Division 1 - Dél - Svédország
vasárnap, 29.04.2018
15:00
15:00

Mjallby

Eskilsminne
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Hällevik |
| Vendég: | Helsingborg |
| Távolság: | 124.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Strandvallen |
| Befogadóképesség: | 7 000 (580) |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (16:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 7.50 | 17.00 | 1 | 1.01 | 4.50 | |||
| 46% | 33% | 21% | 1.16 | 88% | 12% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.50 | 1.39 | 2.87 | 1.90 | 1.80 | ||||||
| 85% | 15% | 63% | 37% | 42% | 58% |
Közvetlen mérkőzések
Nincsenek adatok a rendszerben
Mjallby utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Tvaakers IF | 2 - 5 | Mjallby |
| 2018-04-15 | Mjallby | 4 - 1 | Skövde |
| 2018-04-08 | Husqvarna | 0 - 0 | Mjallby |
| 2017-11-11 | Örgryte | 2 - 1 | Mjallby |
| 2017-11-08 | Mjallby | 2 - 1 | Örgryte |
| 2017-11-04 | Ljungskile | 2 - 2 | Mjallby |
| 2017-10-29 | Mjallby | 2 - 1 | Oskarshamns |
| 2017-10-22 | Mjallby | 2 - 0 | Angelholms |
| 2017-10-15 | Kristianstad FC | 0 - 3 | Mjallby |
| 2017-10-08 | Mjallby | 2 - 1 | Rosengard 1917 |
| 2017-10-01 | Mjallby | 4 - 1 | Assyriska BK |
| 2017-09-23 | Husqvarna | 2 - 2 | Mjallby |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 10 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 83% | 42% |
Eskilsminne utolsó 12 mérkőzések
| 2018-04-21 | Eskilsminne | 1 - 4 | Oddevold |
| 2018-04-15 | Ljungskile | 1 - 1 | Eskilsminne |
| 2018-04-07 | Eskilsminne | 2 - 1 | Kristianstad FC |
| 2017-06-13 | Eskilsminne | 0 - 2 | Landskrona BoIS |
| 2015-11-01 | Landskrona BoIS | 1 - 1 | Eskilsminne |
| 2015-10-24 | Eskilsminne | 1 - 1 | Lunds BK |
| 2015-10-17 | Eskilsminne | 2 - 5 | Trelleborgs |
| 2015-10-11 | Örgryte | 4 - 1 | Eskilsminne |
| 2015-10-03 | Eskilsminne | 0 - 2 | Östers |
| 2015-09-26 | Norrby | 3 - 1 | Eskilsminne |
| 2015-09-20 | Eskilsminne | 2 - 1 | Husqvarna |
| 2015-09-13 | Oskarshamns | 2 - 0 | Eskilsminne |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 6 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 50% | 33% |
Tabella Division 1 - Dél
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Torns IF | 4 | +4 | 12 |
| 2 | Mjallby | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Oddevold | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Lunds BK | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Oskarshamns | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Tvaakers IF | 3 | -1 | 6 |
| 7 | Karlskrona | 3 | +2 | 5 |
| 8 | Angelholms | 3 | +1 | 4 |
| 9 | Utsiktens | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Eskilsminne | 3 | -2 | 4 |
| 11 | Kristianstad FC | 3 | -1 | 3 |
| 12 | Ljungskile | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Atvidabergs | 3 | -2 | 2 |
| 14 | Husqvarna | 3 | -2 | 1 |
| 15 | Grebbestads | 4 | -4 | 1 |
| 16 | Skövde | 3 | -7 | 0 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| Mjallby | |
| Eskilsminne | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | Mjallby | Eskilsminne |
|---|---|---|---|
| 1 | Torns IF | ||
| 2 | Mjallby | - | |
| 3 | Oddevold | ||
| 4 | Lunds BK | ||
| 5 | Oskarshamns | ||
| 6 | Tvaakers IF | ||
| 7 | Karlskrona | ||
| 8 | Angelholms | ||
| 9 | Utsiktens | ||
| 10 | Eskilsminne | - | |
| 11 | Kristianstad FC | ||
| 12 | Ljungskile | 1 - 1 | |
| 13 | Atvidabergs | ||
| 14 | Husqvarna | ||
| 15 | Grebbestads | ||
| 16 | Skövde | 4 - 1 |
Liga pozíció
| Mjallby | Eskilsminne | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 7 | 4 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 2 | 10 |
| Pontok | 3 | 1 |
Liga forma
| Mjallby | Eskilsminne | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
2
1 0 |
1
1 1 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
1
0 0 |
0
1 0 |
Liga gólok
| Mjallby | Eskilsminne | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
9
3 |
4
6 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
4
1 |
1
1 |
Teljes statisztika Division 1 - Dél
| Mérkőzések (26) | |
| Hazai győzelmek | 27% |
| Döntetlenek | 27% |
| Vendég győzelmek | 46% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (77) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.96 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.27 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.69 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 77% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 92% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 73% |
| Felett 1.5 | 88% |
| Felett 2.5 | 58% |
| Felett 3.5 | 27% |
Mjallby következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Atvidabergs | - | Mjallby |
| 2018-05-13 | Mjallby | - | Torns IF |
| 2018-05-19 | Utsiktens | - | Mjallby |
| 2018-05-27 | Mjallby | - | Grebbestads |
| 2018-06-02 | Mjallby | - | Oddevold |
| 2018-06-06 | Angelholms | - | Mjallby |
Eskilsminne következő 6 mérkőzések
| 2018-05-05 | Eskilsminne | - | Karlskrona |
| 2018-05-12 | Oskarshamns | - | Eskilsminne |
| 2018-05-19 | Eskilsminne | - | Atvidabergs |
| 2018-05-25 | Torns IF | - | Eskilsminne |
| 2018-05-30 | IS Halmia | - | Eskilsminne |
| 2018-06-02 | Eskilsminne | - | Tvaakers IF |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.16 | 7.50 | 17.00 |
| Valószínűség | 46% | 33% | 21% |
| 1 @ 1.16 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.01 | 4.50 |
| Valószínűség | 88% | 12% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.12 | 5.50 | |
| Valószínűség | 85% | 15% | |
| Felett 1.5 @ 1.12 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.39 | 2.87 | |
| Valószínűség | 63% | 37% | |
| Felett 2.5 @ 1.39 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.90 | 1.80 | |
| Valószínűség | 42% | 58% | |
| Alatt 3.5 @ 1.80 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 2.10 | 1.66 | |
| Valószínűség | 79% | 21% | |
| Igen @ 2.10 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2018-04-29 12:06. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
