1. divisjon - Norvégia
szombat, 14.04.2018
14:30
14:30

Mjondalen

Sogndal
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Mjondalen |
| Vendég: | Sogndal |
| Távolság: | 229.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mjondalen Arena |
| Befogadóképesség: | 2 500 (2 100) |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 14:30 (15:30 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.50 | 3.39 | 1X | 1.33 | 1.80 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.33 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 13% | 87% | 15% | 85% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2010-09-12 | Sogndal | 3 - 0 | Mjondalen |
| 2010-07-25 | Mjondalen | 0 - 1 | Sogndal |
| 2009-09-20 | Sogndal | 0 - 0 | Mjondalen |
| 2009-04-13 | Mjondalen | 0 - 0 | Sogndal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | |
| 0% | 50% | 50% | 25% | 25% | 0% |
Mjondalen utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-10 | Viking | 0 - 2 | Mjondalen |
| 2018-04-02 | Mjondalen | 1 - 1 | Floro |
| 2018-03-23 | Mjondalen | 2 - 0 | Lilleström |
| 2018-03-03 | Strömsgodset | 5 - 0 | Mjondalen |
| 2018-01-25 | Mjondalen | 6 - 1 | Sandefjord |
| 2017-11-19 | Mjondalen | 1 - 2 | Ranheim |
| 2017-11-11 | Mjondalen | 3 - 1 | Ullensaker Kisa |
| 2017-11-05 | Elverum | 0 - 3 | Mjondalen |
| 2017-10-29 | Mjondalen | 3 - 1 | Levanger |
| 2017-10-22 | Kongsvinger | 3 - 2 | Mjondalen |
| 2017-10-15 | Mjondalen | 3 - 1 | Fredrikstad |
| 2017-10-01 | Jerv Grimstad | 0 - 1 | Mjondalen |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 67% | 50% |
Sogndal utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-08 | Sogndal | 1 - 1 | Tromsdalen |
| 2018-04-03 | Aalesunds | 0 - 0 | Sogndal |
| 2018-03-03 | Sogndal | 0 - 1 | Brann Bergen |
| 2018-01-27 | Sogndal | 1 - 4 | Lilleström |
| 2017-12-02 | Ranheim | 1 - 0 | Sogndal |
| 2017-11-29 | Sogndal | 1 - 0 | Ranheim |
| 2017-11-26 | Sogndal | 5 - 2 | Vålerenga |
| 2017-11-19 | Stabaek | 1 - 1 | Sogndal |
| 2017-11-05 | Sogndal | 0 - 2 | Tromsø |
| 2017-10-29 | Strömsgodset | 4 - 1 | Sogndal |
| 2017-10-22 | Sogndal | 3 - 3 | Sarpsborg 08 |
| 2017-10-15 | Lilleström | 1 - 0 | Sogndal |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 7 | 4 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 58% | 33% | 33% |
Tabella 1. divisjon
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sandnes Ulf | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Notodden | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Mjondalen | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Aalesunds | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Floro | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Strømmen | 2 | +2 | 3 |
| 7 | Viking | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Åsane | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Ullensaker Kisa | 2 | 0 | 2 |
| 10 | Sogndal | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Jerv Grimstad | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Tromsdalen | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Levanger | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Hamarkameratene | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Oygarden | 2 | -3 | 0 |
| 16 | Kongsvinger | 2 | -3 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Mjondalen | |
| Sogndal | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Mjondalen | Sogndal |
|---|---|---|---|
| 1 | Sandnes Ulf | ||
| 2 | Notodden | ||
| 3 | Mjondalen | - | |
| 4 | Aalesunds | 0 - 0 | |
| 4 | Floro | 1 - 1 | |
| 6 | Strømmen | ||
| 7 | Viking | ||
| 8 | Åsane | ||
| 9 | Ullensaker Kisa | ||
| 10 | Sogndal | - | |
| 11 | Jerv Grimstad | ||
| 11 | Tromsdalen | ||
| 13 | Levanger | ||
| 14 | Hamarkameratene | ||
| 15 | Oygarden | ||
| 16 | Kongsvinger |
Liga pozíció
| Mjondalen | Sogndal | |
| Pozíció | 3 | 10 |
| Pontok | 4 | 2 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 5 | 11 |
| Pontok | 1 | 1 |
Liga forma
| Mjondalen | Sogndal | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
1 0 |
0
2 0 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
0
1 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Mjondalen | Sogndal | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
3
1 |
1
1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
1
1 |
0
0 |
Teljes statisztika 1. divisjon
| Mérkőzések (15) | |
| Hazai győzelmek | 27% |
| Döntetlenek | 40% |
| Vendég győzelmek | 33% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (37) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.47 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.20 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.27 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 80% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 80% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 67% |
| Felett 1.5 | 87% |
| Felett 2.5 | 40% |
| Felett 3.5 | 20% |
Mjondalen következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | Jerv Grimstad | - | Mjondalen |
| 2018-04-29 | Mjondalen | - | Tromsdalen |
| 2018-05-02 | Fram Larvik | - | Mjondalen |
| 2018-05-06 | Aalesunds | - | Mjondalen |
| 2018-05-09 | Mjondalen | - | Stabaek |
| 2018-05-13 | Kongsvinger | - | Mjondalen |
Sogndal következő 6 mérkőzések
| 2018-04-22 | Sogndal | - | Kongsvinger |
| 2018-04-29 | Notodden | - | Sogndal |
| 2018-05-02 | Fyllingsdalen | - | Sogndal |
| 2018-05-06 | Sogndal | - | Sandnes Ulf |
| 2018-05-13 | Ullensaker Kisa | - | Sogndal |
| 2018-05-16 | Sogndal | - | Åsane |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.04 | 3.50 | 3.39 |
| Valószínűség | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.33 | 1.80 |
| Valószínűség | 60% | 40% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 78% | 22% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.95 | 1.85 | |
| Valószínűség | 13% | 87% | |
| Alatt 2.5 @ 1.85 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 15% | 85% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.72 | 2.00 | |
| Valószínűség | 55% | 45% | |
| Igen @ 1.72 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-14 12:02. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
