Ivanjica | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Rad Belgrade | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 16 | Borac Cacak | 4 - 1 | 0 - 2 |
Liga pozíció
| Mladost Lucani | Vojvodina | |
| Pozíció | 9 | 8 |
| Pontok | 34 | 37 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 6 |
| Pontok | 25 | 17 |
Liga forma
| Mladost Lucani | Vojvodina | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
9
7 10 |
10
7 9 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
7
4 2 |
4
5 4 |
Liga gólok
| Mladost Lucani | Vojvodina | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
33
34 |
27
24 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
22
12 |
15
10 |
Teljes statisztika Super Liga
| Mérkőzések (208) | |
| Hazai győzelmek | 49% |
| Döntetlenek | 22% |
| Vendég győzelmek | 30% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (552) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.65 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.52 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.13 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 75% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 64% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 48% |
| Felett 1.5 | 74% |
| Felett 2.5 | 50% |
| Felett 3.5 | 28% |
Mladost Lucani következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Vojvodina | - | Mladost Lucani |
| 2018-03-18 | Napredak Kr. | - | Mladost Lucani |
| 2018-04-01 | Mladost Lucani | - | Crvena Zvezda |
| 2018-04-05 | Macva Sabac | - | Mladost Lucani |
| 2018-04-14 | Mladost Lucani | - | Rad Belgrade |
| 2018-04-18 | Macva Sabac | - | Mladost Lucani |
Vojvodina következő 6 mérkőzések
| 2018-03-14 | Vojvodina | - | Mladost Lucani |
| 2018-03-18 | Vojvodina | - | Zemun |
| 2018-03-31 | Radnicki Nis | - | Vojvodina |
| 2018-04-05 | Vojvodina | - | Rad Belgrade |
| 2018-04-15 | Napredak Kr. | - | Vojvodina |
| 2018-04-22 | Vojvodina | - | Sp. Subotica |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.87 | 3.25 | 2.20 |
| Valószínűség | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.61 | 1.39 |
| Valószínűség | 46% | 54% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.34 | 2.98 | |
| Valószínűség | 69% | 31% | |
| Felett 1.5 @ 1.34 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.14 | 1.67 | |
| Valószínűség | 43% | 57% | |
| Alatt 2.5 @ 1.67 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.82 | 1.22 | |
| Valószínűség | 19% | 81% | |
| Alatt 3.5 @ 1.22 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Nem @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-03-11 12:01. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
