League One - Anglia
kedd, 26.12.2017
15:00
15:00

MK Dons

Plymouth
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Információ | |
|---|---|
| Város | |
| Hazai: | Milton Keynes |
| Vendég: | Plymouth |
| Távolság: | 300.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadium mk |
| Befogadóképesség: | 32 000 |
| Méretek: | 105 x 68 m |
| Fotók: | Google maps (térkép) |
| Kezdési időpont | |
| Óra: | 15:00 (15:00 helyi idő) |
Oddsok
| 1 | X | 2 | E/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.79 | 4.59 | 1X | 1.19 | 2.00 | |||
| 38% | 41% | 21% | 1.19 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.75 | 2.04 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 40% | 60% | 22% | 78% |
Utolsó 4 közvetlen mérkőzések
| 2017-09-09 | Plymouth | 0 - 1 | MK Dons |
| 2013-07-21 | Plymouth | 1 - 1 | MK Dons |
| 2011-04-25 | Plymouth | 1 - 0 | MK Dons |
| 2011-01-18 | MK Dons | 1 - 3 | Plymouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 25% | 25% |
MK Dons utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Rotherham | 2 - 1 | MK Dons |
| 2017-12-16 | Scunthorpe | 2 - 2 | MK Dons |
| 2017-12-09 | MK Dons | 1 - 1 | Shrewsbury |
| 2017-12-02 | MK Dons | 4 - 1 | Maidstone Utd |
| 2017-11-25 | Doncaster | 2 - 1 | MK Dons |
| 2017-11-21 | MK Dons | 1 - 1 | Southend |
| 2017-11-18 | Charlton | 2 - 2 | MK Dons |
| 2017-11-11 | MK Dons | 1 - 0 | Fleetwood |
| 2017-11-07 | Oxford Utd | 3 - 4 | MK Dons |
| 2017-11-03 | Hyde | 0 - 4 | MK Dons |
| 2017-10-28 | Bristol Rovers | 2 - 0 | MK Dons |
| 2017-10-21 | MK Dons | 4 - 4 | Oldham |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 92% | 67% | 50% |
Plymouth utolsó 12 mérkőzések
| 2017-12-23 | Plymouth | 4 - 1 | Oldham |
| 2017-12-16 | Rotherham | 1 - 1 | Plymouth |
| 2017-12-09 | Plymouth | 2 - 1 | Gillingham |
| 2017-12-02 | Bradford | 3 - 1 | Plymouth |
| 2017-11-28 | Yeovil | 2 - 1 | Plymouth |
| 2017-11-25 | Portsmouth | 1 - 0 | Plymouth |
| 2017-11-21 | Plymouth | 2 - 0 | Northampton |
| 2017-11-18 | Plymouth | 0 - 4 | Oxford Utd |
| 2017-11-11 | Bradford | 0 - 1 | Plymouth |
| 2017-11-04 | Plymouth | 1 - 0 | Grimsby |
| 2017-10-28 | Plymouth | 1 - 1 | Rochdale |
| 2017-10-21 | Wimbledon | 0 - 1 | Plymouth |
| G | D | V | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Tabella League One
| H | Csapat | M | GK | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | 22 | +37 | 51 |
| 2 | Shrewsbury | 22 | +16 | 47 |
| 3 | Blackburn | 22 | +20 | 44 |
| 4 | Scunthorpe | 23 | +13 | 42 |
| 5 | Bradford | 23 | +8 | 42 |
| 6 | Charlton | 22 | +3 | 36 |
| 7 | Peterborough | 23 | +5 | 35 |
| 8 | Portsmouth | 23 | +1 | 35 |
| 9 | Rotherham | 23 | +5 | 33 |
| 10 | Oxford Utd | 23 | +1 | 31 |
| 11 | Walsall | 22 | -1 | 29 |
| 12 | Blackpool | 23 | -3 | 28 |
| 13 | Southend | 23 | -11 | 28 |
| 14 | Doncaster | 23 | -4 | 27 |
| 15 | Fleetwood | 23 | -6 | 27 |
| 16 | Oldham | 23 | -7 | 27 |
| 17 | Bristol Rovers | 23 | -8 | 27 |
| 18 | Gillingham | 23 | -3 | 26 |
| 19 | MK Dons | 23 | -8 | 26 |
| 20 | Plymouth | 23 | -10 | 24 |
| 21 | Wimbledon | 22 | -10 | 23 |
| 22 | Northampton | 23 | -20 | 23 |
| 23 | Rochdale | 22 | -5 | 22 |
| 24 | Bury | 22 | -13 | 17 |
Mérkőzések kronológiája a ligában
| MK Dons | |
| Plymouth | |
| Hazai | |
| Vendég |
Mérkőzések hazai/vendég
| H | Csapat | MK Dons | Plymouth |
|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Shrewsbury | 1 - 1 | |
| 3 | Blackburn | 1 - 1 | |
| 4 | Scunthorpe | ||
| 5 | Bradford | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 6 | Charlton | ||
| 7 | Peterborough | 2 - 1 | |
| 8 | Portsmouth | 1 - 0 | |
| 9 | Rotherham | 1 - 1 | |
| 10 | Oxford Utd | 1 - 1 | |
| 11 | Walsall | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Blackpool | ||
| 13 | Southend | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 14 | Doncaster | ||
| 15 | Fleetwood | 1 - 0 | |
| 16 | Oldham | 4 - 4 | |
| 17 | Bristol Rovers | 2 - 1 | |
| 18 | Gillingham | 1 - 0 | |
| 19 | MK Dons | - | |
| 20 | Plymouth | - | |
| 21 | Wimbledon | 0 - 1 | |
| 22 | Northampton | 0 - 0 | |
| 23 | Rochdale | 3 - 2 | |
| 24 | Bury | 0 - 0 |
Liga pozíció
| MK Dons | Plymouth | |
| Pozíció | 19 | 20 |
| Pontok | 26 | 24 |
| Hazai | Vendég | |
| Pozíció | 18 | 19 |
| Pontok | 15 | 10 |
Liga forma
| MK Dons | Plymouth | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
6
8 9 |
6
6 11 |
| Hazai | Vendég | |
|
Győzelmek Döntetlenek Vereségek |
3
6 2 |
2
4 5 |
Liga gólok
| MK Dons | Plymouth | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
26
34 |
22
32 |
| Hazai | Vendég | |
|
Lőtt gólok Kapott gólok |
14
15 |
8
11 |
Teljes statisztika League One
| Mérkőzések (272) | |
| Hazai győzelmek | 45% |
| Döntetlenek | 24% |
| Vendég győzelmek | 31% |
| Lejátszott mérkőzések | 100% |
| Gólok (712) | |
| Meccsenkénti gólok | 2.62 |
| Meccsenkénti hazai gólok | 1.43 |
| Meccsenkénti vendég gólok | 1.19 |
| Hazai csapat lőtt gólok | 76% |
| Vendég csapatok lőtt gólok | 68% |
| Mindkét Csapat gólt Szerez | 51% |
| Felett 1.5 | 71% |
| Felett 2.5 | 48% |
| Felett 3.5 | 26% |
MK Dons következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | MK Dons | - | Peterborough |
| 2018-01-01 | Oxford Utd | - | MK Dons |
| 2018-01-06 | QPR | - | MK Dons |
| 2018-01-13 | MK Dons | - | Wimbledon |
| 2018-01-20 | Northampton | - | MK Dons |
| 2018-01-27 | MK Dons | - | Coventry |
Plymouth következő 6 mérkőzések
| 2017-12-30 | Blackpool | - | Plymouth |
| 2018-01-01 | Plymouth | - | Walsall |
| 2018-01-06 | Plymouth | - | Bury |
| 2018-01-13 | Doncaster | - | Plymouth |
| 2018-01-20 | Plymouth | - | Wigan |
| 2018-01-27 | Oldham | - | Plymouth |
Oddsok és valószínűségek
| Normál 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.83 | 3.79 | 4.59 |
| Valószínűség | 38% | 41% | 21% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Dupla esély | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oddsok | 1.19 | 2.00 |
| Valószínűség | 64% | 36% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Felett/Alatt 1.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.28 | 3.50 | |
| Valószínűség | 71% | 29% | |
| Felett 1.5 @ 1.28 | |||
| Felett/Alatt 2.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.75 | 2.04 | |
| Valószínűség | 40% | 60% | |
| Alatt 2.5 @ 2.04 | |||
| Felett/Alatt 3.5 | Flt | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 3.25 | 1.33 | |
| Valószínűség | 22% | 78% | |
| Alatt 3.5 @ 1.33 | |||
| Mindkét Csapat gólt Szerez | Igen | Nem | |
|---|---|---|---|
| Oddsok | 1.80 | 1.95 | |
| Valószínűség | 50% | 50% | |
| Igen @ 1.80 | |||
*** A Oddsok több különböző bukméker értékeiből számított átlagok, és az utolsó frissítés időpontjában érvényesek - 2017-12-26 12:03. Lehetségesek változások a jelen pillanathoz képest!
